Re: Výroba předních panelů

Aky mas Windows?

Web

(upravil sagitarius 27. 4. 2013 18:34)

Re: Výroba předních panelů

Linux, přes Wine, nastavena kompatibilita s XP, zkoušeno i nastavit Win7.
Přesná hláška je "System error: Code 120", "Call not implemented"
Ale zatím všechny předchozí verze jely.

Web

Re: Výroba předních panelů

Ak myslis tymi predchadzajucimi verziami verzie pod 1.0.0 tak to by bolo logicke - tam sa to nacenovalo inym sposobom (aj ked pomalsim a menej spolahlivym). Resp. nejde ani tak o nacenovanie ako o sietovu komunikaciu.

Ale ak ti toto fungovalo uz aj na verziach 1.0.0 - 1.0.5 a prestalo az v 1.0.6 tak to je divne.
Kludne napis na info(zav)quickpanel(bod)sk

Web

Re: Výroba předních panelů

Ano, prošel jsem všechny verze, až po upgrade na poslední minulý týden to přestalo fungovat.

Web

Re: Výroba předních panelů

No vida, dnes mi to výšezmiňovaný panel naconilo o 10éček méně... 58E.
To jsou skoky big_smile big_smile)))

Re: Výroba předních panelů

Robim co sa da aby ste boli spokojni wink

Web

Re: Výroba předních panelů

Chlapi, nevíte, jak to probíhá po objednání a zaplacení? Objednal jsem, zaplatil, a ticho. Oni nedávají vědět, zda platba dorazila, a jestli tedy začali panel vyrábět?

Web

Re: Výroba předních panelů

Hned ako platbu zaznamename, pride Vam email o sparovani platby a zacne sa vyrabat...

Web

Re: Výroba předních panelů

Dík. Platil jsem to v pátek, to už by na účtu mělo být...

Web

Re: Výroba předních panelů

Paráda, vyrozumění už došlo, tak doufejme, že výroba nebude trvat dlouho, už jsem na to nadrženej jak stepní kozel smile

Web

(upravil sagitarius 17. 8. 2013 16:33)

Re: Výroba předních panelů

Tak panel už je doma. Těšil jsem se na něj jak panic na babu, ale mám po náladě na hodně dlouho. Ve výrobě zřejmě usoudili, že se mi bude líbit pruhovanej panel. Spletli se, opravdu se mi nelíbí. Navíc na dvou místech pod eloxem poškrábaný kolmo na leta, takže je to v určitém úhlu pohledu vidět. Sice to není taková katastrofa- nebýt těch svislých pruhů, asi bych to přešel, ale ta "zebra" je opravdu viditelná dost. Uvidíme, jak se k tomu firma postaví. Opravdu mě udivuje, že toto projde kontrolou.
http://www.radio-foto.eu/fotky/panel1.jpg
http://www.radio-foto.eu/fotky/panel2.jpg
http://www.radio-foto.eu/fotky/panel3.jpg
Podle ohlasů ostatních jsem čekal perfektní panel, a musím říci, že nebýt zprzněného eloxu, opravdu by perfektní byl. Prostě mechanické zpracování nemá chybu a moc se mi líbí. O to více mě to mrzí. Je vidět, že předání výroby jiné firmě asi nebyla nejlepší volba.
Já mám holt poslední leta takovou smůlu, že i kdybych si koupil hov*o, určitě by málo smrdělo.

Web

Re: Výroba předních panelů

Tak to dopadlo snad dobře. Bude se dělat nový panel.

Web

(upravil marcin 12. 10. 2013 3:00)

Re: Výroba předních panelů

Výplň gravírovania farbou stále nie je možná?
Ako vyzerá panel bez povrchovej úpravy? je to nepoužiteľné, alebo nejaké mechanické opracovanie tam je?

Re: Výroba předních panelů

Tak nový panel už je doma, a je perfektní. Jen doufám, že to byla jediná špatná zkušenost. Mám v plánu další dva panely.

Web

Re: Výroba předních panelů

marcin napsal:

Výplň gravírovania farbou stále nie je možná?

Taky nechápu. Mě to myslím laserem vypalovali pomocí nějakého roztoku - na přírodním eloxu pak byly černé nápisy, ale pravda, nebylo to takhle hluboké, zagravírované...

Re: Výroba předních panelů

QuickPanel Admin když si objednám 10mm přední panel v přírodním eloxu a za tři měsíce další, budou mít stejný odstín?

Re: Výroba předních panelů

pokud by mel nekdo zajem, tak mohu doporucit gravirovani na ustecku za lidske ceny. info u me v sz

Web

Re: Výroba předních panelů

2 Quick Panel admin : Chtěl jsem si stáhnout soft a zkusit v něm navrhnout panel na OTL-ko a hlásí mi antivir infekci !!!

Infekce:    Win32:Evo-gen [Susp]

Zkuste na to kouknout

Díky

Web

(upravil QuickPanel Admin 14. 5. 2014 10:28)

Re: Výroba předních panelů

Sorry vsetkym, nejak prestala fungovat notifikacia na nove posty, tak som o vas nevedel...

@sagitarius
To, ze taky panel presiel kontrolou sokovalo teda aj mna! Som rad, ze nakoniec si spokojny.

@marcin
Vyfarbovanie zatial mozne nie je. Panel bez povrch.upravy je pouzitelny, zavisi na co to chces. Mozu tam byt nejake skrabanceky ale to sa da jemne prebrusit brusnou "tkaninou" ScotchBrite a dosiahnes podla mna pekny povrch.

@usiak
Uz som nahlasil tvoj spam Adminovi...

@Zorg
Zial sme limitovani moznostami firmy, kde sa to vyraba, takze je to tak ako to je. Ten roztok som raz skusal ale vysledky boli dost tazko opakovatelne.

@bastl
Prirodny a cierny elox su farby, ktore su viac-menej odladene, takze s tymto by problem nemal byt.

@maras
Ano, viem o tom a uz je to uvedene aj na nasom webe v sekcii download. Ked to ale prezenies napr cez www.virustotal.com , tak zistis, ze to je len plany poplach.

Web

Re: Výroba předních panelů

Kolega mi poslal návrhy panelů v poslední verzi SW ze stránek (1.1.0) , při pokusu o otevření u mě na PC to řve “ is not a valid intiger value.
Je chyba u mě, nebo jinde ? PC W7 x64, verze SW aktuální 1.1.0 stejná jako u kolegy který ty panely kreslil.
Díky.