(upravil j_paseka 7. 1. 2011 19:00)

Re: TRANSIWATT 40

Na potenciometry pomůže i tech. líh, musí to odmašťovat. Bylo by vhodné je potom něčím i nakonzervovat, akorát mezi dnešními přípravky jsem nic vhodného nesehnal.

Tou zemí myslíš, že je to náchylné na prskání při dotyku na ovládací prvky?
Kdyžtak se podívej do tohoto vlákna: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=12005 . Taky jsem to nedávno řešil.

(upravil daman 18. 1. 2011 11:22)

Re: TRANSIWATT 40

Jsem docela začátečník a chtěl bych poradit jestli by zezík zvládl 2x10G 63 V  od Rubycon ? Samozřejmě bych vyměnil usměrňovací diody. Chtěl jsem koupit Jamicony ale mám sním blbé zkušenosti ohledně kapacity.potom jsem se chtěl zeptat jestli místo elytu jak je hned vedle filtračního by mělo smysl vyměnit místo 1G/50V nahradit 2G2 /50V ? dík

Re: TRANSIWATT 40

Ty 2x10G klidně můžeš dát ale podle mého názoru je to vcelku zbytečné a bude problém, jak je tam umístit. Bohatě stačí 1x10G. Ten malý filtrační elyt může mít klidně kapacitu 2G2, já jsem při výměně použil 4G7.

Re: TRANSIWATT 40

2x 10G je pouze a jen vyhazováním peněz.

Web

(upravil daman 18. 1. 2011 12:21)

Re: TRANSIWATT 40

mě leží doma tak abych je nějak využil

Re: TRANSIWATT 40

JJ díky moc chtěl bych si vyrobit svůj zesík téměř vše mám sehnané jenom bych potřeboval od koho po případaně kde mám koupit potenciometry.Nebo jestli se dají někde sehnat ty ponťáky co jsou v zesíku

(upravil j_paseka 18. 1. 2011 14:59)

Re: TRANSIWATT 40

Tenhle zesík není bůhvíco klidně tam dej 10G může být i 4G7, víc jak těch 10 už nemá význam, ponechal bych si jej na jinčí aplikace. Ty poťáky nevím kde bych dnes sháněl snad z nějakého vraku.

Jinak jestli chceš mohu Ti prodat můj Transiwatt, je to taky 40 - tovární výroba. Měnil jsem všechny elektrolyty kromě výstupních. Poťáky nechrastí a zesilovač celkově nebrumí. Jen při max. hlasitosti je na pozadí trochu slyšet brum ale při hudbě to ani nezaznamenáš. Tak kdyby jsi měl zájem napiš mi na mail, mám ho tady v profilu.