Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Je levej a neumí s tim, i jeho manželka ds tim zvládla tisknout smile

(upravil sinclair 28. 11. 2009 15:53)

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

LaserJet 6L, stáří asi 1995, pouze LPT a od té doby i s W98SE a XP Pro tiskne jak divá, po odkliknutí letí první strana do pěti sekund. Proti sériovému provedení pouze doinstalována DRAM 4MB.
Scanner ScanJet 3400C s USB, to samý, neznám problém...ještě kdyby tak byl A3...

Web

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

morálně zastaralá, proto z práce vyřazená  LaserJet 1100, momentálně jede na Vistách, měnim pouze tonery C4092A

(upravil vacropoli 28. 11. 2009 21:55)

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

tie problemy s HP ckami ze Xpcko versus driver poznam... pametam si, ze som bol z toho taky nasraty az som chcel chytit tych debilov co tam robia s drivermi.. su to cinania zasraty a nevedia tie driveri prisposobit na klasicke pouzivanie, tiez mi to stale padalo s tou tlaciarnou ak sa mi ju vobec podarilo nainstalovat
ale problem je tam presne s tym cinskym jazykom... ja radim pre dobry chod:
1.)neinstalovat jazykove lokalizacie a teda nechat origo windows po anglicky
2.)jazykove a regionalne nastavenia... alebo tak nejako sa to vola v ovladacom panely... no a tam este je volaka lista ze nejake kody alebo nieco v takom vyzname.. su to proste nejake programovacie jazyky (pravdepodobne cinske... pre tych ktory pisu cinskou klavesnicou) no a treba odskrtat hned prve co nesu odskrtane... (max. ich bolo 5... ale pre istotu skrtnut aspon 7 big_smile)
no a v takejto konfiguracii mi to vzdycky aj fungovalo... a s tlacenim nebol problem, no a potom ked uz zacal byt problem aj s tlacenim tak mi vyletela noha par krat potom vyletela tlaciaren par krat... no a od vtedy nemam na com tlacit a HPcka sa na mna nefunkcne kuka odpojena kde na nu sada prach
tolko odomna.. dufam ze pomohlo

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Laserjet 1100 mám takisto. Chvíľu trvalo zohnať kábel LPT-minicentronics36 ale švihá stále. Blbne podavač a niekedy si vezme 3 papiere naraz. Potom to z nej rvem až kňučí lol

(upravil Mamlasos 30. 11. 2009 20:46)

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Mám Canon LBP 2900 (http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=31663) a úplně v pohodě, drivery pro všechny systémy. S rychlostí prvního výtisku kecají, po zapnutí v ní jen zavrní a tiskne okamžitě.
Předtím jsem měl dvě inkoustovky a pokaždé mi zaschl cartridge, tak jsem se nasral a koupil ČB laserovku. Udělal jsem dobře.

Edit: Abych někoho neuvedl v omyl, zatím pro tuto tiskárnu nejsou 64bit ovladače... mají být až v prvním čtvrtletí 2010

Web

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

tak akoze porovnavat atrametovku a laserovku sa neda...tiez sme mali atramentovku od HPcka a tam schli cartrige jedna radost.a navyse ked clovek tlacil tak 70-80 stran tak uz po 20tich mala dost...tu nastavim obojstrannu tlac a do 2 minut mam 100s vytlacene...mozno menej,ten cas je priblizne

Web

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Díky Vacropoli, ale asi už jsem ve třetím stádiu. Odškrtal jsem úplně všechny jazyky a ta kur.. stejně netiskne. I když, dneska mi při zapnutí vyjely dva tisky ze včerejších pokusů.
Objednal jsem Minoltu Magicolor 1600 W. Je to sice barevka, ale barvu používat nemusím, v recenzích ji chválí a je na ni výprodejní akce za 3000,- Kč. Pro mé potřeby přepych. Pokud tedy bude fungovat..

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Lexmark x560n velmi velmi slušné stroje. Tohto času už máme 3ks týchto mulifunkčných tlačiarní vo firme a to sme "zničili" pred tým HP i Canon tieto sa držia perfektne makajú jak divé, denne tlačia v priemere cca 700 strán (niekdy i 1500) a nič netreba s nimi robiť len meniť toner. Má to i scaner/kopírku, fax, možnosť zapojenia i ako sieťovej tlačiarne priamo do siete. Je relativne tichá narozdiel od predchádzajúceho Canonu, ktorý trepal hučal a tlačil pomaly ( nepamätám si model Canonu). HP máme v zálohe, je to model HP 2600n tiež to nieje zlé a je pravdepodobne lacnejšia.

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

ja jedu uz cca  2 roky na nejlevnejsi laserovce od xeroxu a prakticky o ni nevim. holky jedou na HP a kazdou chvili se poserou ovladace, obcas zasekne papir, zaseknou se kdyz do nich poslou treba nejaky vetsi pdf... no hruza... zlazej xerox za 1600 smile

(upravil babakus 2. 12. 2009 10:58)

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Xerox Phaser 3117?? Je to vlastně Samsung....

Ten jsem kupoval asi před rokem a tiskne jako zběsilej, jenom papír a toner. A taky o tom ani nevím. Zapnutá je 24 hodin denně, tiskne taky denně. Zatím natisknuto cca 4000 stránek a v pohodě. A to jsem jí koupil za 1300,-Kč NOVOU!

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Pokud jde o lexmark, tak narozdíl od jejich šílených inkoustovek laserovky dělat umí (alespoň co se dozvídám od svých IT kamarádů).

Web

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

jj, to je ona

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

Já mám doma Panasonic KX-P1121 cca 15 let. Tedy už s ní tisknu tak dvakrát do roka při update linuxu. Kdo má doma tu kulometnou palbu 24 jehliček poslouchat a podávat každý papír zvlášť. smile

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

V prípade záujmu mám doma epson dfx5000 je síce len 9 ihličková, ale je to taký tank medzi tlačiarňami smile, pôvodná cena 35000 Sk

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

páni.nechávatte si toner plniť alebo kupujete nový?

Web

Re: Poraďte spolehlivou laserovku

pár krát repas potom nový

Web