Re: Výroba předních panelů

Perfektné! Preinštaloval som a fujguje to. Ešte dnes pošlem objednávku. Vďakááááá

Re: Výroba předních panelů

Těch 30 bude OK.

Web

Re: Výroba předních panelů

Chtěl bych zde věřejně poděkovat Quick panelu.
Profesionální odvedená práce, perfektní komunikace, cena více než přijatelná ...
za těch pár korun budete mít rázem profesionální přístroj. smile

http://thumbnails26.imagebam.com/8624/2b58f386230769.jpg
http://thumbnails24.imagebam.com/8624/f33f2c86230768.jpg
http://thumbnails31.imagebam.com/8624/d06aaa86230765.jpg

Re: Výroba předních panelů

Ten čelní panel to je taky z Quicku? Myslím materiál.

Web

Re: Výroba předních panelů

Ano je.
Jinak povrch je přebroušen, trochu jsem se bál jak to bude vypadat, ale když to porovnám s kartáčovaným panelem, tak vypadá stejně dobře.

(upravil QuickPanel Admin 28. 6. 2010 9:44)

Re: Výroba předních panelů

xtomm : Dakujeme pekne. Hned budem mat krajsi den smile

Web

Re: Výroba předních panelů

xtomm napsal:

Ano je.
Jinak povrch je přebroušen, trochu jsem se bál jak to bude vypadat, ale když to porovnám s kartáčovaným panelem, tak vypadá stejně dobře.

To přebroušení ti dělali přímo ve quickpanelu?
QuickPanel Admin:
Mám už návrh svého panelu definitivně hotový,pokud je možnost nechat si jej takhle přebrousit i pod přírodní elox uvítal bych to.:) Pokud toto lze,jak to zadat do objednávky?

PM

Re: Výroba předních panelů

Přední i zadní panel je komplet včetně materiálu z Quickpanelu, tudíž i přebroušení je od nich. smile

(upravil QuickPanel Admin 28. 6. 2010 19:41)

Re: Výroba předních panelů

DJ_Rix : jemne prebrusenie robime len ak su na plechu nejake jemne skrabance - aby sme mali istotu, ze po eloxe to bude 100% kvalita. Ale ak mas na mysli taku tu jemnu strukturu, resp. tie vlakna, ktore tam vidis, tak to vznika aj bez prebrusenia. Plechy su totiz u vyrobcu valcovane - to znamena ze v jednom smere (v smere valcovania) je badatelna prave tato jemna struktura (vlakna). Prave prechodom pomedzi valce vznikne z hutnickeho polotovaru plech s +/- presnou hrubkou, napr. 3mm. To znamena, ze tato struktura je u nas de facto standard.

Len pre info: Napriklad aj pri ohybani valcovaneho plechu sa musi davat bacha v ktorom smere idu vlakna, pretoze napriec vlaknami sa ohybat neda (resp. vznikaju pri ohybani rozne problemy). Takze nielen drevo ma vlakna smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Tak včera jsem objednávku odeslal. Rozumím tomu dobře že mám zaplatit dopředu na účet v ČR a pak se začne panel vyrábět?

Jinak k té struktuře,nějak mi to nesedí. Chápu že materiál má ty "vlákna" ale když se podívám na obrázky např panelu pro righta13 (zdroj) tak tam tu strukturu vůbec není vidět.....ale na panelu xtom ano,čím je ten rozdíl?

(upravil QuickPanel Admin 30. 6. 2010 13:26)

Re: Výroba předních panelů

Ano - u nas sa plati vopred. Co sa tyka struktury, tak tam je to velmi zavisle na svetle pocas fotenia a na uhle pohladu (fotaku). Ta struktura tam je vzdy ale aj plech samotny nie je kazdy rovnaky a niekedy je to zretelnejsie, niekedy menej... Myslim ale ze najviac to ovplyvnuje samotne fotografovanie.

Web

Re: Výroba předních panelů

Asi tak. Tiež mám na panely od QP takú štruktúru...

Web

Re: Výroba předních panelů

Ako to vyzera s mojim panelom na ten SymAsym ?  Už sa ho neviem dočkať smile  Potom sem možete dať foto na ukažku.
Snad som tie gravirovacie subory zladil dobre s frezovanim smile

Web

Re: Výroba předních panelů

Nuz ako vzdy - cakame na elox smile Fotky potom zavesim.

Web

(upravil QuickPanel Admin 7. 7. 2010 8:33)

Re: Výroba předních panelů

Dotaz na uzivatelov QP - stalo sa Vam nieco take, ze program hlasi chybu pri ukladani suboru (unable to write) a ked si ten panel neskor otvorite, nemate tam nic, len rozmer panela a povrchova uprava ostanu zachovane??? Pretoze jeden uzivatel ma tieto problemy na Windows7 a rad by som to nejak odsledoval, co to moze byt za problem...

Resp. aby sme nezas**rali forum, budem rad ak nam taketo chyby oznamite kliknutim na ikonku " sad " v softveri QP

Dakujem za help.

Web

Re: Výroba předních panelů

Ja mam tiež win 7 a nič take sa mi nestalo, mal som 64bit, teraz mam 32bit.

Web

(upravil Betaron 7. 7. 2010 14:50)

Re: Výroba předních panelů

…mně to jde dobře smile; až teprve dnes jsem se podíval a trochu vyzkoušel softvér QP, trochu na způsob Invertoru. Líbí se mi celková interaktivita od intuitivního návrhu až po objednávku.
Jak je to s vyřizováním objednávek do ČR? Platbu na účet dopředu jsem zaregistroval, s poštu jak?
Mám rozpracovaný jeden nástrojový zesilovač, tak bych si v QP cvičně připravil panel smile

Re: Výroba předních panelů

Fiha smile Budem uprimny - necakal som, ze aj Betaron vyskusa QP. O to viac ma to tesi...
Postovne je v cenovom navrhu zahrnute. Posielame postou, 1.triedou.

Web

Re: Výroba předních panelů

Měl bych pár dotazů na QuickPanel.
1. Někde jste psali, že je možno popisky i vypálit laserem. Šlo by to takhle udělat i do světlýho eloxu? Používá se na to nějaká pasta a nápis je pak tmavej.
2. Uměli byste ze stejnýho materiálu jako panely vyrobit i tlačítka, se zaobleným hmatníkem a do nich vypálit znaky/nápisy?
3. je možno si zvolit pro nápisy vlastní font?

Re: Výroba předních panelů

1. mame aj laser, ale popisovacie pole ma len 100x100mm a zaciernovanie chemiou je sposob, ale s dost neistym vysledkom, takze panely nelaserujeme - je tam moznost gravirovania a nasledneho vyplnenia farbou

2. ano vedeli by sme, ale vzhladom na komplikovane upinanie pri obrabani by to vyslo asi dost draho a ak by ste pozadovali nejaku zaoblenu 3D plochu, o to viac. Ale samozrejme - na zakazku vyrabame cokolvek. Ozvite sa mailom aj s vykresmi.

3. http://www.quickpanel.sk/index.php?p=faq

Web