Téma: Mini 2-pasmo

Ahoj mám tu dva piezo repráky od kamoša. Sú to 3".
Chce aby som knim pridal este nejake basaciky a aby to mohol mať ku kompu.... Poradte nejake basaky alebo inak povedane stredáky kedže som mu zložil podla planku sub čo je na tomto webe. (jedna sa o 2x ARN 6618)....
Potrebujem dat za stredaky max 7€ za kus. a malo by to mat najviac 5,5"

Web

Re: Mini 2-pasmo

3" piezo? To neznám... Dej k tomu cokoliv, třeba co vyhrabeš z kontejneru, je to fuk...

/smeťák

Re: Mini 2-pasmo

Dakujem ale potrebujem to aby to hralo prijatelne....
Takz cokolvek nie.... Zvysujem cenu na basak do 15€ kus a vysky budu ARV 104

Web

Re: Mini 2-pasmo

Raději ber fullrange, třeba SPH-64X/AD, vyjde tě to ve výsledku nejlevněji a bude hrát nejlíp.

Re: Mini 2-pasmo

Mini 2-pásmo, ke kterýmu hledáš basáky, máš 3" pieza a chceš výšky ARV 104...? smile Pokud hledáš projekt pro ARV 104 a bass TVM, projdi si projektu tady na webu...

Re: Mini 2-pasmo

.. radsej poriadny sirokopasmac... ci od monacoru alebo od TVM.. bude to stat za viac.. + sub to pekne doplni...
bude to na PC zostavy typu 2.1/5.1 najlepsie v okoli

Re: Mini 2-pasmo

Nieje to pre mna je to pre kamosa ktoremu hraju pri pc repro "Tekchung" za 40sk lol  takze asi tak

Web

Re: Mini 2-pasmo

Pořád jsi ještě neodpověděl na moji otázku... Každopádně pieza nejsou vhodný ani do beden do garáže. Je to chrastivej hnus - byť určitě existují kvalitnější než ty, který jsem doposud slyšel já.

Re: Mini 2-pasmo

No tak ma napadlo bud vysky ARV104 alebo 078

Web

Re: Mini 2-pasmo

Pedro, nevymejšlej vymyšlený a podívej se do zdejších projektů... a pieza dej na bazos.sk s nějakým pologramotným komentářem a on se někdo chytí smile

Re: Mini 2-pasmo

Gavin http://hudba.bazos.sk/inzerat/2527921/Piezo-vysky.php big_smile

Web