Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

(upravil zuki 4. 2. 2010 21:15)

Re: ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

Little: Taky jsem ohledně repro trochu LAMA. Jak se projeví (asi na zvuku) u stejného rozměru repra těžší membrána.  A jak se projeví pokud budou mít stejnou rezonanční frekvenci?

Little níže: díky, taky jsem si něco podobného myslel...

(upravil little 4. 2. 2010 20:02)

Re: ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

To nejde takhle říct. Záleží i na materiálu té membrány a dalších náležitostech reproduktoru. Ve výsledku se těžká membrána projeví na GD, ale koho v uzavřence ta ms či 2 ms rozdílu zajímají. Od jednoho člověka odsud z fóra vím, že ARN226 má takový "blátivý", nevýrazný basy, zatímco ARN661x disponuje docela muzikálním projevem, docela rychlými přesnými basy a při správném návrhu (uzavřené!) ozvučnice, solidním vytlumení a adekvátním zesilovači zahraje velice dobře, což jsem si sám mohl ověřit.

Stejně se ale jedná o naprostý low-end, takže tam ty rozdíly nejsou nijak extrémní.

Re: ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

millano: No nějaký web by to chtělo: Nasadit opravdu vyzkoušené zapojení, třeba i starši klidně i něco s teslakama atd. Nějaký LM3886 až po něco složitějšího typu SymAsym a nevim co ještěje toho fůra třeba by i Pavel souhlasil s DPA1000 a naněj je i plošňák.

Re: ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

Dívej, tady něco je. Nemusíš se patlat s bednou, zesilovačem, jenom uděláš pár blbostí a hraješ:
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=9959

Re: ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

little: To je na mě?

Re: ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

Na kohokoliv.

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » ZEsilovač pro sub s 2x ARN6618

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£