Re: Objednávka z STX.pl

Drobná úprava závěsu, to je to, co jsem myslel tím "s trochou péče". Difrakce ti z principu nikdy žádnou cháru nespraví.

Jen jsem se chtěl podělit o radost z výsledku, ne o postup big_smile

Re: Objednávka z STX.pl

Jsi nějak natíral přechod membrána/závěs? Se pochlub...

Web

Re: Objednávka z STX.pl

Marceli, jak to pokračuje? wink

Re: Objednávka z STX.pl

Očekávej to každým dnem smile

Re: Objednávka z STX.pl

O.K. cool

Re: Objednávka z STX.pl

tak uz ste niekto zosmolili nieco z tych STXov?

Re: Objednávka z STX.pl

Taky by mě zajímalo kdo co a jak? Já zatím nic. Možná by jsi mohl Macku udělat nějaký sumárum STX.

Re: Objednávka z STX.pl

Sumárum STX je velice jednoduchý - jediný repráky, který se objednávaly, byly junglistovo 12" koax a moje čtyři kusy GDN18 AWX -na ty mám momentálně rozdělanou modifikaci, která odstraňuje ten propad na 1kHz, ale je to teď u ledu, nezbývá na to čas. Nic víc se nebralo.

Re: Objednávka z STX.pl

Ha, tak to je dobrý. Třístránkovej dret a nakonec jsme na to zůstali dva yikes lol

(upravil MaBat 28. 5. 2010 19:38)

Re: Objednávka z STX.pl

Pokud někdo po něčem pokoukáváte, dejte vědět, ve velmi blízké době od nich chci ještě jednou objednávat.

www.stx.pl


Zároveň tip na klasické třípásmo 11" + 5" + 1", pro lidi s velmi omezeným rozpočtem:

GDN-27-450-8-SC
GDN-14-100-8-SCX
GDWK-10-200-8-AKX, evnt. GDWK-10-250-8-AK

s cenou za měniče na jednu bednu cca 1500 kč.

Basreflexová bedna okolo 80l laděná okolo 30 Hz s klasickým uspořádáním, součástky do výhybky taktéž z STX za mírné peníze. Levněji a zároveň trochu solidně už to asi nejde. S výhybkou pomůžu, popř. i odměřím a udělám, mám poměrně jasnou představu.

Re: Objednávka z STX.pl

nejak sa tu tie STXy neujali

(upravil MaBat 31. 5. 2010 13:56)

Re: Objednávka z STX.pl

Připomínám ještě nabídku konstrukčních součástí na pasivní membrány, nově dělají i jednu malou hotovou. Dával bych to do těch malinkých dvoupásem na bok bedny, místo nátrubku, ze kterýho jinak leze všechno možný.

Re: Objednávka z STX.pl

A z pasivu neleze nic? smile

Mají tam ale moc pěkný repráky do citlivejch subů. 8,10 i 12" za babku.

Web

(upravil MaBat 31. 5. 2010 14:38)

Re: Objednávka z STX.pl

V porovnání s rezonancemi z nátrubku jen velmi málo. Napojení na stojáky v bedně prostřednictvím té membrány, a vůbec prostup zvuku ven touhle cestou, je nesrovnatelně slabší, než skrze vzduch... Nemluvě samozřejmě o vlastních rezonancích sloupce vzduchu v tý trubce.

Re: Objednávka z STX.pl

Objednává se dnes večer, kdo ještě váháte, dejte vědět...