Re: Udělené BANy

Davide chápu tvůj postoj a určité znechucení z odezvy na to co píšeš. Ale chtěl jsem ti říci že to nebylo úplně marné. Třeba já jsem se dozvěděl spoustu věcí na které bych se jen tak nezeptal. Bu´d proto že bych tě nerad otravoval s každou prkotinou a nebo proto že jsem na to v té době ještě neměl (stupněm svých znalostí a třeba i finančně). jenže s určitým časovým zpožděním jsem vždy dospěl k tomu že si měl pravdu. Musel jsem si to sice vyzkoušet třeba sám ale zase mě pak potěšilo když jsem si mohl své závěry srovnat s tím cos tu napsal třeba před rokem nebo i déle. Nerad bych se ale tohoto hozeného vodítka vzdával. Prosím zkus to s námi ještě vydržet. Myslím že se tu najde více intešligentních bytostí které to vidí podobně, jen to třeba nenapíšou a nebo k tomu dospějí později až si to budou moci sami vyzkoušet.

Re: Udělené BANy

Jako Thales, to se nedá jinak než podepsat!

Re: Udělené BANy

Nebejt tohodle fóra, tak jsou některé věci jinak, a všichni to vědí. Co by ale bylo lepší? Všichni z principu ani NESMÍ vědět všecko, jinak by bylo na světě špatně. A proto kdo něco ví, ten to vědět chtěl a od toho se i taky trošku snažil. Ty vědomosti opravdu není dobré dávat zadarmo, a "dárce" si povětšinou jenom uškodí, protože on předá všem co ví, a v tu ránu to co roky vymáhal za hrozný oběti času a peněz, tak to vědí všichni, a on není lepší, nikdo mu to nezaplatí. Byl by blbej kdyby to tak dělal věčně.

Re: Udělené BANy

dawsoo: Rozhodně to nemaž, je to zvrat a mělo by bejt jasný, proč už to nebude jako dřív. Ty důvody celkem chápu. Asi by to chtělo zas nějakou hospůdku, nic není tak černý, jak se na první pohled zdá.
Ad P.S., myslím nejenom já, ale víc lidí to tu asi opláče. Konkrétně od tebe jsem čet pousty vždycky rád i když to byly občas pěkně dlouhý traktáty smile Ono nemusíš nikomu nic servírovat na stříbrnym podnose, stačí poradit, člověk si tam pak najde to svoje. Samozřejmě záleží kus od kusu, někdo holt zvládne jen koupit jamo v datartu, druhej zkoumá co-jak-proč udělat líp. Doufám, že po čase nechutenství ti to uzraje, takový lidi odhadneš a oddělíš zrno od plev.

Re: Udělené BANy

Odborníci pravděpodobně zapomněli, že ty základní znalosti jim musel také někdo předat, bez nich by o kvalitní audiotechniku ani nezavadili. Dawsoo. tenhle přístup se mi vůbec nelíbí, pokud by jej praktikovali všichni, dopadlo by to s DIY komunitou hodně špatně.

Ad tuning TVM: Řekni mi prosím, co má na chování reproduktoru a jeho výsledný zvuk větší vliv, napatlání membrány barvou, nebo vhodé posílení magnetického obvodu? Mirulovo ARN6614 je krásným příkladem vhodného tuningu reproduktoru. Díky masivnímu posílení magnetického obvodu je měnič nyní perfektně vhodný do ozvučnice typu bassreflex. Já sám jsem se podobným způsobem pokusil masivními kousky feritu posílit již od výroby velice účinný magnetický obvod jednoho solidního osmipalce z Madisoundu. Dle měření je krásně vidět, že tohle MÁ SMYSL. Hrátkami bych podobné počínání určitě nenazval, nebo mi snad chceš říct, že odborníci, kteří ve firmě navrhují reproduktory jsou hračičkové? Jednoduše vytvoří reproduktor s určitými parametry a pokud se nám nelíbí tak si je prostě upravíme. Nevím, je to tak těžké pochopit?

Navíc mi trochu uniká smysl takto dlouhých elaborátů, když to celé jde zkrátit do pár vět. Takhle je to příspěvek, který se na oko tváří, že v sobě obsahuje velké množství myšlenek, ale po několika přečteních najednou zjistíme, že je v něm jen pár inteligentních argumentů a zbytek je jakási omáčka...

Re: Udělené BANy

Radši mlč...

Re: Udělené BANy

já bych ho banoval big_smile

Re: Udělené BANy

Přesně tak, za vlastní názor udělit ban. Tak je to správně! smile

Re: Udělené BANy

Zase buď soudnej. To je přesně co dawsoo psal: jakoby snad všichni měli povinnost ti odpovídat? Z jaké pozice  shazuješ postupy jiných, ale lepení magnetů tu vyzdvihuješ? A nepiš, že s tim máš zkušenost, to všichni víme...

(upravil pistole 1. 11. 2008 12:25)

Re: Udělené BANy

Little: ty budeš brzo na řadě.... věř mi!

Já dawsoovu rozmrzelost chápu , než se s někým rozčilovat tak si ty věci taky nechám pro sebe. Ze začátku mi připadal sinclair děsně vypruděnej a neskutečně sprostej. Dneska už mám plné pochopení důvodů proč reaguje tak jak reaguje. Podobné věci jsem zažil na slovanetu kde jsem dal k dispozici vylepšenou upravenou verzi symysymu se všemi ochranami atd... pak se do toho obuli "chytráci" a začli píčovat. Navíc to byla věc kterou jsem pustil zcela zadarmo a ani jsem to nedistibuoval (neměl jsem z toho ani korunu) . škoda někdo mohl mít šikovnej zesík co dává slušnej výkon za rozumný peníze v kategorii DPA 222 /aldax 250 jenom zase trochu jinej. Takže jsem si řekl to samý co dawsoo a asi jste si všimli, že už akorát sem tam mám k něčemu nějakou připomínku... Držím se striktně zásady že se budu vyjadřovat a pomáhat jenom s těmi projekty které mne osobně extrémně zajímají a nic víc.
Přesto mne stále neopustily charitativní sklony a uvažuji že bych nějakej zesilovač pustil mezi lid ale po této zkušenosti bych to asi udělal tak že bych se s pojil s Leošem a nechal to jít do světa přes aldax - pokud by měl zájem. To samé se týká beden mám nějaký řešení dokončené a rád bych se podělil ale trochu váhám , nejspíš pustím jenom náhled pokec a principiální schéma výhybky bez všech detailů a bez hodnot součástek.
Sorry ... když se mne někdo bude na něco chtít zeptat není problém ale stejně jako david si vyhrazuji právo ignorovat cypoviny.

Antonio : má tvoje fórum funkci Ignorovátka ?? Na lopuchu to máme a já to používám k filtrování debilů . Mám tam osobní blacklist a na něm některé významé lopuší identity.

(upravil little 1. 11. 2008 12:26)

Re: Udělené BANy

Zorg: Všimni si, že dawsoo jako první začal shazovat práci checka. Já jsem pouze reagoval naprosto stejným způsobem a vidím, že hned je oheň na střeše. smile
Samozřejmě, můžu se chovat jako houba, pouze nasávat informace a ostatním vůbec neodpovídat, ale nepřijde Ti takový přístup tak trochu zmrdský?

Re: Udělené BANy

nepřijde. zato tvůj přístup děsně....

(upravil Zorg 1. 11. 2008 16:52)

Re: Udělené BANy

little: Zvolil jsi ale drobet nevhodnou formulaci a myslím, že nejenom v tomhle příspěvku, a nemyslím si to asi sám. Apropo zrovna ty by ses v tom líčení "stříbrného podnosu" taky moh najít.
Spíš tuším, že check se první začal nevímproč obouvat do Davida, ale nemůžu to najít, než "natírání česnekem", což taky nemusí nic znamenat, ale může něco naznačovat. Nejsem checkův právník...

pistole: tak aspoň takhle, důležitý je, aby se vědělo, že něco děláš, umíš, zní to takhle a cesta je cca. tudy. Prostě existujou lidi, co mají zájem. Banda debilů bude píčovat vždycky. Už jen to, že je to veřejné fórum, můžou se najít chytráci, co tu něco opajcujou a začnou prodávat. Ale to můžem rovnou zavřít krám, když to budem brát takhle.

Re: Udělené BANy

Každopádně checkovy ban jen a jen prospívá neb ze včerejší komunikace s ním už byl cítit náznak zlepšení. (a to jej má teprve pár dnů, co teprve za měsíc nebo za dva?)


Př. Frank před banem a po... to je rozdíl co? Antonio: jen tak dál s těmi BANy

Re: Udělené BANy

Hehe lol A co teprv Frank, když mu bylo 16 smile

Re: Udělené BANy

Vtedy si spamoval oveľa menej ako teraz.

Re: Udělené BANy

Silně pochybuju o tom, že týdenní ban nějak zmírní tu Checkovu bohorovnost. Je to zvídavej člověk a to je dobře. Bohužel ale ty svoje teorie prezentuje tak arogantním způsobem, že by tím nasral i mrtvolu. Jak říkal Dr. House: "Aroganci si musíš zasloužit". Jinak bych proti němu nic neměl a uznávám, že svým způsobem tomuhle fóru prospívá tím, že sem vnáší čerstvý vítr.
Checku, najdi si nějakou nymfomanku, aspoň na měsíc...

Re: Udělené BANy

jj už miloš zeman říkal že "co je dovoleno bohovi neprojde volovi"

(upravil dawsoo 2. 11. 2008 1:21)

Re: Udělené BANy

Little:
Jen jsi opět potvrdil co jsem očekával ... i když vim že pro tebe je cokoliv psát asi plejtvání písmenama tak udělám poslední vyjímku v tvým případě... speciálně když vím že tě štvou ty dlouhý tak si dám záležet big_smile

Takže hošo: Já ničí práci neshazoval,opravdu nemam tu potřebu dokazovat sobě nebo komukoli cokoliv či jinak si na webu honit ego...kdo mě zná osobně ví že nejsem žádný hovado netolerantní, pouze jsem se nasral že někdo byť nepřímo ale zcela jednoznačně shazoval moji práci ( info ze dvou nezávislých zdrojů) původně jsem nad tím chtěl mávnout rukou.. ale dorazila mě ta drzost... a bouchly mi saze ... takže jsem se důrazně ohradil a uvedl co si o tom všem myslim trošku na pravou míru... to že tys to nějak nepobral je mi vcelku jedno ... o něčem to taky trošku svědčí že? ,takže není vše tak jak se zdá ...pokud mam bejt upřímnej tak speciálně ty už mi piješ taky krev už delší dobu... pokud by šlo jak psal pistole udělat ignorovátko ty bys byl jeden z prvních který bych s chutí odfiltroval... je mi líto ... pokud by by se hlasovalo o tvým banu pokud bys něco proved, tak jsem mezi prvníma kdo zvedne ruku pro a myslim že nejsem jedinnej ... to jen tak aby bylo mezi náma dvěma jasno kdo kde stojí smile Dobrá přátelsky míněná rada na závěr... pokud nevíš oč kráčí, raději je lepší se nevyjadřovat, buď někoho nasereš nebo si jen utrhneš ostudu....

All:
Jsem znechucenej, protože mi silně vadí arogance,povýšenectví,nesebekritičnost,nesoudnost,vychcanost a hloupost, (teď nemyšleno konkrétně ale obecně se každej můj "oblíbenec v něčem najde) bohužel s tím nenaděám nic ...  ale jsem v jádru dobrák a nedokážu se zlobit věčně... tohle fórum mam rád a jen jsem měl potřebu jasně vše sdělit co odemne možno čekat a jak se k tomu stavim... nic dramatickýho se nezmění pouze jen budu odpovídat diskutovat či vyjadřovat se k věcem který nějakým způsobem já osobně považuju za smysluplný ... toť vše. Tím bych to svý extempore asi rozumně ukončil už tak jsem silně OT. Jen jsem chtěl říct všechny svý důvody, protože si myslim že si to většina slušnejch lidí tady který to třeba zajímá proč jsem tak hustej zaslouží vědět.

Není co dodávat...

Re: Udělené BANy

Vám už ty repráky lezou na mozek,ještě se kvúli tomu hádejte.