Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 18)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

  Stránky: 1 2 3 ... 18 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 341]

(upravil MaBat 18. 8. 2007 6:42)

Téma: Hranoly do DPA222

Společná objednávka hranolků pro DPA222:

Vyřizuji já (ČR - dural, měď bez povrchové úpravy) a bubuxin (SR, ČR - dural, měď, zlacení)

Shrnutí počtů/zájemců (aktualizováno 15.8.07):

Více zde, prosím čtěte: http://audioweb.cz/viewtopic.php?pid=18223#p18223


Česká republika

==== dural ====
4ks  MaBat / potvrzeno
4ks  Tonda / potvrzeno
4ks  Frank / potvrzeno
4ks  Laďa / potvrzeno
4ks  NuclearDave / potvrzeno
4ks  Wishmaster / potvrzeno
4ks  NNNTomas / potvrzeno
4ks  MethMan / potvrzeno
4ks  simon / potvrzeno
4ks  Pasul / potvrzeno
4ks  xb / potvrzeno
8ks  raspi / potvrzeno
--------------------
= 52 ks

==== měď (pouze bez povrchové úpravy, zlacení viz #149) ====
--------------------
= 0 ks


Slovenská republika

viz. bubuxinův seznam

Re: Hranoly do DPA222

Udělal jsem poptávku u mého dodavatele ( viz TYA ), koncem týdne bych měl mít odpověď, ale pochopitelně cena se také odvine od množství. Čili kdo by měl zájem ?

Re: Hranoly do DPA222

Díky moc, uvidíme, kolik lidí se přihlásí. Já bych bral 4.

Re: Hranoly do DPA222

Aj ja mam zaujem o 4 ks. Dakujem



//admin
smazaný příspěvek uživatele Laďa:

Já prozaím 2 ks

//admin

Re: Hranoly do DPA222

Mám zájem o 4ks. Díky.

Re: Hranoly do DPA222

Já bych chtěl ty duralový...

(upravil MaBat 25. 6. 2007 14:48)

Re: Hranoly do DPA222

Frank: A důvod? Cena? Já bych počkal, až jaká bude nabídka...

Jinak - pokud to dobře chápu, pokud bude mít někdo krabici udělanou tak, že bude (izolovaný) chladič uvnitř, nic nebrání tomu ty hranolky vypustit úplně a tranzistory zapájet zespodu PCB a připevnit přímo na vodivou plochu chadiče (spolu s přívodem napětí). Nebo se pletu?

Re: Hranoly do DPA222

Chyba číslo jedna běžnýho šetřílka, kterej si myslí, jak na to vyzraje...to má tolik nevýhod, že ani netušíš...

Nabídka ? Nabídka vyplyne z poptávky, truhlíku...Myslíš si, že ten člověk bude dělat přípravek pro pár kusů ? A jestli budeš čekat, můžeš čekat ještě sto let, on má práce dost...

Re: Hranoly do DPA222

kazzatel: klídek, já se jen ptám (na ty nevýhody, když už jsme u toho) - neříkám, že to tak chci dělat, proto taky sháním ty hranolky smile

Jasně, že nabídka vyplyne z poptávky - proto jsem taky založil tohle téma, aby se vědělo, kolik lidí by je případně chtělo, (truhlíku smile)) - Zatím to vypadá, že nás nebude tolik, abychom byli pro Vašeho dodavatele obtěžování-se hodni smile

Re: Hranoly do DPA222

existuje niekde výkres tých hranolčekov? o jednej firme by som vedel...   smile

Re: Hranoly do DPA222

Vejkres dostane každý i s návodem.... ale lze si ho odvodit, dal jsem na slovanet velice přesně okótovanou desku...díry pro uchycení na chladič jsou dia 6 mm, všechny ostatní M3... rozměr je 20x10x125 mm...

Re: Hranoly do DPA222

Já bych měl předběžně zájem o hranolky na dva kousky DPA. Existuje ale spoň veeelmi hrubý odhad kolik by to mělo stát? Stačí mi jestli to bude 200Kč/kus a nebo 1000Kč kus abych nebyl úplně mimo.

Re: Hranoly do DPA222

Tiež by som mal záujem o 4 ks hranolčekov do DPA. Ak by to vedel vyrobiť niekto na Slovensku v rozumnej cene (mengel252 ??), bol by som rád, ak nie, pridám sa k objednávkam v ČR. Cena pri vačšom množstve bude istotne veľmi prijateľná...

Re: Hranoly do DPA222

Já bych měl předběžně zájem o 8 kusů.

Re: Hranoly do DPA222

Možná trochu OT, ale neví někdo, jak je řešena izolace těchhle hranolů od chladiče? Nevím jestli se vůbec někde dá sehnat slída takového rozměru... Když už bych chtěl investovat do kvalitních hranolů, tak aby to správně navazovalo i na zbytek.

Re: Hranoly do DPA222

Když už se tu sbírají lidi co chtějí ty hranolky, tak beru, jestli se nepletu, 2ks na 1 konec x 6 konců = 12 Ks hranolků.... smile

Web

Re: Hranoly do DPA222

Tak som to trošku počítal.
materiál: AlMg3 (Dural)
rozmery: 20x10x125 mm
počet dier: 2x dia6mm, 8xM3
povrch bez úpravy

cca 70Sk bez DPH pri počte 50 ks.
cca 60Sk bez DPH pri počte 100 ks.

pri povrchovke anodickou oxidáciou (elox) by to vyslo cca o 20-ku viac.

Ak vás to zaujíma, môžem zrátať aj cenu medených hranolčekov, ale dokážeme len pozink, alebo striebro.

Re: Hranoly do DPA222

Mám zájem o 4 kusy čistej dural - komplet opracovaný.

Re: Hranoly do DPA222

pri 4 kusoch je cena 1500 Sk/ks    smile

(upravil Frank 29. 6. 2007 19:17)

Re: Hranoly do DPA222

Sakra, je nás (hranolků smile) přes 40!!! Za takovou cenu mohly bejt celý ze zlata lol

Příspěvky [1 až 20 z 341]

  Stránky: 1 2 3 ... 18 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Hranoly do DPA222

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£