(upravil antonio 8. 2. 2022 19:24)

Téma: Udělené BANy

Začnu být tvrdej, inspirován mánií zakládám tento dred a nastoluji nový pořádek, opětovné upozorňování na porušování pravidel již bude trestáno bany.

hot.shot: Za zášť, zaujetí a shazování "Bejmy". Shota mám prokouklého moc dobře a vím o co mu jde. Neuznává Beymu jako značku, co vyprodukovala, logicky i co vyprodukuje, ať to bude jakékoliv. Proč?

Kudrik: doživotně, za enormní debilitu

Pedro: týden, za porušování pravidel a ignorování i po upozornění, porušení 12. bodu

check: týden, nyní neurčito, za trojnásobný útok na můj dred Intertechnik, porušení 16. bodu. Navíc jsem tím zabil dvě mouchy jednou ranou, ubude od šíleností jako hrocení zkreslení, ladění na 20Hz, aplikací 15PW5 v 250l nebo psaní "sem" místo "jsem". Zrušen 28. 1. 2009.
Obnoven 1. 3. 2011, nespokojenost tady, přesto neschopnost odejít, osočování, od eshopu zjevně proti mě, silná komerční aktivita i vyjadřování ve svůj prospěch... Zrušen 11. 12. 2012

06.11.08: Pedro, Drobek: dva měsíce, porušení 4. bodu a kvůli dobru fóra
09.11.08: Benazi, dva týdny, za porušení 11. a 12. pravidla
13.11.08: cyberspy, týden, za porušení 11. a 14. pravidla
20.12.08: dodik, ignorace pravidel i po upozornění, měsíc, po dohodě zpět
13.01.09: clarion, bon_bon: Týden, 12. pravidlo, zrušeno
23.02.09: AAA, dost lidí po tom volalo, já si až teď začnu číst, co vlastně páchal
27.05.09: Tomek4492, primitiv
12.08.09: audiophile, týden, opakovaná ignorace pravidel
05.02.10: Dohnalik, týden, ignorace pravidel po upozornění
06.02.10: Ujotoper, týden, honění příspěvků, laming, off-topic, pravopis, smajly...
28.07.10: PMA, vanado, nerespektování pravidel, týden
07.01.11: Jaromir108, 11ka, týden, ignorace i po upozornění
15.01.11: Volume01, týden, 11.
15.01.11: voltik, týden, 11.
15.01.11: chewy, týden - ignorace pravidel (12.), dlouhodobě - následný výživný mejlík mě
17.01.11: MethMan, týden - ignorace pravidel (11.)
21.01.11: lu.nemec, týden - ignorace pravidel (12.)
20.02.11: faldy350, týden pak dva na vystydnutí, laming, honění příspěvků, edit, pravopis... i po upozornění. Nutkání se sem dostat pod jinými nicky (dexon.cz, faldy250), IP: 109.224.64.227
28.02.11: panskykoci, ignorace pravidel, citace, týden
19.03.11: faldy350, dočasný zákaz přispívání
30.03.11: HBone, 2M, reklama, laming
15.04.11: FlasH AHC, 2M, reklama, ignorace pravidel (217.77.165.33, 46, 49); BOOSTER = nový nick a IP (77.93.216.69)
15.04.11: Mikeqin4, 1T, ignorace pravidel
16.04.11: Palo AIS, 2M, reklama
17.05.11: nikolic, týden, 11.
21.05.11: ARN, týden, ignorace pravidel, pravopis, 2x založený thread na stejné téma
09.06.11: marhyn, týden, ignorace pravidel při registraci, 11.
10.06.11: kudlibabka, týden, Ignorace pravidel 11, 12
12.06.11: Krndo, týden, laming
14.06.11: slim-boy, týden, ignorace pravidel i po upozornění, 11.
15.06.11: Tempest, týden, bod 12, zrušeno
23.07.11: harak, 1M, reklama, 137.56.163.64
12.08.11: hudebník, 1T, citace, reklama, honění postů...
26.08.11: hudebník, 1T, zase citace
29.08.11: hudebník po tomto výstupu trvalý, nový nick: Pavel Bednář (z Českého Brodu)

hudebník napsal:

trapnost jménem audioweb

Nevim o co ti jde ...děláte ze sebe nějaký borce a přitom to je buzerace....Na jinejch forech to neřeší ale vy tam máte ještě komunismus...že sem se tam registroval...Trapnost za tohle dávat BAN ale jestli ti to dělá radost někoho zastavit tak mě je to jedno a klidně mě vymaž protože na tohle TRAPNÝ BOLŠEVICKÝ FORUM kašlu!!!!!!!!!!!!!

Hlavně že už vim to že audioweb je takhle trapnej
Mír v duši

23.09.11: Paull25, 1T, citace i po upozornění, zrušeno 26.09.11
19.12.11: Yeayer, 4 dny, P 8,9, vedlejší záměr: na vystydnutí
07.02.12: sinclair, 1T, P3
04.08.12: Benazi, 2T, P3
08.12.12: Federmann, permanent, na základě volání lidu
31.07.13: jungvoj, 1M, prudění..., volání lidu. Reakce po banu: prosím o zákaz až na věčnost,se sociopaty se již nechci shledávat,je interesantní,že zákaz webu bere někdo jako trest,všem audiowebům zdar do dalších psychopatických diskuzi, takže plný.
03.10.2013: lukass23, spamming, jeden dotaz v deseti vláknech..., týden; po týdnu to samé ještě ve větším měřítku, na stálo
28.10.2013: danhard, nepřípustné hrubé chování, urážky. 1M.
14.11.2013: sinclair, nepřípustné hrubé chování, urážky. 3T. Po omluvě 16.11. vrácen zpět.
03.07.2014: lukiss; Opakovaná ignorace pravidel pro bazar.
25.08.2015: djsteve; výchovný ban pro lepší sebekontrolu do budoucna
25.08.2015: KomarD-Jeay; výchovný ban pro lepší sebekontrolu do budoucna
11.02.2019: pet007; 1T, P2
17.03.2020: Hordek; 1M, arogance, opětovné porušení pravidel
18.03.2020: danhard; 1M, porušování pravidel 2, 4 a 10
02.12.2021: danhard; 2T, porušování pravidel 2, 4
02.12.2021: tatko Tom; 2T, porušování pravidel 2, 4
02.12.2021: dawsoo; 1T, na vlastní žádost, konflikt v konkrétním vláknu
02.12.2021: bastl; 1T, porušování pravidla 2 ("někým" prásknut)
12.12.2021: stiglitz; 1T, porušování pravidel 2, 4, 7, 8
20.12.2021: danhard; opakované porušování pravidel i přes mnohá upozornění, záměrné kálení mi na hlavu, vyvolávání flamu, nenávistné poznámky
20.12.2021: tatko Tom; nelíbí se mu tady a na rozloučenou každému posílá vzkaz

http://audioweb.cz/data/admin.gif

Re: Udělené BANy

teda ty máš na toho checka pifku... smile

Ale jo chtělo to trochu udělat pořádek....pokud to budou většinou výstražný bany na omezenou dobu. Mnohdy to vede ke zklidnění poučitelných jedinců.

Re: Udělené BANy

Tím laděním na 20 Hz si to dost pokazil, ale jeho "výzkum" týkající se přidávání magnetů a měření TS parametrů reproduktorů považuju za velice přínosný.

Re: Udělené BANy

Taky s nim nesouhlasim, že každýmu cpe jeho pohled na "správný" ladění, ale jinak bohužel musím souhlasit s litlem. Antonio, zdá se mi to tak, že ho prostě nemáš rád... Rozhodně bych dřív vylit devianty jako je drobek.

(upravil pistole 29. 10. 2008 12:54)

Re: Udělené BANy

Hele pokud dostane check ban na tejden - přežije to , my taky,  a pokud si odpustí pro příště zbytečný poznámky bude vše o.k.
Jinak na na***ní  jsou tu opravdu jiné identity. Check se aspoň snaží ještě to u něho není na radění jinejm ale třeba časem bude.
Ty ses taky uklidnil franku... zjevně ti ten ban prospěl.

Antonio: ale přimlouvám se abys ho sem zase po nějakým rozumným čase pustil....

Re: Udělené BANy

Žádná pifka, souhlasím s tím, že check je přínosnej v jistých ohledech, nakopnul většinu nás k měření a já mu za to vděčím, na druhou stranu plácá nesmysly a hlavně řeší nepodstatný koniny.
Franku naopak, cítím to z jeho strany a mrzí mě to, začlo to tím ohrazením se k eshopu, jak to asi bylo silné, když to dokázal napsat veřejně? Pak Intertechnik, všude psal, že BMM je levnější, to jsem v podstatě nevnímal a ještě mi to nedocházelo, až do teď, co předvedl v mém dredu a vzápětí mi odpověděl na mejl:

Já: A budu zmrd, máš to mít, týden.
On: Já taky, začnu prodávat repráky levnějc, než ty.

Kdyby si v klidu založil BMM dred, ani nepípnu, ale tímhle mi došlo, o co mu jde. Proč sakra?

Drobek, nebo kdokoliv jiný, kdo bude psát jak vůl, taky ho to čeká.

Re: Udělené BANy

Nemáš antonio někde uložený co Ti check napsal do toho threadu ?

Re: Udělené BANy

No tak zrovna Checka, to jsem teda nečekal.

Web

Re: Udělené BANy

No vidíš. to já zas čekal kdy se ta voda uvaří. Ale zas nadruhou stranu bych nerad aby měl ban doživotní. Ještě by tu určitě zvládnul sehrát nějakou slušnou roli...

Zato ty mladý nevychovaný soply bych banoval natvrdo. Je s nima zbytečná práce. Napraví se jen malé procento.

(upravil Zorg 29. 10. 2008 23:07)

Re: Udělené BANy

Na tomhle si admin jako nezávislá autorita vylámal zuby, dle mýho je to v osobní rovině. Fakt si nemůžu pomoct, ale na ban je tu tisíc jinejch adeptů. Nebo tak checkovi ruplo v bedně a byl ještě nevybíravější než jindy? Chtělo by to minimálně postnout to, čím tě vytočil s interlinkem. Zbytek jsou prkotiny, když se rozhlídneš kolem...

EDIT: Přidávám odkaz na dred "15PW5 v 250ti" http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=4861, čímž se vlastně odstartoval Jekyll & Hyde, což se myslím vysvětlilo dostatečně. Ať si každej udělá obrázek o co šlo, kdo co radil a komu...

(upravil dawsoo 29. 10. 2008 23:43)

Re: Udělené BANy

Antonio:
Nejsi Tondo sám koho nasral... odemne jednoznačně palec nahoru,potřebuje se malinko zklidnit smile

Není co dodávat...

Re: Udělené BANy

Tak přesně vám to už neocituju.

Re: Udělené BANy

to neni osobni, check proste potrebuje lekci slusneho jednani s lidmi a hodne ubrat na aroganci.

ten ban JE naprosto zaslouzeny. Dal bych mu jej tak na mesic az dva aby se trochu uklidnil.

Re: Udělené BANy

že jsou tu další adepti na ban W.T.Z. však ona časem antoniovi s nimi dojde trpělivost....
a že do toho natáhl subjektivní pohled .... no jo to je taky normální. Kdybyste viděli jak banoval ve svým klubu třeba takový PMA! dal jsi dvakrát za sebou O.T. a už jso ho měl na 14dní -pro výstrahu.
Pokud byste chtěli vidět co je adminská svévole tak se mrkněte na napoleonek-fórum , tedy jestli mu tam vůbec někdo ještě chodí.

Re: Udělené BANy

Bez rozmýšlení bych banoval sopláky jako Drobka, různé ty DJXxX a podobné. K ničemu tu nejsou, jen to tu zasírají. Pokud se chtějí něco naučit, není problém, fórum se dá pročítat i s banem, že...
S Checkem souhlasím, je drzej jak opice, na jednu stranu by se zdálo, že mu to i myslí a na druhou stranu to pak celý shodí naprostýma píčovinama. Antismoker v avataru taky o čemsi hovoří...

Web

Re: Udělené BANy

Tjn. Drzej a tvrdohlavej. Taky mě furt za něco seřvával, ale to bylo proč. Já prostě beru, že je takovej přímej, nepřetvařuje se ani to nedusí a prostě to řekne. A nemyslim, že by to bral nějak zle. Na druhou stranu je ochotnej a vždycky mi pomoh. Když nedostal ban ani AAA a podobný šmejdi, tak mi to prostě přijde nefér.
Čím naštval třeba tebe, dawsoo?

Re: Udělené BANy

Až udělaj chybu, schytaj to. Klidně sem házejte tipy. smile

(upravil dawsoo 31. 10. 2008 20:24)

Re: Udělené BANy

Zorg:
Vyjimečně ti odpovím protože si myslim že jsi normální chlap... jinak se k tomu nehodlám vracet a rozmazávat to... u mě je to čistě věc ryze osobní (konkrétnější nebudu už jen z důvodu že do toho nikomu nic není) . Přímej může bejt sebevíc blbý kecy může mít taky říkat o druhejch že uměj,slyšej,prd a s despektem se chovat k lidem s jiným názorem... to vše bych v nějaký menší míře bral za určitejch podmínek...Problémem jsou ty určitý podmínky:  první podmínkou je kompetentnost k tomu takový výroky vynášet, Za druhý: Chybí soudnost co si ke komu mohu dovolit za třetí a nejpodstatnější Chybí výsledek....  další věc.... typická littlovina ani se nedivím že se k tomu taky vyjádřil... pokusy checka jsou jen k tomu že normální člověk si reprák po jeho hrátkách asi nekoupí pouze to má úspěch u šetřílků kteří si myslej že nemusej platit za špičkový měniče že jen stačí mrknout do datashétu přidat magnet juknout k zaphovi a na K&T a mam to v kapse... nesmysl je to jen základ... tohle by jasně mělo bejt řečeno že jde o hraní si a ne seriozní výzkum... opravdu validní informace se ani v tomhle oboru neválej nikde volně k dispozici ...platí to stejně jako v jinejch oborech... takže je to jen mystifikace ... malá nápověda pokud chci špičku musím zaplatit špičku chytřejší než ten co měnič vyrábí (mluvim o značkách ) rozhodně není žádnej diyer což snad je jasný nebo ne? ......objevování ameriky se změnama magnetů to snad napadlo každýho kdo si hrál aspoň s TVM .... rozhodně bych to nenazýval vylepšením ale jen posunutím aplikovatelnosti měniče pro jinak řešený ladění v ozvučnici nic víc nic méně... jde o to nazývat věci pravými jmény...další kontroverzností je  natírání membrán... lituju že jsem to vůbec zveřejnil a dal lidem k dispozici .... nemožno nadále komentovat z mý strany...  jedinná čest a co jsem ochoten uznat je snaha ovšem otázkou je viděno dnešní optikou "motivace té snahy" smile ... a opět opakuju s jakými výsledky... zatím je výsledkem jen to že nahodil pár grafů z arty a nasral půlku audiowebu...což je v pořádku a určo záslužný ale to bohužel pro to aby prudil jaksi je trošku málo.... shrnuto a podtrženo je toho imho na obhajobu trošku málo. Smutný je že v civilu se choval vždy naprosto v klidu... Ale na webu je to průser. Toliko na tvůj dotaz proč jsem já nasranej... a proč stojim za Tondou... sledoval jsem to od počátku včetně reakce (způsobu) když si tonda udělal e-shop... divim se že ho nevyrazil už ten den big_smile


PS: proto končím s dělením se o informace zde, okruh lidí který mam rád nebo maj mý uznání a respekt s těmi se rád sejdu a proberu vše klidně rád nadále, ale už neveřejně. Mě to nic nedává, jen se zbytečně rozčiluju.Nejsem člověk kterej má potřebu někomu něco dokazovat,mojí motivací nebylo nikdy exhibovat,nemam ani žádnej obchodní zájem cokoliv zde ze svejch zkušeností jakkoliv prodávat = (většina lidí, ne však všichni,si tu představuje trošku jiný ceny než za kerý já jsem ochoten zvednout zadní část ideálně zadarmo drahý), chodil jsem původně jen vyměnit si zkušenosti a poznat pár normálních stejně postiženejch lidí... tady je to hlavně o koníčku a zábavě, ale jakmile to přesáhne nějakou mez, tak je rozumný raději ubrat než se dál a víc rozčilovat. Takže se omlouvám všem kterým moje kecy pobouřily nebo nasraly,ale měl jsem vždy potřebu to napsat protože mi to prostě jen nedalo. Klidně to pak po sobě rád smažu.Stejně jako jiný věci který byly buď vyřešeny nebo jinak zbytečně dělaly zlou krev.

Není co dodávat...

(upravil Vasi 31. 10. 2008 20:25)

Re: Udělené BANy

Dawso, v tom poslednim odstavci mas castecne pravdu, ale zas nekolik lidi, jako treba i ja by se radi neco dozvedeli, od tebe hlavne kolem repro a kdyz nebudes prispivat, delit se o rady na tomhle foru, tak to trosku ztraci smysl, ja vim ze rozdavani rad ti nic nedava, ale proto takove forum v podstate existuje. Takze z 1/2 odseknes ty "zly" a z 2/2 i ty "dobry". sad

Web

(upravil dawsoo 31. 10. 2008 20:58)

Re: Udělené BANy

Vasi:
Psal tu o tom někde už kdysi Leoš ... dávat je hezký ale jak se říká odsud podsud... ... nikdy pokud se na mě někdo obrátil slušně třeba mailem nebo přímo a já měl co říct jsem neodmítl...pokud toho bylo více tak jsem řekl ano ale za těchto podmínek.... nevidím problém.... poslední dobou si nemohu ale pomoci... vadí mi silně ta samozřejmost že se tu povětšinou čeká "tim nemyslim tebe samože" na "naservíruj mi to pod nos a já to teda milostivě vyzkoušim" hmm pěkný bedny pošli mi vyhýbku... hmmm pěknej zes pošli mi PCB... automaticky a bez prosím a děkuji... to mě rozčiluje a tvrdím že takový lidi si nezasloužej nic...

Zejtra to mažu aby to nebylo OT...

Není co dodávat...