Téma: Bonzplac

Tady si muzete stezovat. Veci typu "on je hajzl, udelal toto a tohle". Asi v soucasne dobe je jasne, proc jsem to tady zalozil, ale mozna se to zda zbytecne, ale za par tydnu/mesicu uz budou dane thready mrtve a bylo by fajn mit to tady na jednom miste vcetne mozne reakce nabonzovaneho jednice.

Zacnu:
Bonzuju na Michala, ze se spolcil s Pavolkem a sic se asi snazi nedokazal s nim pohnout, Pavolko porad dluzi lidem penize. Michal je krivak, pokrytec a nadutec, se kterym neni radno se bavit.

(upravil chyna.cz 5. 11. 2008 22:24)

Re: Bonzplac

já si o michalovi myslím svý(né špatný), ale se mnou jednal a jedná dobře smile
a díky němu mám doma LABinku

Web

Re: Bonzplac

Impulzem pro mne bylo zdejsi
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=4636
chovani Ej Pxyho, ktery nema ani potrebu nejak vyjit vstric. Ej Pxy asi zapomel, ze Micro neni eshop, ale pouze zprostredkovatel grupace a uz z toho slova "grupac" jaksi plyne, ze se musi sejit nejaka ta grupa, coz neni do tydne. A pokud "momentalne" nema prachy, protoze je musel pouzit nekde jinde, nemel objednavat ani tehdy, pripadne dat tehdejsi penize na stranu. Ej Pxy, kdybys objednal tehdy, jak bys resil to, zes potreboval ted penize na neco jineho? Provident? Tohle ja neberu. Muze se stat cokoliv, ale chce to aspon trosku elementarni slusnosti. Objednat neco na dobre slovo za destiku je snadne. Micro by to mel nejlip delat na dobirku ne ...?

Re: Bonzplac

Příště asi nezbude, než složit předem zálohu a pak v případě slevy prachy vracet, v případě vyšší ceny dobírka za rozdíl.

Michal ad #1: Zase nepřeháněj, hold tě stáhl do žumpy s sebou, je to poučení pro příště, i pro ostatní.

Re: Bonzplac

Být to na mně, nejdřív rozpočítám veškeré náklady spojené se zbožím a dopravou až k "zákazníkům", nechám si celou tuto částku zaplatit a až teprve objednám. Myslím, že byla jen otázka času, než se najde nějaký kretén, který nynějšího stavu využije.

Abych nebyl zase tak OT, Michale, to, co se stalo Tobě, se mohlo stát komukoliv. Křívák, pokrytec apod. je tady p. Pavolko. Myslím, že z toho plyne docela dobré ponaučení pro příště. Nespolupracuj s tím, koho dobře neznáš. wink

Re: Bonzplac

Ja len pripomeniem Karlosa / Kronosa / Startera ci ako sa to vselijako volal... Antonio by vedel...

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=3860

Web

Re: Bonzplac

Ja to tady za chvilku promaznu, az se chytnete. Ten muj priklad byl fakt jenom priklad, ja jsem preci dokonaly... cool

Re: Bonzplac

Tondo prosím tě, kdo smazal ten dred o leachu v zesilovačích?

Web

Re: Bonzplac

Michal, Micro nebo zakladatel.