Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 3)

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 60]

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

co to je za lepidlo?

(upravil fedor 28. 5. 2007 22:17)

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

hot.shot:
Kondy jsou všechny kromě bipoláru 100µ na basech svitkové MKT.  Soudím tak jenom podle vzhledu, jelikož typ a hodnoty jsou vidět jen na tom velkém hnědém válci na středech. Ty ostatní žluté mají na sobě pouze nápis "Ri Audio" (nevím kdo je firmě Pekra dodává)

bastl:
BISON Super Wood D3 - je to disperzní lepidlo podobné třeba Herkulesu nebo Dispercollu, ale podle tvrzení prodavačky pevnější (aby ne, když je třikrát dražší wink)

Halen:
Jo jo, prasátko si chrochtá blahem, když od Vás dostává takové krásné známky big_smile

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

kdybys použil Bennic kondy z Prodance udělal bys líp, jsou na tom zvukově líp než MKT

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Super provedení, všimnete si detaily :
- "podstavec" stejné barvy
- logo na "podstavci" (dokonalé)
- dvě dlouhé "streamline" na předním panelu
- barevně ladíci bytové doplňky (sexy dřevěné černosky : ) )

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Moc pěkné...1+ wink
A jak píše furious, ty sexy dřevěný černošky krásněj laděj k bednám wink

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Precizni prace, takhle to ma vypadat.
Kazdopadne tohle uz by si zaslouzilo nizky hlavy tech inbus sroubu. Blby je, ze nejdou tak snadno sehnat. Sam po nich uz nejakou dobu bezvysledne patram. Snad jen primo od nekoho, kdo s nimi pracuje... a propos, nemel byste nekdo moznost jich par sehnat?

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Jo tu fotečku s dřevěnou černoškou fakt chválím. Ta se kompozičně hodně povedla. smile Hele bedny jsou taky hodně pěkné. Ode mě máš zcela jistě taky za jedna smile Ale měl bych dotázek abych byl chytřejší a třeba to taky na svých bednách použiju. Koukám při detailním pohledu že ti ta černá barva udělala jakousik pomerančovou strukturu. Jak si toho docílil? Potýkám se s malými problémy keré bych takhle zakryl. smile

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Super praca davam samozrejme za 1+
To Glatz: myslim ze tu strukturu dosiahol prave pouzitim valceka,ale nech nam to prezradi Fedor ak moze....

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

nemam slov proste nadhera!! podle me nejhezci design na webu!!

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Glatz:
Je to přesně jak píše maros.  Je potřeba si ale dát pozor na pár věcí:
1) používej váleček s mikroplyšem, nebo velurem - molitan ne! (dělá bublinky)
2) Moc dlouho se s tím nepatlej, protože polyuretan docela rychle schne a nadělá ti to kocoury
3) Vrchní polyuretan na černý podklad maximálně ve dvou vrstvách, jelikož je mírně bělavý a výsledek by byl při více vrstvách do šeda. Když se Ti to nepovede, musíš to přebrousit (polyuretan se brousí špatně) a znovu černou, a zase polyuretan. Možná by se dal ten vrchní lak natónovat tím Sokratesem do černa, ale nevím, jak by se změnily jeho vlastnosti (nejsem chemik)
4) Lak si před nanášením pořádně rozmíchej a přeceď přes hadr, nebo sítko. Každé smítko na tom bude vidět

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

no vratim sa k tym skrutkam imbus s nizkou hlavou ma v ponuke Fabory.cz slebo sk,len ked som ich zhanal v obchode tak povedal ze nie je problen akurat ze musim zobrat neviem kolko 100 kusov, tak som sa nastval a objednal som to na firme a poslali mi presne kolko som chcel...:) niekedy je vyhoda pracovat v strojarskej firme...:)

(upravil Glatz 29. 5. 2007 14:14)

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

No já totiž myslel že si použil do té barvy nějaké plnidlo. Chemik taky nejsem ale mám uměleckou obor malba a o barvách bych už něco měl vědět  Opak je ale pravdou smile Jinak dnes hodlám poslat Antoniovi svůj projekt takže ti hodlám dělat konkurenci lol tongue

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Taky se připojím k těm co tento projekt hodnotí jako nejpovedenější na tomto webu. Akorát škoda,že na basech není použitý 10ti palec. Hned bych se pustil do stavby. A škoda,že tu tenkrát nevyšla ta inovace Fasty....

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Běží nová...

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Taky bych stavěl s desetipalcem, původně jsem chtěl stavět 3W-BSMAL II -020/8 od Pekry, což je vlastně Menhir Fasta.  Jenže měl jsem k dispozici 4 ks L22 a od toho se všechno odvíjelo. Podotýkám, že L22 i se svými osmi palci nadělají basů překvapivě hodně, i tak si ale myslím, že se jednou do beden s větším basákem taky pustím. Musím ale nejdřív dokončit projekt s druhým párem L22, který vznikal současně s tímto. Bude to velmi podobné, ale jiné středy, jiné výšky, nepatrně jiný design.

Web

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Tak to je dobře,že běží nová. Jen aby to nedopadlo jak minule a dotáhlo se to da konce. Když tak dejte vědět.... Věřím,že osmi palec nadělá doma dost basů,ale ono je to taky o takovém lepším pocitu z toho daseti palce smile

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Mám u Pavla objednaný desky na 222,tak to bude chtít ještě pořádný bedny...

(upravil zdendy 30. 5. 2007 8:06)

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Fedor : a to jsi možná měl.Já tu 3W-BSMALL II jako stavebnici od Pekry postavil v 82l ozvučnici.
            Zvuk z toho teda leze,podle mě,par exelence.Ještě mě zajímá,jaký vliv má bedna na výsledný efekt a tak
            ještě zkusím postavit variantu Klasik a ta má 70l

Zapoměl jsem ohodnotit projekt,samozřejmě 1

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

To mě poser lol no to je paráda. 
Nutíš mě abych se nad sebou zamyslel a pracoval víc a pečlivěji  smile
Dokonalý do it yourself, protože ti to nikdo cizí nevyrobí tak, aby jsi byl spokojenější.

Re: fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

fedor: Jak jsi udělal to zapuštění repro tou frezou bez již předem vyvrtaných děr tak pěkně kulatě?

Příspěvky [21 až 40 z 60]

  Stránky: ««« 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » fedor (Seas L22RN4X/P, L12RCY/P a Vifa XT19TD00-04)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£