Téma: dílna

Navrhuji založit v indexu "Dílnu",kam by se dávali rady,nápady,postřehy a zlepšováky z praxe-

Re: dílna

neblaznete lidi, takhle tady bude za chvili 50 temat...

(upravil dokken 1. 7. 2007 12:51)

Re: dílna

Jsem mimo jiný i leteckej modelář a na mod.forech je taková sekce zcela běžná záležitost.DIY je o dílně...především.Je tu 99% témat,co se zabejvaj teorií projektu,ale pak s tím stejně musíš zalýzt do dílny a VYROBIT TO!Vůbec si nemyslím,že to je zbytečný.Je tu plno lidí co se furt dokola ptaj,čím to lepit,jak to dýhovat,stříkat,kde koupit vruty a jaký apod.Takhle by to bylo skvěle pokupě.
Navíc doposud téměř prázdná sekce CD přehrávače by se dala klidně sloučit s ostaníma zdrojema signálu.O sekci recenze pomlčím.

Prostě DIY=dílna,přesvědčte mě o opaku.

(upravil luikas 1. 7. 2007 13:09)

Re: dílna

je fakt, ze min pouzivany sekce by se daly sloucit, ale zrovnatak nejsem presvedcenej o tom, ze dilna by mela tech prispevku vic... to spis muzes napsat rekneme 10-ti strankovy clanek, antonio ho urcite vystavi na strankach, ale to je samo na nem. ja se na takovejhle clanek necejtim. no a pak bys mohl mit vlakno se statusem dulezite a tam by se resily nejasnosti. jiank napad to spatnej neni, jen bych ho zas tolik neprecenoval. klidne bych sloucil CD prehravace s ostatni elektronikou a recenzema, dilna by se pak dala prihodit treba k vyhybkam

Re: dílna

Rozhodně nemíním psát několika stránkový elaboráty ve stylu vemte šroubovák do pravý ruky,šroubek do levý a udělejte to takhle.Nejsem kutil Tim.Navíc rozdrobený a utopený kdesi ve vlákně.Prostě lepím bednu takhle-fotka a tímhle lepidlem-fotka.Já zas makle-fotka.Tečka...na co psát romány...polopatický lamovský návody,kterak používat horní frézu ať si každej vygugluje sám.

Re: dílna

To může bejt v reprosoustavách...

Re: dílna

To si nemyslim...........v dílně neděláš jen bedny,ale veškerý DIY

Re: dílna

Já si myslím, že to není špatný nápad, mít všechmy technické dotazy a odpovědi v jedné sekci.

Re: dílna

to je kurva dobry napad. hlasujem za dielnu.

Re: dílna

dyť to může bejt klidně nějakej zvýrazněnej thread na vrchu a pokud se osvědčí....

(upravil dokken 1. 7. 2007 18:23)

Re: dílna

2 admin
podívej se na strukturu "Nezařaditelné" minimálně čtvrtina věcí by se do dílny hodina.Je to největší a zcela zbytečně nepřehledně nafouknutá sekce vším možným....oproti např CD přehrávačům.115:6...to už si přímo volá po rozdělění.

klavírní lak,tecsound,čištění a údržba,třetí ruka a to jsem na první stránce.Admine...DIY=dílna!

Re: dílna

Tak pod tento nápad se rovněž podepisuju.

Re: dílna

viac sa mi nechcelo hladat ... ale tieto topicy by mali patrit do sekcie dielna!!!

testovací přípravek
Čištění a údržba techniky
klavirny lak
jednoduchá výroba DPS
výroba DPS fotocestou -> čím osvítit?
Čím vyčistiť koberec
Třetí ruka
Pomoc s lepením membrány
Povrchovka: dýhy nebo překližka, frézování
čím lepit kobec
Povrchová úprava DTD, lakování
Drevena dyha
Montáž zaobleného bassreflexu

antonio pls do it

Re: dílna

Jsem pro dílnu. Náhodou, bude se to hodit skoro každýmu bastličovi/kutilovi.

Web

Re: dílna

Som za dielnu a naradie.

Re: dílna

Supr nápad, jsem pro.

Re: dílna

Já také hlasuju pro dílnu!

Re: dílna

Pridavam sa aj ja k hlasovaniu ZA! ...Aj ked mozno moc neprispejem, ale rad sa naucim nieco viac.... wink

Web

Re: dílna

dokken: máš dílnu

Recenze jsem zrušil a příspěvky rozdělil kam patří » Zesilovače, Ostatní elektronika
CD/DVD přehrávače jsem přesunul do Ostatní elektroniky

Re: dílna

škoda těch recenzí... Ale budiž. Ta dílna je dobrý nápad.