Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 32 z 32]

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Fakt pěkně odvedená práce, taky jsem chtěl vyrábět soustavy z betonu, ale nakonec jsem to vzdal už při výrobě forem. Akorát drobná poznámčička, koukal jsem na odhmotňovací hroty, já je mám také pod repro QUIS S3 (cca 20kg) po dvou letech jsou jejich špičky totálně KO smile nevim, kolik váží vajíčko, ale 7kg na tenhle hrot je už za limitem. Pro další adepty betonbeden doporučuji použít fibrex vlákna.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Parada, smekam. My ted pracujeme s Alesem  Bilym na bednach z liteho kamene s excelama, takze si s fornou taky pekne uzijeme smile.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Dr.C: co je to za material ten litej kamen? A z ceho budete delat formy? Teda jestli to neni verejny tajemstvi

roto: no ja mam ty hroty uz v haji ted, ale nemyslim, ze by to byl zas takovej problem (jsou jen trochu min spicaty)

jozy: prvni kus se opravdu nepovedl a skoncil v zavazce (chybama se clovek uci)

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Moc hezké! I osazení se mi líbí., provedení taky super. A jen tak mimochodem, copak je to za svorky?

(upravil staraudio 18. 10. 2008 13:13)

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Ty jo....dávám 1*. Já bych se na to vykašlal hned u té první fotky smile . Té práce kolem broušení... smekám.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

No uprimne tu technologii liteho kamene uplne neznam, dela ji tady jeden clovek z okoli, ma na to patent. Dokaze v podstate nalit smes do formy a  udelat presnou fyzikalni a chemickou kopii kamene, takze na rozborech se to tvari  jako starej kamen. Kamarad si takhle nechal delat ramy do oken  na kapli z piskovce a neni to od tech puvodnic poznat. Dokaze udelat i cedic, zulu a mramor, teda tvrdi ze prej cokoli. No a napadlo ho ze by se z toho dali udelat bedny. Forma bude z MDF. Ale jak to nakonec dopadne to nevim.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Umělý pískovec technologicky zvládli už němci za války,opravdu je to od přírodního těžko rozeznatelné,ale má to svá ale jako všechno,umělé žlaby pro dobytek se mi po třech zimách rozpadly na prach.Podobné směsi jako je Marmolit jsou odolnější.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Na výsledok som celkom zvedavý.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

#24: A.E.C. Connectors BI-110

Dr.C: Jak budete osetrovat tu MDFku aby vam to nenasakalo, je to pekna mrcha.
Jak dela nekdo fyzikalni a chemickou kopii kamene by me docela zajimalo. To ze to stejne vypada tomu bych i veril, ale ochcat ty tlaky a teploty pri kterych ty horniny vznikaji tak to se mi moc nezda. Obejit chemicky slozeni pri dnesnich metodach, tak na to bych si teda taky urcite nevsadil.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Uprimne nevim jakou technologii to dela, nechce to nikomu prozradit, videl jsem jenom vzorky zuly  a ty vypadaly jako zula..  Stejne se to  pak  bude  jeste obkladat achatem. Hele, ja taky uplne nevim co to bude delat, mam jenom informace ktere mi dal a vim, ze se vezly vzorky do Dubaje a prej tam v laboratori rekli, ze to je nerozeznatelne od originalu.  Pokud me lakuje, tak se s nim prestanu kamaradit smile
Pokud ale zvladne vyrobit peknou ozvucnici, tak to bude bomba.. nechme se prekvapit. Ted to bude asi male dvoupasmo s excelama, kdyz to pujde pak udelame velky plnotucny model s excelama v aktivu.  Ale bude to jeste chvili trvat.

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Jo co se vzhledu týče tak to bude určitě supr tomu věřím. Co do vlastností ozvučnice, tak si myslim, že to nebude špatný. A na ty plnohodnotný si asi nejdřív pořídíš jeřáb ne? smile

Re: respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

hmm,tak tohle je zajimavá práce,dávám za 1.

Příspěvky [21 až 32 z 32]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Projekty stojanových reprosoustav » respect (Seas L12RCY/P a 27TBF/G)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£