Re: Objednávka z STX.pl

cau, mozna bych uzivil magnet 140/75/20, ale jen pokud by me vysel i s postovnym maximalne do 200 (pri osobce v Praze). Je mi jasny, ze ten prispevek do postovnyho vyjde dost malej, ale za vic se mi ho brat nevyplati.

Re: Objednávka z STX.pl

luikas: Uvidíme, kolik lidí se ještě přidá, pak se můžem domluvit. Aktuálně už jsme 4 (bez tebe).

Re: Objednávka z STX.pl

ted koukam, ze ho akorat servit nabizi v bazaru... se zkusim domluvit s nim

Re: Objednávka z STX.pl

Mabate,ta Gdn
18/140 vypadá moc pěkně. Už máš představu co ktomu dáš a do kolika litrů? Já to dam do 15-18l a k tomu nejspíš Visaton Dsm 25ffl.

(upravil MaBat 18. 1. 2010 20:45)

Re: Objednávka z STX.pl

Má to být do "Pluta", čili nízko dělené s SPX-20TB. Objem spíš k té horní hranici a možná, že ještě z druhé strany. Ono na tom zas až tak nezáleží, jen spíš tím, že dám větší objem, můžu naladit BR trochu níž, což omezí výchylku na frekvencích, kde by s vyšším laděním už byla poměrně velká. V pásmu nad rezonancí BR naroste výchylka už jen málo. Navíc tak můžu bednu víc vytlumit...

Uvidíme.

Re: Objednávka z STX.pl

No som zvedavý čo budú tieto repráky zač ... mám zálusk na http://stx.sote.pl/gdn-27-450-4-sc.html , ktorý by mohol byť pekne lacný a aj kraší konkurent ku Monacoru http://www.monacor.sk/catalogue-product … SubKtg=518 .

https://i.postimg.cc/qtNVNn19/1738534.gif

Červená-Tonsil, Žltá-Monacor.   Len či nebude vadiť tak nízke Re (2,6R) napr. Leachovi.

Re: Objednávka z STX.pl

Eště se přibírá?Bych si taky vybral...

Re: Objednávka z STX.pl

Když budeš hodně rychlej a bude to něco skladem, tak to ještě stihneš. Zítra ráno to odesílám.

Re: Objednávka z STX.pl

No,problém by byl s tou osobkou v Praze.Mě by zajímal párek GDN-18-130-8-AKX.Ale nejsem zas tak znalý parametrů,esli ten reproň za to stojí.Chtěl bych jako spodek k Audaxu Hp100F2.Ale mám tu ještě pár AP170Z0.Pokud je ten polák lepší,tak to bral.

(upravil MaBat 19. 1. 2010 11:09)

Re: Objednávka z STX.pl

Ty repráky tu z nás asi nikdo nikdy neviděl, takže každý, kdo je bere, je bere předpokládám "na vlastní riziko".  Není až takový problém to potom poslat, ale co chceš, musíš vědět sám smile

Pokud by seděly udávané parametry a byly by i jinak v pořádku, byl by to výjimečný poměr cena/kvalita, ovšem to tu zatím nikdo neví...

-- Končíme, odesláno. Zúčastnění dostanou v brzké době další info.

Re: Objednávka z STX.pl

No jo,měl jsem se vyjádřit přesněji.Kdybych to tu našel o den dřív,tak bylo rozhodnuto.Na druhou stranu mohu počkat jaké budou reference.Tak snad v dalším kole...

Re: Objednávka z STX.pl

Nikoho nenapadlo postavit si z těch dílů pasivní membránu?

Re: Objednávka z STX.pl

Nj, dobrý nápad. Ak som dobre pozeral ceny tak za ani nie 5€ sa dá poskladať 10" pasív (kôš, membrána, "pavúk", kopulka).
Kedy sa bude robiť hromadka zo SVK ? big_smile

(upravil MaBat 21. 1. 2010 9:52)

Re: Objednávka z STX.pl

Myslel jsem hlavně do takových těch mini dvoupásem, kam se dává BR blbě, z různých důvodů. Tam by mohl i relativně malý PR (třeba na boční stěně) fungovat IMHO dobře. Chvíli jsem uvažoval, jestli to tak neudělat i u "Pluta" (budu tomu muset dát nějaký méno), což musí být taky úzký sloupek a ty membrány by se tam daly dát třeba dvě.

Re: Objednávka z STX.pl

Věci se hýbají, snad to bude všechno brzy doma.

Re: Objednávka z STX.pl

Ju_xXx_ko: Uvidime, ako chalanom pride tovar a ako prebehne platba + pokecame o kvalite a urobime nieco zo SVK.
Hlavne by nas malo byt viac. Ja by som bral nejaky konstrukcny material

Re: Objednávka z STX.pl

Snad to bude v poho uui Na shopu to nevypadá nejhůř cool

Re: Objednávka z STX.pl

chlapci, tak ako vam to dopadlo? su uz reprone doma?

Re: Objednávka z STX.pl

jeste nedorazilo??:)

(upravil MaBat 12. 2. 2010 12:42)

Re: Objednávka z STX.pl

V úterý odesílají. Mezitím, co se čekalo na jednoho opozdilce s platbou, vyprodali GDN18. Dotyčný nakonec stejně nezaplatil, takže jeden pár bude volný, už jsem tu objednávku nechtěl dál měnit, další kolečko korespondence by zas trvalo pár dní... Sorry za to zdržení.