(upravil check 14. 8. 2009 12:31)

Téma: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

http://www.bmm-electronics.com

Poštovné dělá asi 800Kč za každých 30Kg, což se rozdělí buď rovnoměrně. Pokud by někdo využil velkou část hmotnosti, tak se mu přidá spoluúčast.
Cílem je využít jak 10% slevy u objednávky za 500E, tak 5% slevy za období prázdnin. Víc pro mě nemá smysl, je možné, že poté objednávku uzavřu. Zboží je možné čekat tedy asi koncem srpna.
Jedná se o férový inet. obchod, když byly problémy, tak je vyřešili vždy k mojí spokojenosti.
Rozesílat budu já, poštovné v Čechách podle hmotnosti (Česká pošta). Na Slovensko posílám pouze zboží které se vejde do bublinkové obálky (velké balíky s dobírkou jsou šíleně drahé).
Osobka v Horních Počernicích (Praha) možná. Veškeré další info (např. platba) dostanete emailem. Vaše objednávky rovněž zasílejte na mail http://check.wz.cz/engine/email.gif rovnou včetně adresy.

Pokud bude přebytek lidí, dostanou přednost ti, které znám, už jsem s nimi obchodoval atd...

Web

(upravil check 10. 7. 2009 12:54)

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Zatím jsme asi čtyři.
Tipy na dobré reproduktory, některé jsou v tom obchodu blbě zastrčené, že nejsou vidět: Peerless HDS Exclusive řada přístupná přes vyhledávání (HDS), z kalot samozřejmě Dayton RS52 a vůbec všechny Daytoní RSk, parádní šíro nebo střeďák Fountek FR88EX, dobrej pásek Neo5Pro, vejšky od scanspeaku - levné (200E) illuminatory, DX25, ringradiatory, levňoučké Peerlessí suby...

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Už je nás docela dost. Kdyby se chtěl někdo přidat, tak má čas do uzávěrky ve středu. Je tam ještě přes 12kg volných. Poštovné z bmm bude na jednoho kolem stokoruny.

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Lze objednat něco co není skladem? Nebudu zdržovat?

(upravil check 16. 7. 2009 16:47)

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Já beru něco, co nemá skladem ani intertechnik, takže si imho počkáme. Pokud by se to nějak táhlo, tak je u prodejce zvykem, že pošle to, co je skladem, a zbytek později. Další poštovné se neplatí.
Jestli něco chceš, tak hejbni kostrou.

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Dneska večer už to tam nacvakám určitě, jeden člověk se ještě rozhoduje kolik toho přesně vezme. Objednávka je jinak uzavřená a spočítaná.
Na mail jste všichni dostali konečnou kalkulaci včetně všech poplatků a pošty, tentokrát si hajzlíci účtují dražší poštu a ještě nějaké poplatky navíc. Každopádně pořád to vychází dobře (na jednoho dražší asi o stovku než jsem čekal).

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Platba je na cestě do BMM.

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

snad to bude rychlovka

Web

(upravil check 30. 7. 2009 12:27)

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Platba přijata. Zdá se, že to, co je skladem, pošlou nyní a zbytek (týká se pouze mě) později.

edit: A nebo to pošlou až za měsíc smile.

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

pěkné zprávy smile

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

2 Check: Měl bych na tebe dotaz - sice se netýká přímo týhle hromadky, ale možná si v BMM objednám něco na vlastní pěst. Čtu jejich stránky a píšou že při posílání do EU počítají ceny s 19% holandskou DPH. A já teď nevím jestli pak ještě zaplatím dalších 19% DPH v ČR, protože těmhle věcem moc nehovím. Jak to počítali tobě?

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

V ramci EU platis jenom DPH u prodejce. Ceskou DPH bys platil v pripade dovozu ze zeme mimo EU. Typicky treba USA. V tom pripade ale samozrejme neplatis DPH v zemi prodejce...

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Dneska poslali všechno vaše zboží, jenom ta moje exotika není skladem a bude až tak za měsíc. Balík se dá očekávat koncem tohoto, nebo začátkem příštího týdne.

Mimochodem to znamená, že z bmm někdy v září půjde další balík - případných dalších 30kg repráků. Napíšu jim maila, jestli by šlo něco přidat, můžete vymýšlet, co byste chtěli.

Web

(upravil check 13. 8. 2009 16:29)

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Repro jsou u mě doma, zkontrolované a v pořádku. Všechny jsou moc pěkný, nejvíc mě dostal Dayton RS100, takový batolátko smile.

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Líbí se ti? Si s nimi pohraj. Ale žádný modifikace

Web

Re: Hromadná objednávka II z BMM, -15%, uzavřeno

Jojo, jen co si uříznu nekonečnou desku.
Jinak doplnění druhého balíku nebude, já už to nechci komplikovat, stačí že mi vyhověl tak dost.
Takže pokud bude dostatečný zájem, udělám další objednávku.

Web