Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

Plzeň, je sračka a né pivo. Radegastu nesahá, ani pokotníky.

Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

Dost odvážné tvrzení... máš důkaz? smile

Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

Opakovaně jsem provedl odborné měření,pomocí mikrofónu a na grafu Radegastu je jasně vidět, větší počet čárek, což jasně deklaruje,že Radegast je lepší.

Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

dobrý přirovnání lexi.

Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

Jojo, víc pruhů - víc adidas smile

Web

Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

V případě FFT to platí dvojnásob  lol

Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

klon : dobrý  rofl

Re: Co člověk, to názor, dejte ho najevo, ale neprosazuj

Kdybych se chtel vratit k tematu,tak bych to napsal asi takto: dostal jsem od souseda velmi pekne bedny, delane podle 1. vydani knihy Svoboda-Stefan: Reproduktory a reproduktorove soustavy. Puvodne tam mela byt ARO511 a ARV231, ale protoze bedny byly zrejme delane znacne pozdeji od vydani knihy, tak uz to bylo osazeno ARO667 a ARV161, AROcko natvrdo, ARVcko jen pres 4uF. Caroval jsem chvilku s vyhybkou, skoncilo to nekde na 2,5kHz. Protoze jsem ale bedny napajel ze zesilovace s pomerne vysokou hodnotou DF, tak i pres mohutny sterbinovy basreflex to bylo zcela bez basu. Pak jsem zkusil bedny napajet ze dvou televiznich zvukovych modulu s MBA810 a ejhle-ono to zacalo basy hrat a jake! Prvni, pomerne vykonny zesilovac s TDA7293V mel DF hodne pres 400, protoze na vystupu nestalo nic v ceste, ani ochranne rele, protoze to byly moduly ze subwooferu Magnat. Pak jsem zmeril DF televiznich modulu a ukazalo se, ze maji DF pouze nejakych 40-45. Nenapadlo me tedy v tom momentu nic blbejsiho, nez pred tlumivku AROcka vpalit odpory 1R/10W. Znovu jsem to prepojil na zesilovac s TDAcky 7293V a sup! Basy byly tam a jeste lepsi, nez s moduly s MBA810.
Kazdy at si udela zavery sam. Vedel sem, ze to, co delam je prasecina, ale pro mne byl dulezity vysledek a ten se dostavil. Toz tak asi.

Web