Téma: gitarove kombo

apelujem na thread kusok nizsie a kedze nechcem zasierat ten o bassgitare takze tu je moja problem. z kamosom by sme radi postavily gitarovu reprobednu s dvoma Celestion Vintage 30,ale neviem ako je to z parametrami z nimi na vypocet bedne,alebo ci by stacilo okopcit uz odskusanu reprobednu co je nimi osadena. sak rozmery by boli ten original bedne.bednicka by bola cela z masivu,co najhrubsieho.co vy na to?slo by to? alebo by bolo lepsie nieco od eminence?ale potrebujem aby to malo fak precizny gitarovy zvuk,tak do 8000 za 2ks repro by bol ochotny dat.diky vam za pomoc

Web

Re: gitarove kombo

Zvuk z těchto typů beden získá na hloubce, který se na korekcích nenastaví. Výběr mezi dablem a 4x12 je na každém jednom kytaristovi. Na naše regionální pódia se přikláním k Betaronově vkusu jako rozumným řešením mezi kombem a 4x12.

Re: gitarove kombo

ok,aka je to Ackova bedna,zosik bude music 70 vystupak s messa boogie vsetkymi ostatnymi castami,cize celoelektronka,a bedne chce z tou vintage 30.takze sa to oplati? rad by som vedel rozmery tej bedne aby sme to mohli postavit.

Web

Re: gitarove kombo

Na naše pódia furt 4x12, ale chce to EL84ky na konci nebo jinak stáhnout výkon...

Re: gitarove kombo

to je sice pekne,ale rad by som vedel odpoved na to naco sa pytam

Web

(upravil Frank 30. 6. 2007 17:02)

Re: gitarove kombo

Eminence NE!

Netřeba nic simulovat, stačí dát zavřená bedna rozumnejch rozměrů, jak se na kytaru používal. Materiál co nejlehčí, 18mm stačí.

Re: gitarove kombo

rozumnych rozmerov na 30L ? okolo 50? bude stacit?

Web

Re: gitarove kombo

Na 4 kytaráky mám objem 140 litrů a hraje to jako bejk.

Re: gitarove kombo

Mám tam Celestiony G12M-70.

Eminence mě nepřitahujou, ale vim o pár kouscích, co tam hrajou. Jen nevim už který to jsou smile

(upravil right13 10. 9. 2007 19:48)

Re: gitarove kombo

este taka kravina,treba tomu aj vytlm? rozhodol som sa na 70L bednicku,closed samozrejme,prosim odpiste,dik

Web