Re: Udělené BANy

Také mně přijde zvláštní a zbytečné hádat se tu s pixely na obrazovce a ještě se kvůli tomu rozčilovat. Tyhle hádky ve virtuálnu jsou vlastně úplně k ničemu hmm

Re: Udělené BANy

Až na to, že to je v reálu naprosto stejný. Sice do sebe lidi tak nejdou, ale celkovej pohled, co může člověk vidět na netu, vidí i v reálu.

(upravil Jarous 3. 11. 2008 9:54)

Re: Udělené BANy

Davida naprosto chápu, Franta to napsal výstižně. Bohužel to, co popisuje David, jsem zažil od jednoho člena zdejšího fóra na vlastní kůži v podstatě žádné prosím a děkuji, ale pošli mi to, když jsem na takový mail nereagoval, následovalo několik urgencí, ve kterých se stupňovala dotěrnost a arogance pisatele. Vždy na slušný mail odpovím, občas s delší odezvou, ale odpovím. Mrzí mne, že se k sobě nedokážeme chovat slušně, že jsou lidé, kteří berou všechno jako samozřejmost. Ke spoustě věcí jsem si musel dojít sám, neboť nebyl kdo by mi pomohl a vím jak je občas získávaní informací složité a že to také stojí nějakou tu korunu i když nejde o materiální věc. Lidem, kteří mi nezjištně pomohli, se vždy snažím kompenzovat takové chování nějakou protislužbou pokud můžu. Slovo "děkuji" je samozřejmé a na prvním místě !

Re: Udělené BANy

Bohužel tohle je (nebo by měl být) naprostý základ a ne něco nadstandardního. Bohužel jsou lidé kteří to nedokáží pochopit a jich čím dál tím více. Pro mě to jsou rozmazlení fakani kterým tohle rodiče nevtloukli do hlavy.

Re: Udělené BANy

Něco na tom bude, výchova je základ.

Re: Udělené BANy

dawso: proč by měl něco provést? Permanentně porušuje bod 08, občas 09.

Re: Udělené BANy

Navrhuji doživotní ban pro Ej Pxy, pověsit za koule na náměstí, veřejně kamenovat.

Micro napsal:

Jinak Ej PXY nebo jak se to pise objednal 2x Vifa P13 + 2x Scan Speak 9500 a rozhodl se ze to nezaplati, nemel by o to prosim vas nekdo zajem? V objednavce jsou repra ktery uz se nesezenou a bylo by nemile aby to kvuli 4 reprakum padlo.
Diky kluci

A a pokud dodik nezaplatí tak samozřejmě taky.

Re: Udělené BANy

Pedro, Drobek: dva měsíce, porušení 4. bodu a kvůli dobru fóra

Ej Pxy, jestli je to teda jistý, tak jde. To jinak nejde, tohle je zmrdstvo nad zmrdstva.

Re: Udělené BANy

tondo prosim ,nedavej mi ho ja tu klidne nebudu psat jenom kdyz to bude hodne nutny prisaham mas moje slovo

Web

(upravil Thales 6. 11. 2008 20:09)

Re: Udělené BANy

Tvé slovo je hodno akorát tak staré bezzubé sqwaw.

Re: Udělené BANy

Antonio, jak to pročítám, začíná mi to připomínat staré totalitní časy s čistkami. Našinec aby se tady za chvíli bál něco napsat lol
Ale budiž, ty jsi tady hlavní mafián smile

Re: Udělené BANy

Normální, ale opravdu normální člověk, který ví, co píše a umí to napsat, se tu ničeho obávat nemusí, Milane. Taky mám na ty zkurvené pojebané komunisty spadené, ale toto, co dělá Tonda, je fakt potřeba a v zájmu fóra. Jinak to tu umře kvůli soplům, jako pomalu umírá elweb a jako umřelo fórum zesilovace.cz.
Toto je v podstatě jediné dobře fungující rozvrstvené fórum o audiotechnice obecně, slovanet je už takový moc hóchklasse. A ostatek, co nedávno ještě fungoval, umřel na sopláky...

Web

Re: Udělené BANy

Ale mám ten dojem, že právě proto, že je Slovanet takový moc "hóchklasse", tam je podobných blbečků, hned z několika důvodů, míň, až skoro mizivě.

Re: Udělené BANy

Protože je tam každej kopne.

(upravil dawsoo 6. 11. 2008 23:16)

Re: Udělené BANy

Navrhuju EjPXY na doživotního banána .... na to co předvedl v madisnu 4, kde by i zmrd se zlomkovou špetkou svědomí a soudnosti asi raději stáhl ocas,a po anglicku raději zmizel, tak místo toho ještě měl tu drzost mít připomínky k microvi (kerýho obdivuju že tohle dává a je schopen tuhle kamikadze akci sám zorganizovat) plus ještě výsměch všem který ho pochopitelně za tohle chování logicky dle zásluhy napadli ... fakáčema v nějakým zoufalým youtube videu... tak neznám horší příklad na okamžitej vyhazov než je tohle... dodávám že udělám maximum pro to aby madisound proběhl... podrobnosti sdělím nejdříve microvi a pokud kývne tak to vyvěsíme..


Co vy na to lidi? Tondo?

Edit: opraveny překlepy...

Není co dodávat...

(upravil BlackRider 6. 11. 2008 23:17)

Re: Udělené BANy

Moc dobře si pamatuju, co je to za idiota. Pamatujete si, jak na YouTube vystavoval video repráku, do kterýho mimo ozvučnici pouštěl muziku tak nahalas, aby kmitka mlátila o magnet?? Prostě kvalitní debil no.

P.S. Když jsem v tom threadu o Madi4 četl co kdo objednává, tak jsem se zarazil právě u něj, respektive u částky za kterou objednává a vzpomněl jsem si na to video.

Vykašlal bych se na něho, ať táhne někam jinam.

Betatron> Tobě tu existence typu DJ Drobek,DJ Xxx nevadí? Vidíš v nich přínos pro toto fórum? Ať se sem vrátí za pár let, až buodu mít trochu víc rozumu. Rozhodně mi to nepřipomíná totalitu, naopak - konečně je antonio zaBANoval.

Web

Re: Udělené BANy

Betaron je dobrák od kosti,myslel to samo s nadsázkou smile

Re: Udělené BANy

ale jo, vlastně nevím čím se zmiňovaní hříšníci projevili; nečtu tady na foru všechno. To bych nic nepostavil, kdybych seděl jen u PC smile

Re: Udělené BANy

Já ty bany dávám fakt nerad, co ale nechápu, co tu vlastně ti dýdžejs chtějí, vždyť mají své fórum http://www.czechdjforum.com-eu.net mad

Re: Udělené BANy

jednoduše. serou se do věcí o kterejch vědi hovno. stačí se s pár DJs setkat osobně. Někteří umí hrát a mixovat opravdu velmi dobře, ale povědomí o elektroakustice opravdu mizivé. Asi věří, že to ještě vylepší svou chytrostí...