Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 15)

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 15 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 287]

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Jasně že umí. Otázkou jsou priority a množství volného času tongue

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Kristepane...810 byla sračka už ve stádiu návrhu a vy se o ní bavíte ještě
po pětatřiceti létech...kdyby alespoň byla svědkem vašich prvních deflorací, tak bych tu nostalgii chápal, ale to nehrozí...neuvěřitelný....

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Přístup je různý, každý ten týden času využije po svém smile Každopádně pro mnoho začínajících inspirativní foto-story..

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Betarone, nic nemazej prosím Tě.

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Co vím, spousta mládežníků si dělá desky sama z cenových důvodů, celý proces vzniku mají pod kontrolou, baví je to..At už fix, trubičkové pero, nebo eagle, tisk a fotocesta..Další nemají možnost paplat se s chemií tak to pošlou Kohoutovi.. A pak jsou profíci kteří nic jiného než oboustranou desku s nepájivkou a prokovama neuznávají.. Je na každém kam se zařadí, ale přesvědčovat někoho že ta jedna cesta je to opravdové bastlení mi přijde zcestné. Hlavní je výsledek..

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

a ja chcem taký vibračný popisovač  sad

ja som tak z bordelu za 0,- spravil bľačítko s LM1875

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Dva synové mé ženy lol. Supeeeeer.

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

a?..mozno to nebol vtip.

(upravil millano 23. 2. 2010 0:58)

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

kurňa Betarone, co si to proved ?!  bylo by fajn vraťit jsem ty fotky ...


edit: Díky Betaronovi !! prosby byly vyslyšeny smile

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil antonio 22. 2. 2010 20:47)

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Mám chuť po tomhle zakázat edit příspěvků a nejspíš to udělám, ale tak užitečnej dred Betarone, to bych teda nečekal...

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Pokud tím betaron vyjádřil celkovej pocit z fóra tak s ním souhlasím...

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Co se ti/vám nelíbí, nesneseš jiný názor? Mazat po sobě a nedat smysl následným příspěvkům, tomudle říkám kurvení fóra.

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Je škoda, že to Betaron smazal. Líbí se mi všechny jeho "seriály" a dost jsem se při nich přiučil. Byť z fotek(postupy) nebo z povídání.

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Tady nejde o jinej názor. Ten sneseme asi všichni co tu jsme, ale protlačovat tady TDA7250 jako super high-end zesilovač za pár kaček, je jako slibovat 13. a 14. platy ze státní kasy a říkat, že to vyléčí schodek rozpočtu. Nehledě na to, že třeba prudič se záměrně snažil dělat rozepře ve všech topikách.
Tady mě jenom mrzí to, že jsem si to neuložil, protože to bylo velmi pěkný dílo pana Betarona. Třeba najde ještě sílu a vrátí to sem. Škoda jednoho z mála přínosných témat poslední doby.

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Antonio, sorry, když jsem tady po tom zákazu editu volal před jistým časem z jistých důvodů, tak se to nerealizovalo. Čímž jsi jednomu zabanovanému, o kterém už nevíš, proč dostal banán, umožnil několik týdnů čistit fórum od největších nesmyslů a lží, co tu nasypal, takže vzápětí mohl jinde tvrdit, že ho tady zmanipulovali moderátoři. Tak se nediv, pokud pro stromy nevidíš les, že občas zakopneš o pařez.

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Asi tak. Nebo se ukazuje, kdo za koho "kope"? To snad proboha ne!

Web

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Tím, že někdo po sobě smázne nebo podstatným způsobem edituje svůj příspěvek, udělá z následujících příspěvků (samozřejmě pokud se k němu vztahuje) jenom a jenom nelogické výplody. Mě se to stalo v sousedním vláknu  "Koutek hanby - zapojení zesilovačů, kterým je lépe se vyhnout" když příspěvek po sobě smazal Sinclair a moje reakce 12.2.2010 16:42 zůstala viset ve vzduchu jako bych to psal ožralý. Ale to se ještě dá překousnout, pořád to naštěstí jakž takž zapadá.

Fórum je od toho, že se to vyvíjí pěkně chronologicky příspěvek po příspěvku a tak by to mělo zůstat. Kdyby bylo na mě - mazat v žádném případě neumožnit a editovat pouze přidáním. Bohužel tlačítko "Delete" má asi stejnou váhu jako tlačítka písmenek, mezerníku, čárek atd., takže pouze přidáním to asi nejde. Používání editu tedy vyžaduje určitou etiku a svědomí. Ale odstraňování příspěvků - jak píšu a nejsem sám - zakázat úplně.

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

..tak to se tedy omlouvám za způsobený rozruch yikes, ale zase na druhou stranu – objevil se Opampův link o sračkovitých zesilovačích a tento můj link o primitivních zesilovačích za 0,-Kč, dle mého názoru tomu přímo odpovídal smile (co mám ale dělat, když mě baví stavit i takové pičovinky big_smile)

Pozn 1.
Teoreticky i prakticky, není problém vrátit téma zpět, vše si píši a ukládám ve Wordu včetně odkazů na fotky.

Pozn 2.
Cirka do tisícovky členů měl audioweb, či amplioon o poznání kultivovanější úroveň i jiskru proti současnému stavu…

(upravil opamp 22. 2. 2010 17:48)

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Aha, tak tímto se zde omlouvám já, za to že jsem nechtěně zavdal příčinu k této čistce smile

Četls ten můj thread betarone? Tam šlo o něco trochu jinéjho. Ale to už je teď fuk.

Vidíš a já myslel že to byla reakce na kazzatelovy perfekcionalistické krotické příspěvky.

No nic, škoda.

Mám ten svůj thread taky promazat? smile

Edit:

1. Můžeš-li to obnovit, budu rád (a nejen já).

2. Máš pravdu.

Web

(upravil wwsly 22. 2. 2010 17:56)

Re: Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Pánové, nebylo by vhodné na určitý čas zakázat nové registrace? Na pár jiných diskuzích, kam chodím, už se tak se stalo a je to jedině dobře.

Web

Příspěvky [21 až 40 z 287]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 15 »»»

Audioweb.cz » Koutek pro začátečníky » Primitivní zesilovače k PC za 0,-Kč

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£