Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 18 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 341]

Re: Hranoly do DPA222

Frank
čítaj, čo je napísané. V tomto prípade nie som ochotný pripustiť, že nedorozumnenie vzniklo kvôli jazykovej bariére. Moja dcéra má podobný problém, ako Ty. Tiež si myslí, že je na svete sama. Ak sa všetci dohodnete, že to chcete z duralu a že vám vyhovuje cena, potom hovor o tom, že Ty chceš 4ks. ešte niečo. nájdite niekoho, kto to rozpošle. Ja to som ochotný dodať na jednu adresu.

P.S. schválne - koľko váži zlato? v prevedení hranola s potrebnými rozmermi. je mi jedno do čoho vàtam.

Re: Hranoly do DPA222

Elox né ! Jen louhovat a pak mořit ve slabým roztoku HNO3 ! A těch M3 je tam dvanáct !

(upravil Frank 29. 6. 2007 21:54)

Re: Hranoly do DPA222

Jazyková bariéra v ČS snad ne...

Možnosti jak na hranolky jsou dvě - pozlacená měď nebo dural. Ty máš možnost jen ten dural... Takhle to chápu já.



Takže by se ten seznam moh ještě rozdělit na zájemce o měď a na zájemce o dural.


EDIT: Mistře, jak jste řikal tu cenu za Cu/Au hranolek?

Re: Hranoly do DPA222

Tiež by som mal záujem o 8 ks (meď)

Re: Hranoly do DPA222

Frank
napísal som aj vetu - Ak vás to zaujíma, môžem zrátať aj cenu medených hranolčekov, ale dokážeme len pozink, alebo striebro.

Myslím si, že to znamená, že môžeme aj meď, a je len na vás, či to budete chcieť z medi, alebo z duralu.

(upravil kazzatel 29. 6. 2007 22:13)

Re: Hranoly do DPA222

Měď stojí cca 200 Kč / kg, měrná hmotnost je, pokud si pamatuju, 7,8 kg / dm3, takže si váhu můžete spočítat ( 10x20x125 mm). Pozlacení " klasické " ( jeden mikron ) - tam cenu odhaduju tak 500 - 600 ( já jsem tehdy platil asi 300, ale to už je deset let ). Zlacení immersní ( stejný jako na plošňáku ) bude stát tak do dvou set, ale jinde, než ve fabrice na plošňáky to neumějí....

Re: Hranoly do DPA222

Prd velebnosti. Měď má 8,9 kg/dm3. Ale nejde o život, jen jsem po dnešním Petrovi a Pavlovi chytrý jak rádio, takže dodatečně vše nejlepší.

Re: Hranoly do DPA222

Promiň sklerotickému starci jeho hlavu zapomětlivou... smile Nicméně víš, ze měď je důležitou částí protipancéřových střel ? Princip působení je geniálně prostý...

(upravil Karlos 29. 6. 2007 23:18)

Re: Hranoly do DPA222

Jaký? smile Se to zahřeje a pak to projede pancířem jak horký nůž máslem? big_smile

Re: Hranoly do DPA222

OT
amíci používáj wolframový střely. jeden kus kovu bez výbušnin

Re: Hranoly do DPA222

Popíšu to zítra, teď balím... smile

(upravil raspi 30. 6. 2007 10:55)

Re: Hranoly do DPA222

kazzatel: Vše nejlepší ke svátku. Já ho budu slavit až v pondělí, páč v pátek byl v práci šéf a tak jsme museli být nasuchu. A to tam jsme tři Pavlové.

Jinak měď se, mimo jiné, používá jako plášť střel. Jádro střely tvoří tvrdá ocel, výbušná slož, olovo (pistolové náboje), atd. Při pohybu v hlavni má výrazně nižší tření než ocel, takže se dosáhne vyšší úsťové rychlosti a nižšího opotřebení hlavně. Při výrobě se také snadněji přes kalibrační otvor dosahuje přesného průměru náboje.

Po dopadu se zahřeje všechno, ale jako horký nůž máslem se skrz tankový pancíř propalovala už za WW2 kumulativní munice. To, co má na mysli Kazzatel, si přečtěte na: http://www.mainbattletanks.czweb.org/Ta … stpanc.htm Je to hned na začátku.

Re: Hranoly do DPA222

Jaký teda budou ty hranolky? Potřebuju 4 ks

Re: Hranoly do DPA222

Jaký chceš... Určitě se budou dělat duralový i měděný.

Re: Hranoly do DPA222

Ví se zhruba jaký bude cenový rozdíl?? Musím trochu přibrzdit,investoval jsem teď dost do Seasů a ještě to zdaleka není konečná. Spíš to vypadá na dural.

Re: Hranoly do DPA222

Aktualizoval jsem prehled v prvnim prispevku. Vsechny, kteri se jeste nevyjadrili, jsem napsal do skupiny "dural".

Re: Hranoly do DPA222

... ja sa teda hlásim do kategórie medených hranolčekov (4 ks).

Re: Hranoly do DPA222

Než se nahrnete do tý mědi, zvažte, máte-li možnost zlacení, protože bez toho to nejde !

Re: Hranoly do DPA222

Takže toho je, mengele, už celkem dost smile

Re: Hranoly do DPA222

... zisťoval som ceny zlátenia medených hranolčekov u nás, na Slovensku. Dopátral som sa k firme Galvafin Italy, ktorá sídli niekde v Tepličke nad Váhom, takže to mám veľmi blízko smile No, a teraz čo som zistil. Predbežne som zistil, že za pozlátenie 4 ks hranolčekov by chceli cca 1000 Sk bez DPH vo vrstve 1 um. Neviem, ako Vám, mne by sa ta cena aj pozdávala. Takže ak by mengel252 mal možnosť dať vyrobiť aj medené hranolčeky, tak zlátenia by som sa nebál smile Poprípadne, keby rokovali s mengelom252 ako s firmou, určite by sa dala tá cena učesať...

Příspěvky [21 až 40 z 341]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 ... 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£