Téma: Progres - dialog s vesmirem

Lidicky,nemate nekdo link na stazeni,muze to bejt klidne v mp3,ale po vsech certech to honim a nemuzu sehnat a tatovo vinyl uz je k neposlechu big_smile To brousil on jak o zivot kdysi a ja uz sem to taky dosti ojel big_smile

Re: Progres - dialog s vesmirem

Vůbec se Tvému tátovi nedivím, že to "brousil jako o život", je to i moje parketa.. Pokud Ti stačí variable bitrate kolem 160kbps, hoď mi do mailu nějaké ftp, já Ti to tam upnu (pokud možno nic veřejného)

Re: Progres - dialog s vesmirem

No ja jsem sice odkojenej na sabatech,ale tohle je mistrovskej kus! kdyby hrali za hranicema,tak je zna celej svet,protoze tohle album je genialni proste a k Planete II se radsi ani nevyjadruju,to by bylo na dlouhy cteni,to je lahudka smile ja jeste sjedu aukro,jestli tam neni nejakej schopnejsi vinyl a kdyztak se ozvu smile dik

Re: Progres - dialog s vesmirem

OK. Planeta II je tam dvakrát - cenzurovaná verze "pro soudruhy" i ta "správná" + dvě verze "Píseň o jablku".

Re: Progres - dialog s vesmirem

Zítra se kouknu jestli jsem tu desku nevyhodil,když bude tak Ti ji dám.

Re: Progres - dialog s vesmirem

stazeno,spokojenost smile ale pokud by byl vinyl,budu jedine a jedine rad..Vinyl je proste vinyl no smile

Re: Progres - dialog s vesmirem

Mimo mísu. Vinyly by tu byly i s podpisy aktérů. Obávám se, že nejsou k mání.

Re: Progres - dialog s vesmirem

Dobrý vkus, schvaluju!!

(upravil lexx 28. 10. 2009 20:33)

Re: Progres - dialog s vesmirem

Nosferaticu tak desku jsem našel,je zachovalá a zadara,přijeď si pro ní-poštou to posílat nebudu. Jsem s Ostravy.