Re: MUSIC 70: Dotazy...

…když probíráme ono příslovečné lízání, taky se připojím s historkou od nás z fabriky, je to už bratru třicet let..
Na dílně jsme měli spolupracovníka, přiženěného čecháčka Fandu na Valachy, a o přestávce došla řeč na způsoby milování.
Fanda se ptá: „klucíí, co je to francouzské milování?“ Tak, to víte, spousta odborníků pohromadě, nálada výborná.
„Fando, to musíš skočit na starou a pořádně jí vylízat pekáč“. Fanda, že to tedy vyzkouší.
Ráno přišel do práce na šatnu a hned spustil:
„klucíí, dyk to není vůbec dobrý!!?, jak to vůbec můžete??!“ lol
Veselí bylo opět všeobecné, rady a zjišťování příčin Fandovi nechuti k lízání pekáče nenechaly dlouho čekat na objasnění.
Totiž; manželka přišla k večeru z pole, kde okopávala za parného odpoledne brambory a sotva odložila motyku do kůlny, milý Fanda nic nelenil a skočil na ni. Dle poutavých rad spolupracovníků jí vylízal pekáč, který byl ovšem po lopotě s bramborami řádně zapařený big_smile big_smile

Re: MUSIC 70: Dotazy...

http://www.smajlici163.wz.cz/3d/nemoc/nemoc06.gif

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

No to neni nič moc, to nechutí bohvie ako. A ani to nič moc nevyzerá, to už nerobím.

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Tož já se jednou vsadil z kámošem,že rozžvýkám zkrvavenou použitou vložku. No a vyhrál jsem. Vo co gou.

Re: MUSIC 70: Dotazy...

http://www.smajlici163.wz.cz/3d/nemoc/nemoc06.gifhttp://www.smajlici163.wz.cz/3d/nemoc/nemoc06.gifhttp://www.smajlici163.wz.cz/3d/nemoc/nemoc06.gif

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Lexx vyhral si, si najväčší humus na fóre lol.

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Jean,stebou asi moc velká sranda nebude? Mě táhne už na 50,ale srandu nezkazím.

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Lexx, to ja neviem, opýtaj sa na mňa v hospúdke u amplionu smile. Aj tam som prevažne vážený staršina...

(upravil opamp 24. 1. 2010 18:03)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Kluci sorry že vám kazím debatu, ale UŽ TO MÁM STEREO!!!!

A řekl bych že orgasmus je slabý slovo proti pocitu z muziky a lampovýho zvuku (nemluvě o tom, že to trvá výrazně déle) smile

Navíc mám pocit, že těch udávaných 50W je hrubě pesimistický údaj smile

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Ondro Blahopřeji.

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Je to magie... kdyby mi takhle zkresleně hrál solid state, šlapu po něm a nadávám. A tady - huba vod ucha k uchu, nepřítomnej pohled a slunce v duši smile

Škoda že to není v áčku až do plnýho výkonu smile Přece jen ty tišší áčkový pasáže jsou výrazně sametovější smile

Web

(upravil Sendy 24. 1. 2010 18:33)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

No, vysvětluj tu sametovost třeba výstupnímu trafu, třeba se obměkčí lol

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

jo, pro starou to dpa stačí...:-)
udělej si ve svý komůrce bene a na waty a zkreslení se vys..
viel Spass !

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Do 300 kHz Leoši ? To se mi ani nechce věřit, vždyť to jsou normální plechy....měřil jsem kdysi Marshalla a ten chodil s bídou do 10 kHz a to tam byly oranžový plechy....

(upravil opamp 25. 1. 2010 11:11)

Re: MUSIC 70: Dotazy...

No když to má 20kHz s tou silnou a "rychlou" vazbou, musí to samo o sobě mít víc, takže bych Leošovi věřil.

Kdyby to nebylo tak těžký, už to je dávno na škopku a na AP smile

EDIT: Leoši a co ty odbočky na výstupáku? Nešel by z toho udělat ultralineár?

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

300kHz (-3dB) ?

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Ondro, pokud by jsi chtěl poslouchat s EL 34 ve třídě A , musel by jsi dosti "přisolit" na kliďáku . To by znamenalo, s ohledem na Pa  max., slézt s anodovám napětím až někam k polovině, než je v Music 70.
A tím samozřejmě zcela změnil požadavky na výstupák.
Tím chci jen říct, že pokud na doma , tak pouze k méně citlivým soustavám, na kterých chci poslouchat spíše nahlas. K počítači určitě néééé. Myslím , že ten Music není ani zcela zticha , viď? Je to prostě mašina , která byla vymyšlena  na výkon. Né až tak na jiné parametry.

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Ohľadom tej zámeny EL34 za 6L6GC. Stačí ich len fyzicky vymeniť a nastaviť mriežkove predpätie tým trimrom ?


dalo by sa prosím popísať trošku viac? moc by som to ocenil.Ďakujem veľmi pekne

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Je to paráda, pěkně zapnout oba kolébkové spnače, načež se první rozsvítí magivoka a o minutu později začínají najíždět EL34.....sám jsem takto doma dlouho živil dvě MONO130 a nebýt spotřeby 315W a R12-tek, jsou tu dodnes. Jsem přesvědčen, že tyhle konce by ve slepých testech za černou hadrou přehrály kdeco...

Web

Re: MUSIC 70: Dotazy...

Budou hrát Leoši budou. Mono 130 ve stereu + Monomix 7P a dokrmím to hallem. Já už na té kalbě chcu být.