Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka III z BMM, -10%

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 50]

(upravil check 6. 9. 2009 15:34)

Téma: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

http://www.bmm-electronics.com

Poštovné dělá 35E za každých 30Kg, dále je nutné zaplatit 25E poplatky platby kreditní kartou na jejich straně a asi 220Kč poplatky na mojí straně.  Fixní poplatky se rozdělí rovnoměrně, pokud by někdo využil velkou část hmotnosti, tak se mu přidá spoluúčast. Kurz počítám vždy o něco vyšší kvůli rezervě, řekněme 26,4Kč/Euro.
Cílem je využít 10% slevy u objednávky za 500E.
Jedná se o férový inet. obchod, když byly problémy, tak je vyřešili vždy k mojí spokojenosti, dá se s nimi domlouvat i po telefonu.
Rozesílat budu já, poštovné v Čechách podle hmotnosti (Česká pošta). Na Slovensko jsem ochotný posílat menší hmotnosti, vyjdou ještě cenově přijatelně.
Osobka v Horních Počernicích (Praha) možná. Veškeré další info (např. platba) dostanete emailem. Vaše objednávky rovněž zasílejte na e-mail http://check.wz.cz/engine/email.gif rovnou včetně adresy. Naopak pokud vás zajímá kolik by asi stálo nějaké zboží, tak pište sem.

V každém případě se platí předem. Uzávěrka stanovená zatím není, ale jakmile bude její termín určen (až se sejde dost lidí) a tento termín uplyne, nebude možné již NIC změnit ani přidat. Proto doporučuji téma sledovat.

Zajímavé, levné, dobré měniče, často všechno zároveň, které se hodí vzít jentak do zásoby:
Peerless: SDS 5,5", SLS 10"
Vifa: DX25, DX19, XT25SC90, TG9FD10/04
Fountek: FR88EX
Dayton: ND20FA/FB, celá RS řada, SD řada subů

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Já bych i něco objednal, ale finančně by mi to vycházelo až na polovinu září, a navíc bych tam měl něco co je "backorder", tak nevím, jestli bych nezdržoval. Ale slevička by se mi samozřejmě líbila, to jo.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Taky bych měl zájem pokud by to vyšlo na polovinu září.
Váhám mezi VIFOU PL18,nebo SCAN SPEAK 18W/8545-00.
Dva kusy.
Dej prosím vědět před uzávěrkou at mi to neuteče.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Polovina září to rozhodně nebude, teďka to vidím na konec září, spíš říjen.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Tak to vůbec nevadí, já jsem to jen potřeboval až po dovolený a vejplatě. Takže super, ještě se pořádně rozmyslím co za basáky a pak bych ti hodil objednávku. Nejspíš to bude 2x XT25TG30 a 4x 18W/8434G00, ale závaznou pošlu mailem, možná si tam ještě najdu nějaký drobnosti.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

U mě je to taky OK s tím říjnem,ozvu se na mejl.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Check:  Tak poslal jsem objednávku, tak doufám že dorazila. Počítal jsem cenu zatím bez všech slev, finální cena předpokládám že bude známá až po uzávěrce. Já teď tejden nebudu vůbec na příjmu, tak doufám, že neproběhne mezitím nějaká rychlovka.
Zatím dík.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Dorazila, odpověděl jsem.
Objednávka bude mít uzávěrku někdy koncem října, takže času dost. Určitě ale proběhne, to už je jisté!

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Takže situace je taková, že nějaké moje měniče, které nebyly původně skladem, leží už nějaký čas na skladě, dva kousky přes měsíc nejsou a datum naskladnění se neustále prodlužuje. Momentálně je tam 2.10 , což stanovuji prozatím jako termín uzávěrky ojednávek. Pokud se nejpozději do 10.10 (případně pokud bude aktualizován dříve) neobjeví tyto dva kousky skladem, tak objednávky budou platit a bleskurychle začnu vybírat peníze (abych dostal domů alespoň některé moje měniče z původní objedávky). Pokud se do onoho 10.10 zjeví pozitivní status (nepředpokládám) a směrem ke mě bude z bmm odeslán balík, tak se objednávka o měsíc posune.
Takže pomalu můžete posílat na mail objednávky v oficiálním znějí (raději prosím znovu), já zpátky začnu posílat cenovou kalkulaci.
Otázky, či připomínky?

Web

(upravil check 18. 9. 2009 21:07)

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Dávám jako možnost kit z Daytonu ND20FA-6, Peerlessů SDS 5,25 (s přidaným magnetem) a SLS 8" nebo 10". Ty vejšky znám důverně, střeďák sem si teďka zběžně písknul. Budu pokračovat v měření příští týden. Zatím to vypadá, že SDSko je dost dobré a SLSka snad očekávám taktéž. Za samotné repro je to někde kolem 5tisíc Kč na obě bedny.
Dost podstatná výhoda, pro většinu lidí je, že ani jeden z měničů se nemusí zapouštět (mají na to uzpůsobené koše). Měniče to jsou bezproblémové, výhybka nebude šílená. Basovou cívku bude stačit namotat na 1,5mm nebo možná 2mm drát vzduchovou (není tu nutné držet extranízký odpor), pokud najdu nějaké jádro, které nezkresluje, tak to na něm vyjde ještě levněji.
Dá se použít jak uzavřenka tak bassreflex, pro 8" zatím odhaduju 35l uzavřených, 55l bassreflex na 30Hz; 10" uzavřených 40l a bassreflex v 70-80l naladěný opět na 30Hz. Nastavení se ještě může změnit v závislosti na naměřeném zkreslení a indukčnosti kmitací cívky. Je možné přizpůsobit ladění basovým potřebám jedince, basáky jsou v tomto směru docela ergonomické smile.
Zvukově to bude velmi příjemná bedna, detailní, hlavně neseroucí zvuk s dobrým podáním prostoru. Pojede hluboko (já říkám že sub nebude nikdo potřebovat) a zahraje opravdu hodně nahlas, na domácí podmínky (i velké pokoje) obého víc než dostatek. Uzavřenka nemusí být na škodu do opravdu malých místnůstek, kde chybějící basy dodá místnost; případně jako monitory na stůl (dá se ještě snížit objem).

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Tak chlapi, za týden a fous je uzávěrka a nemám na mailu opakované OFICIÁLNÍ objednávky. Měsíc je dlouhá doba, za níž si někdo mohl něco rozmyslet. Prosím napravte to, zatím to beru tak, že se mi ozval jeden člověk a nebyl to nikdo z vás.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Ahoj,
posílal jsem znova. Nic jsem si nerozmyslel, takže je stejná smile

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Registroval jsem zatím objednávky od suriomario, getsience, pavel.n, vasek.bur . To se mi zdá málo, chtělo by to ještě tak dva lidi.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Doměřil jsem  Peerlesse SDS 5,25" a je to opravdu dobrý reprák. Chce to na něj přidat dva ferity (200Kč na pár repro), čímž se zvýší citlivost o 2,2dB. Jede to pak krásně v 7litrech a BR na 55Hz.
O něco vhodnější by k němu byla Vifa XT25SC90, jak do dvoupásma tak třípásma, ale musí se zapustit. Docela se těším, až tenhle reprák postavím vedle Mirulových prcků, bude to určitě zajímavé srovnání tongue.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Naskladnili mi Founteky FR88EX, takže mi zbytek repro z minulé objednávky tento týden pošlou. Tímpádem nepotřebuju nějak spěchat na další objednávku.
Pokud vůbec něco, tak si tam vezmu nějaký 7E třešně do zásoby.  Prozatím bych dal uzávěrku na 4. října, aby byl balík minulé objednávky aspoň v Německu (nečekali na odeslání).
Vyjádřete se, jestli někdo extrémně spěcháte, nebo naopak byste ocenili platbu třeba až po výplatě někdy dvacátého.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Poslední repro z minulé objednávky odeslal.
Deadline této objednávky je tedy neděle 4.10.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Za kolik to zatím je?

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Já nespěchám, ale těším se. S platbou mi to je jedno. Stačí mi dát vědět.

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Leone ty máš něco objednáno?
Zatím to dělá asi 770E, sedm pro rozdělení fixních poplatků, 25kg repráků, 10% slevy dosáhnuto. Lidem je to buď jedno, nebo spěchají, takže ta uzávěrka 4.10 opravdu platí.
Upozorňuju, že několik lidí se ještě rozhoduje s docela velkými objednávkami a už teď jsou tam neskladové položky. Může se tedy stát, že se načne dalších 30kg. Proto pokud o něco máte zájem, prostě piště maily, i pokud ještě nevíte co chcete, poradím.

Web

Re: Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Jasně, mám tam ty dva prcky od Daytony a to Pírko.

Příspěvky [1 až 20 z 50]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Hromadná objednávka III z BMM, -10%

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£