Re: Výroba předních panelů

Mám u Vás objendán panel,objednávka 1026-0003,na internetu mi to ukazuje že se čeká na elox. Jak dlouho zhruba trvá než je elox hotový a bude panel vyroben? Můžete sem kdyžtak pak hodit fotku hotového panelu? Už se nemůžu dočkat.:)

Re: Výroba předních panelů

Zdravim. Fotku sem potom hodit mozem.
Ohladne panelu - to napisem do mailu. Nerad by som to tu zneprehladnoval a tak nebudem objednavky komunikovat cez forum. Aj ostatnych poprosim - ak mate podobny dotaz, pouzite radsej email. Ď.

Web

Re: Výroba předních panelů

bolo by možné v QP si nechať spraviť aj menovky na dvere ? máme také hnusné tak som rozmýšal žeby som to vymenil. neeoloxovaný materiál a písmo vyplnené čiernou farbou. plech tak jednotka, jeden a polka. šlo by to?

z tých plastových čo ponúkajú je mi na blití smile

Web

(upravil QuickPanel Admin 19. 7. 2010 10:12)

Re: Výroba předních panelů

Myslim, ze v pohode. Ale asi by som pockal, kym bude moznost v programe naimportovat vektorove data (DXF, HPGL) a potom by ste si uz robili co budete chciet... Aj ked cenovo sa to s klasickymi menovkami asi nebude dat porovnavat smile
Samozrejme ak by stacil aj zakladny typ pisma, tak je to mozne uz dnes.

Web

(upravil dhaman 29. 7. 2010 13:20)

Re: Výroba předních panelů

Dakujem tejto firme za skvele panely... Rychle jednanie a info o stave objednavky.
Panely som mal do 2 dni naspet.
Odporucam A+++++++
http://pictureup.cz/thumb/verejny/358358p1010014_res.jpg

OB 4 pasmo aktiv 15" H frame ala Linkwitz | rpi4 moode + CamillaDSP | ESI GIGAPort eX | 4x HYPA10 (pasiv KEF LS50 meta | CW DAC1 | HYPA17)

Re: Výroba předních panelů

QP: Máte nejaké technické problémy, celozávodnú dovolenku, alebo plánovanú odstávku? smile
(reagujem na ten mail čo ste posielali všetkým...)

Web

(upravil QuickPanel Admin 20. 8. 2010 12:06)

Re: Výroba předních panelů

Je to planovana odstavka. Pravda je taka, ze menime nase hlavne strojove vybavenie...

V tomto obdobi (do 25.9.) nebude fungovat ani posielanie objednavok cez softver QP. Skoda, ze ten softver nepodporuje zatial nejake blizsie informacie, preco nie je mozne odoslat objednavku, takze nezainteresovanym sa bude zdat, ze soft QP skratka "nefunguje" hmm

Web

Re: Výroba předních panelů

Dostal niekto hotové panely od 25.9. ?

Re: Výroba předních panelů

Ještě né smile

(upravil QuickPanel Admin 30. 11. 2010 10:29)

Re: Výroba předních panelů

No, zial je to pravda sad
Dufam, ze uz coskoro pridu panely z opravneho eloxu....
Vsetkym sa ospravedlnujem sad
Urobim vsetko pre to, aby ste to mali vsetci do vianoc doma, prinajhorsom do konca roka.

Web

(upravil bubuxin 9. 12. 2010 17:18)

Re: Výroba předních panelů

QP Mikuláš dorazil smile S kvalitou som opäť spokojný, všetko dobré do nového roku.
http://img37.picoodle.com/s5c9/bubuxin/ugxg_a6f_u8tw8.jpg

Re: Výroba předních panelů

Uff, maloseriovka... smile, tomu sa hovori spravne nacasovanie a jezisko sa asi u niekoho aj zastavi smile

Re: Výroba předních panelů

Velmi dufam, ze sa zastavi u vsetkych, co maju u nas objednane panely...

Web

Re: Výroba předních panelů

QuickPanel: Zdravím do quickpanelu. Chtěl jsem se zeptat, jak v programu vytvořit stupnici 1,2,3 ...Zdá se mi to značně složité v tom programu.  Viz fotka http://img823.imageshack.us/img823/7422/tw140002.jpg
a dále jestli by nebylo lepší Vám do firmy čelní panel poslat a Vy byste ho  " obšlehly " ...
T.

Web

Re: Výroba předních panelů

No tak stupnicu - to je pravda - nie je na to ziadna speci funkcia takze to musite len pracne ponastavovat. Mozno taky tip: ak si to nastavite na jeden potenciometer, tak to uz len oznacte a cez funkciu Klonovania to nakopirujte dalej. A tiez to odporucam zoskupit do "comba" nech sa Vam to nerozsype pri presuvani.
Panel by som Vam rad prekreslil, zial momentalne na to nemam velmi cas sad

Web

Re: Výroba předních panelů

to by mohla byť jedná s veci čo by sa doplnila do softu, stupnica. To by nemalo byť až také ťažké nakódiť tam či ???

Web

Re: Výroba předních panelů

Nuz veru... uz sa nazbierala kopa dobrych veci, ktore by tam bolo treba pridat (hlavne import vektorov - uzivatelske fonty, grafika), stupnice... Takze pridam to do wish-listu a dufam, ze uz si konecne najdem cas si k tomu sadnut... Ale tesi ma Vas zaujem o nove funkcie, dik smile

Web

Re: Výroba předních panelů

No, tak nova verzia je po dlhom case vonku. Pridana moznost vytvorit stupnicu a opravy nejakych chyb...

Web

Re: Výroba předních panelů

... po instalaci poslední verze softu nelze spustit ... má tento problém i někdo jiný ?

http://s4.postimg.cc/d5bfbreih/1389_qp_error.jpg

povolení ke spuštění jsem mu ve firewallu samozřejně udělil ...

(upravil QuickPanel Admin 12. 1. 2011 23:00)

Re: Výroba předních panelů

Hmmm, s tym som sa este nestretol. Aky mas OS?

Web