Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Dvanactka Plzen uz taky neni, co bejvala... je to jedenactka a dost osizena na chmelu

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Jean, tak sa s Frogom, Thalesom a Maykeem dohodni na dátume. Práve preto ho nechávam otvorený, dohodnite sa. Mne je to prakticky jedno.
Antonio: Buď ho miluješ alebo nenávidíš lol
Babakus, postnem večer, ako sa stavia toyota alebo piaggio na predné, Libero má motor vzadu, takže pri brzdení sa to na predné nie a nie psotaviť, aj keď som sa ako pokúšal. Ale jeden Nitran to stavia na jednotke s plným plynom na zadné smile

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Aha, já měl za to, že to bylo libero wink

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Já měl zato, že to vedle chaty je ta kadibudka se sprchou a to Subaru?

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

A tak termín vyhovuje, prídem pozrieť aj ja, ale spať nebudem, mám to domov naskok.

(upravil Pedro 29. 6. 2009 21:30)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Mozem teda aj ja kludne sa vychrapem aj na karimatke big_smile mne je to jedno len nech tam je elektrina

Web

(upravil kurpelm 30. 6. 2009 9:27)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Babakus: http://vpsite.ru/1147242789-trjukachi-klassno-.html
Jean: Ok, pripíšem do zoznamu.
Pedro, ale keď budeš stvárať kraviny tak bude z teba druhá mrtvolka...

Web

(upravil right13 30. 6. 2009 9:32)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

keby to bolo niekedy v auguste tak so mnou rataj smile
ak by som ovsem mohol....

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ok.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Slubujem ze nebudem ja sa viem slusne chovat smile len neni tam vela kliestov? nemyslim tych elektrikarskych ale ta havet

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ako v každej oblasti s lesom je.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Pedro v tejto oblasti je asi najväčší výskyt kliešťov. Sme to zase vyhrali smile

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

A kdy to teda je? Že bysme s georgem přirazili taky?

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Há, Lázne přijdou do Nitry? No tak treba uvedomiť hasičov, že ten kúdol dymu nad  Jelencom nie je požiar, len Lucky Strike smile

(upravil bubuxin 30. 6. 2009 19:57)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Chcel som sa tiež pridať aj s nejakou technikou. Ale keď čítam aký je pedro drsňák, normálne sa bojím.
Termín?

jean:
"Há, Lázne přijdou do Nitry?" Nebudú kliešte smile

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

A pre českých hostí bude prichystané výlučne slovenské pivo smile

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Áno, čo keď si nebudú mať kde máčať zubné protézy. Vyzerá to na riadnu grupu, rád by som sa účastnil, pár ľudí spoznal osobne, ale poznám sa, dovolenka nevyjde a isto by sa čosi posralo, nosím občas smolu tongue

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Na termíne sa musia dohodnúť títo ľudia: Sinclair & George, Thales, Froggg, Maykee, Jean. Mne je to vpodstate jedno, okrem prvého augusta môžem ktorýkoľvek víkend. Tak sa teda dohodnite, no... Navrhnem trebars 7-9. august? Ale to viem že Georgovi nevyhovuje, to je naprd...

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

A to pivo proč se jmenuje Svijany? To jako od slovesa svíjet se po požití ? smile

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

No, pivo se jmenuje podle obce, kde se je pivovar, ale proč se tak jmenuje ta obec, stojí za zvážení smile