Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 18 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 341]

Re: Hranoly do DPA222

Nezapomeňte si nechat pozlatit i šroubky...

Re: Hranoly do DPA222

Vy si děláte kozy? Proč to musí být nutně pozlaceno?

Re: Hranoly do DPA222

Karlos: oxiduje...

Re: Hranoly do DPA222

Mám zájem o  4 ks duralových hranolů.

Re: Hranoly do DPA222

A co to udělat z leštěné nererové oceli? Jen taková úvaha, spíše momentální nápad.

Re: Hranoly do DPA222

raspi nechci tě hned zrazovat od tvého nápadu, ale já toto řešení nevidím vůbec růžově, ba spíš velmi, velmi černě. Díry,závity a pod. do nerezu už teď je mě horko a třesou se mě ruce.

Re: Hranoly do DPA222

Ted kdyz nad tim uvazuju, neni mi uplne jasny, co presne vadi na te oxidacni vrstve u medi (uhlicitan mednaty), kterou se na vzduchu pokryje. Je to jen na povrchu, stejne jako obdobna oxidacni vrstva u hliniku. Je malo vodiva, nebo proc?

Re: Hranoly do DPA222

Je ošklivá.

(upravil Karlos 2. 7. 2007 17:29)

Re: Hranoly do DPA222

Tak to nechápu, když mám na procáku chladič, tak je tam taky ze spodu kus mědi, a neoxiduje. ??? vysvětlit... Mám doma třeba kus mědi ojetý šmirglem, a taky tam nic neoxiduje už nějkej ten rok.
Proč nědáte hliníkové hranolky?

Re: Hranoly do DPA222

mam zaujem o 4ks, Al

Re: Hranoly do DPA222

Zdravím,
taky bych se přidal se zájmem o 4ks duralových hranolů. smile)
TNT

Re: Hranoly do DPA222

Prototyp měl hranolky nepozlacený, dodnes ho mám a přál bych vám ten hnus teď vidět... já nikoho nenutím ke zlacení, udělejte si to jak chcete, po čase uvidíte sami.... mimochodem ta cena 1000 Sk za čtyři je velice dobrá...

Re: Hranoly do DPA222

Je použitelná také slitina AlMgSi?

Jak je to stím louhováním...nemáte někdo podrobnější postup? To bych měl louhovat i chladiče pokud bych je nechtěl eloxovat?

Re: Hranoly do DPA222

Takže rád bych se také přidal a vzal si 4ks hranolků.A teď vůbec nevím z jakého materiálu.Jen mi stačí naznačit co bude nejlepší a to beru.

Re: Hranoly do DPA222

Zdravim, taky bych se rad pridal, mel bych zajem o 6 kousku, nemam prakticke zkusenosti s temito materialy, ale asi bych dal prednost pozlacene medi, bude lepe pasovat ke kombinaci bila deska - pozlacene kontakty....

Web

Re: Hranoly do DPA222

To je zoufalství, dívat se na vaše neznalosti....jeden by rád chladiče z nerezi, protože vůbec nechápe pojem tepelný vodivosti...druhý chce to nejlepší, ale neví, co je nejlepší....co vás doprdele na těch školách učí ? Snad si nakonec líp pokecám s Číňanem...

(upravil Pasul 2. 7. 2007 22:57)

Re: Hranoly do DPA222

Jo pro mně bylo už otravné se tady vůbec registrovat.Natož to číst!!!!!Ovšem budu je potřebovat.Pro mně je nejlepší měď.Ale tady vidím nějaký dural,nerez-tak na dřez do kuchyně asi jo a podobné pičoviny s kterýma opravdu nemám zkušenost.A kdo má???A to pozlacení???Radši už mlčím.Proto se ptám co je nejlepší a to chci.Nic víc...

Re: Hranoly do DPA222

Jojo, neni to s nami amatery jednoduche, rad si necham poradit, nehodlam nasledovat Cimrmanovy slepe ulicky....Nas tridni vzdycky rikal : neni dulezite vsechno vedet, ale je dulezite vedet, kde to zjistit!!! Ale to je mimo vlakno,tak pardon.

Web

(upravil Frank 3. 7. 2007 8:23)

Re: Hranoly do DPA222

Součinitel tepelné vodivosti.... (W*m^-1*K^-1)

Hliník: 210
Měď: 400
Zlato: 310
Diamant: 2000

Z toho plyne, že je nejlepší si to nechat udělat z diamantu...

Re: Hranoly do DPA222

Nejlepsi...booze. Pro kazdyho to zamena neco jinyho a zalezi, kolik promennych vstupuje do hry. To si ale kazdej musi srovnat sam. Pro spoustu lidi porad jsou a budou jednim z faktoru penize, z nejruznejsich duvodu. Pak vyhrava optimalni kompromis mezi kvalitou a cenou. Kdo sleduje jen kvalitu, koupi si pozlaceny medeny, kdo chce kompromis, necha si je udelat z duralu. To je cely, nevim, co je na tom slozityho. Je to tak se vsim a jiny to nebude.

Příspěvky [41 až 60 z 341]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£