Téma: podvodník Lukas.RS8

Chlapi tento fiškus už mi aspoň 2 měsíce dluží za repráky, pořád se jen vymlouvá a nakonec přestal komunikovat...

Znáte ho někdo?

Re: podvodník Lukas.RS8

Profil Lukas.RS8 tu uz neni...

Re: podvodník Lukas.RS8

Srat na něj, jaký repráky?

Re: podvodník Lukas.RS8

to je jedno co je to zač spíš jde o to, že mi za ně dluží. A nehodlám mu tu částku nechávat

Re: podvodník Lukas.RS8

No tak to už asi nevyřešíš, když je to hajzlík, hoď ta repra do placu a chtěj za ně prachy, co ti ten mamlas dluží.

Re: podvodník Lukas.RS8

tondo : nejspíš to vypadá tak že odebral ale nezaplatil....

Re: podvodník Lukas.RS8

Takhle...

Re: podvodník Lukas.RS8

Jj...

Re: podvodník Lukas.RS8

Adresu mas? Nekam jsi to posilal... Jen to pekne zverejni.

Re: podvodník Lukas.RS8

Napiš jeho fotrovi a matce. Nakopou mu prdel nebo to za spratka zatáhnou.

Re: podvodník Lukas.RS8

Zkušenost z druhé slovenské strany

Jde o to si vše dobře dojednat...

Objednal jsem si korpusy ARA 9918 a  Slovenský kluk se s 5ti ARO 9tkové řady (39cm) - (40-42kg?)  táhl ze Slovenska, autobusem, bez dopředného ověření termínu, jen mi řekl, že by mohl dojet asi v tento termín. Když mi v deset večer zvonil telefon, jestli si pro ně přijedu, že stojí na našem autobusovém nádraží, no nevěřil jsem vlastním uším, asi než bych někam odjel, asi bych zavolal a ověřil si termín, že fakt jedu a beru to vážně, kupující tam bude s bankovkami stát a korpusy ode mne skutečně koupí.

Sedl jsem do auta a během 15 max 20 min jsem tam byl, zaplatil mu 2500Kč naložil a odjíždím a on za mnou za autem běžel, že to myslel v SK a vracel mi peníze, že je to moc. Řekl jsem mu, že nic zpátky nechci, že děkuji a jsem spokojený a ten člověk mi dal málem po hubě. Já jsem to bral na sklad mám předělané jen 3 v TVM, dva korpusy mi leží.

To je zase druhá zkušenost

Re: podvodník Lukas.RS8

Hukóót... To bych skoro nevěřil...