(upravil kurpelm 27. 8. 2009 23:09)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Trocha čítaj. Tento víkend.

http://www.upnito.sk/imggal.php?viewGal … 41ab492494

Jedná sa o chatu na obrázku, priamy link na skrolovaciu a pohybovaciu mapu mi nešiel. Tak aspoň takto.
Do Jelenca sa odbočí z cesty spájajúcej NR a ZM (cesta smrti smile vraj) je to odbočka vľavo, po asi 7km. e to v doline, blbo sa tam odbočuje, ale dá sa to. Po kilometri prídete do obce, idete  dolu z kopca. na ľavej strane krčma, za ňou odbočiť cez mostík vľavo a funieť do kopca. Nasleduje dlhá ulica, furt rovno, až ste vonku z dediny. Po pravej strane vidieť priehradu, furt po asfaltke viacmenej rovno. Prídete do jamy, kde sa dá odbočiť na takom kvázi parkovisku vľavo do kempu. Tak tam neodbočovať, ísť rovno a na prvej vpravo, poza pioniersky tábor. Kopec. Na prvej vpravo, po štrkovej rozbitej ceste. Po 200m je vidieť trafo na stľpe 22kV/420V. Pri ňom vľavo, po štrkovej (nikde nezabočiť medzi chaty, po tráve a podobne) zas  po cca 40M vpravo. Potom rovno, ďaľších asi 40m, mierne vľavo pomedzi stromy, za nimi hneď vpravo. A už je vidieť nový plot susedy a náš. Po 50m pomedzi vysoké koly vľavo a ste na mieste. Parkovanie potom vymyslíme. Som zvedavý kto trafí na prvý krát smile a vojde sa autom medzi koly... Večer po padnutí rosy tam oktávka nevyšla.
Telefóny majú blbý signál dolu v údolí okolo jazera a k trafu. Povyše neho je signál a dá sa volať. Keby dakto zablúdil, nech zavolá, ja ho nájdem. Ak má niekto CB vysielačku, stačí poslať sms alebo cinknúť keď bude v Jelenci, zapnem na kanál 10. To je snáď všetko, keby niečo, tak 0902 394 115.

Edit: Oprava linku, bol zlý. Teraz je tam chata.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Pro negramotné čechy kteří neví co je NR a ZM by neuškodilo to napsat normálně - tedy celým názvem. Mě už z vás kteří nazýváte všechno jen zkratkami které nám (a nebo alespoň mě) nic neříkají jednou jebne. To je jak názvy programů v Linuxu - taky se z toho nedá nic vyčuchat.

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

NR= Nitra
ZM= Zlaté Moravce
smile

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

a do kedy budete?
ak sa smiem spýtať smile
a kolko je prístupné smile  flaška,.. , dve,

Web

(upravil kurpelm 28. 8. 2009 9:13)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Do nedele. Smieš, ale najskôr by som fakt čítal lol
Prístupné? S Milanom nakúpime potraviny a potom sa to rozpočíta. Do pár svotiek bývalých chechtákov sa vojdeš. Spacák a stan so sebou. Ak uvažuješ že prídeš, treba mi čo najskôr dať vedieť kedy prídeš a do  kedy budeš.

Web

(upravil trumtululu 28. 8. 2009 10:01)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

vieš ja chodím aj v sobotu roboty, a niekoho by som musel zohnať, a tiež idem dnes s mamkou na nákup, tak cca o osmej by som večer dorazil,..?? do zajtra večera,..
a kolko je už cirka rezervovaných lôžok??:-D
aj niečo treba brať ,. okrem toho?

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

No tak môžeš tera dojsť, prines niečo čo budeš jesť. Lôžka provizórne, prines si stan a spacák smile

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Osud je zlý, včera večer sa stalo niečo veľmi zlé a smutné. Dnes sa mi nebude dať prísť, možno zajtra aspoň na skok sad

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Bubu, neviem či to stihneš, už pomaličky balíme. Chalani to majú celkom peknú štreku domov...

Edit: Dorazil som domov vporiadku, autíčko vydržalo smile Fotky budú.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Tak stmeláč byl perfektní,  jen mě mrzí , že byla menší účast, ale to nevadí i tak to bylo super a ten kdo nepřišel, udělal velkou chybu.

zde jsou fotky co jsem fotil já smile  http://dmilan.galerie.cz/

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web