Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 27]

Téma: korekce

Našel sem doma v šuplíku 2x stejné korekce smile
http://img140.imageshack.us/img140/7721/preamprc5.jpg
IO je TL061 ale není to nic moc, možná by pomohl ekvivalent za IO šlo by tam napasovat něco lepšího? A nebo to nemá cenu a radši zahodit?

Re: korekce

Nebylo by to lepší jen se dvěma tranzistory? místo opéráku?

Re: korekce

Celkem neškodný zapojení smile
061 je trochu pomalá. Vyměnil bych za 071 a víc se s tím nemazal smile

Web

Re: korekce

Nemáte popř nějaký návod s lepšíma korekcema? Uvažuju že postavím "externí" korekce ktere budu moct potom připojit k budoucímu novému zesilovači zřejmně by opamp. A toto asik nebude to pravé. Já se v předzesech moc nevyznám, tak nevím. Jinak konstrkukčně je to fajn řešeno. Ale papírové hodnoty s tím TL061 nic moc ..
vstup nakrátko odstup 87dB
zkreslení 0,3proc

Re: korekce

NE5534 od důvěryhodnýho výrobce. Asi bude nutno dokompenzovat přídavnými keramickými hovínky.

Web

Re: korekce

no ja to mam postavene ale jako stavebnice z HADEXU!!! mam tam vymenene snad vsechny kondiky za foliaky a stejne to chyta takove tiky. a kdyz korekci bas/vysek pretocim k + o vic jak polovinu tak to uplne zmarasi zvuk.

Re: korekce

Hm to je ono, tak na to se vyseru a vyhodím smile Ani nevím jestli sou funkční.

Re: korekce

Jestli to chceš vyhodit, pošli mi to s těma pajckama - na hraní smile

Web

Re: korekce

Tak ti to pošlu smile 2x ale nejsem si jistej jestli to funguje ale fungovalo. Aj návod ti dám že si to ty big_smile

Re: korekce

Budu dělat super - maso korekce. Ještě lepší než udělali Dudek - Sýkora kdysi pro Svazarm smile Ale budou tam čtyřnásobný poťáky... smile

Re: korekce

Toho už bylo, cos vyhrožoval, že uděláš... smile

Web

(upravil Frank 19. 6. 2007 22:38)

Re: korekce

Ale tohle fakt musim smile Dudka jsem se tolik o tom naotravoval, že ten preamp postavit musim.

Re: korekce

Opamp má pravdu, zatím jsme viděli jen tvoje WC-FI. Koukej pohnout, kecale. smile

Re: korekce

Frank aby to taky k něčemu bylo smile

Re: korekce

Já bych máknul, ale je to těžký smile Už přes měsíc čekám na 10VA toroid do "Frantrax Pre.co" smile Ale furt nevim jestli má cenu ten krám stavět smile

Re: korekce

Víš Franku, tohle jsem u Tebe pozoroval zatím se vším. Záchvat nadšení, tahání rozumu z kolegů, osmdesátdevět revizí desky, vystřízlivění a odložení projektu ad akta. Nic ve zlým smile

Web

Re: korekce

Cha-chá! A tos tohle říkal Franku o mě. A teď to máš smile

Re: korekce

No a nemálo lidí říká totéž o mně smile

Web

Re: korekce

S tím 10VA toroidem sis pěkně naběh... já kdysi taky nechal dělat takový kotě a čekal jsem na něj přes dva měsíce. Důvod? Je tak malý, že ho mašina nenavine, páč člunek neprojde skrz a musí se motat ručně... no a do toho se výrobci moc nechtělo.

Re: korekce

Já čekám na gramo+actidamp - Franku, pohni. smile smile

Příspěvky [1 až 20 z 27]

  Stránky: 1 2 »»»

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£