Re: Evropa za 17 let

Snad se těch řečí o silnějších nechytí armáda, nebo další, kdo má kvéry.

Re: Evropa za 17 let

Tak sestrojme atomovku.
little:Máš recht.Za komoušú se báli,sice se kradlo,ale né v kolosálním měřídku jak je tomu dnes.Už se toho nikdo nebojí a tak se nám za zády proháněj nahatý po plážích a ještě po sobě házej jitrnicema.

Re: Evropa za 17 let

Ad priplácanie.
Po 10 mesiacoch mi odišiel externý 1TB HDD. Boli na ňom dáta o ktoré som nechcel prísť, tak prišla na rad firma zaoberajúca sa záchranou dát. Po jednaniach som sa dohodol, že im pošlem disk zachránia dáta a ja zaplatím až po úspešnom zachránení. Sťa holopredelník, pýtal som sa na nejakú možnosť zľavy. Je možné dáta zachrániť v ekonomickom móde, ktorý ale kľudne môže trvať mesiac a dlhšie. Po troch týždňoch keď robili binárnu kópiu sa mi ozvali či majú dáta zachrániť. Áno, povedal som, ale v ekonomickom móde. "Ale to môže trvať mesiac aj dlhšie, blá blá blá". Nakoniec súhlasili s ekonomickým módom, to bolo 9:30. Poobede o 16:00 mi volal kolega toho raňajšieho, že to mám hotové. Keby som sa dal zlomiť, bolo by to o 20 percent drahšie. Aj tak to stálo 380 euro smile

Re: Evropa za 17 let

380€kurvadrat.. nie je lepsie nasekat 500 gigove disky do raidu ? tam je aspon aka taka sanca na zachranu...

Web

(upravil karkar 9. 1. 2010 0:08)

Re: Evropa za 17 let

right13 napsal:

380€kurvadrat.. nie je lepsie nasekat 500 gigove disky do raidu ? tam je aspon aka taka sanca na zachranu...

Podle me je pro domaci pouziti vyhodnejsi mit externi 1TB a pravidelne to tam klopit...
Osobne mam vsechna data minimalne na dvou ruznych discich, nektera dulezita i na trech. (Notes, MMPC/server a externi HDD's)

(upravil bubuxin 9. 1. 2010 0:44)

Re: Evropa za 17 let

No vidíš, ja som tam mal 100 GB bez zálohy a takto som dopadol....
Ale príspevok bol pôvodne o inom. Záchrana bola drahá, ale bola by ešte drahšia keby som ustúpil.
karkar: mne odišiel 1TB externý HDD, kde som to pravidelne klopil.... a potom tam zrazu nič nebolo