Téma: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

čau,dělám výhybku přišrouboval jsem vzduchovou cívku k plastové podložce šroubem. pokud  je to plast tak by to vadit nemělo že?

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Pokud je ten šroub plastový, tak ok, pokud  ne, ven s nim

Web

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

je kovový.. takže do řiti s ním jo smile díky mirulu budu to muset stáhnout asi páskama nějak odborně smile

jinak asi se tam budou vytvářet nějaké ty bludné proudy jo? když jde kovový šroub středem

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Když to bude mosazný šroub malého průměru (vůči vnitřku cívky), moc se neděje.

Web

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Mohu doporučit šrouby k přišroubování záchodového prkýnka. Teď už je ale problém, že se dělají s osmihranou hlavicí, dříve byly s půlkulatou, nebo spíše vratovou, elegantní, ne každý při předvádění výhybky ihned pochopil odkud - k čemu jsou.

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Pokud máš malý střed,zvedne se malinko hodnota,není problém pokud máš čím změřit 2 závity odmotat.Chová se to jako na železném jádře.

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Hmm a kdy asi takovejhle šroubek začne sytit? Cákni pod to silikon nebo tavný lepidlo. Stejně to už nikdo nikdy neuvidí

Web

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

no asi necáknu já už tu výhybku mám udělanou jenom jak jsem tam dával ty šrouby tak mi to začalo vrtat hlavou smile já to udělám stahovacíma páskama jak to má lukyss http://repromania.net/forum/viewtopic.p … &t=519  kondíky a rezistory lehce zacáknu silikonem ad se nehybou ( tavnou pistoli a lepidlo nemám)

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

no jasně pásky,šroub poslední řešení.

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Sytit začne,ale myslím že nemáš tak vykonný zesík.

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

no ono je to výhybka na Ciare cod + DE10 + ME10

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Tuším, že jsem včera viděl prodávat plastové šrouby i v OBI...

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

Prodejcem materiálů vod firmy:
www.mossplastics.com
která nechce (nechtěli) prodávat kusovky jsou třeba tihle
http://www.a20.cz/

Re: vadí přišroubování vzduchové cívky šroubem?

díky chlapi, já jsem to stáhl těma stahovacíma páskama a trošku, co jsem dostl, jsem pod to prdnul silikon a drží to jak čert smile