Re: Audigy-čím nahradit NJM 4556A?

Tak jsem trochu potrápil svou audigy2 a výsledek je vidět zde: audigy2 Sice na těch drátcích to vypadá podivně, ale nevymyslel jsem nic lepšího jak vyřešit ten pro mě příliš malý prostor. Je tu někdo takový borec, komu by se patice povedla osadit napřímo? Prozatím hraje NJM4580, jistý zvukový posun vpřed tu je, ale nic dech beroucího se nekoná smile Jestě bych se chtěl někde dopracovat k AD8620, což bych bral jako final řešení. Oplatí se osadit mkt/mkp kondenzátory u toho OZ? (tuším že by to mohli být ten vlevo c28 a vpravo c38 od OZ, ale těžko říct takhle bez schématu) .

(upravil Karlos 28. 5. 2007 16:30)

Re: Audigy-čím nahradit NJM 4556A?

Šmarja jozef, tobě bych pájku do ruky nedal smile .

Re: Audigy-čím nahradit NJM 4556A?

Áno, vpohode by som to tam vedel naspájkovať napriamo bez problémov... Tam máš miesta až až. Asi si ešte neopravoval konektory v notebooku.

Web

Re: Audigy-čím nahradit NJM 4556A?

Tak je to trochu pobabrané od kalafuny a možná jsem mohl použít tenčí a trochu kratší drátky, ale nechtěl jsem pak do toho už zas tak moc vrtat ať mi pak nezbydou oči pro pláč z nefunkční karty, hlavně že tam neni kraťas a jede to smile . A s tim pajením napřímo DIP8 patice na místo kde byl SO8 šváb tedy fakt nevím mě to připadlo v tu chvíli celkem unreal.

Re: Audigy-čím nahradit NJM 4556A?

Proč unreal? asi to vyfotim, jde to úplně v pohodě. IMHO ty dráty se tam musely pájet hůř než DIP8 šváb rovnou. No, hlavně, že to jede smile