(upravil kurpelm 28. 8. 2009 8:31)

Téma: Stmeláč, víkend, pohoda...

Tak je tu zas leto, ako som sľúbil minulý rok, tak tento rok zorganizujem pre zmenu stmeláčik maličký víkendový. Na jeden deň je to málo, že.. Máme chatu v Jelenci, to je medzi Nitrou a Zlatými Moravcami. Na víkend mi ju rodičia prenechajú. Takže miesto je jasné. Vmestí sa 6 osôb, z toho 5 spí na vrchnom poschodí, jeden dolu. Keby nás bolo viac, tak spanie buď v aute alebo v stane. Lúka pred chatou je veľká dosť aj pre regiment vojakov. K dispozícii sprcha s teplou vodou (bojler), kuchynka, WC... Taký štandard. Fotka pre predstavu:
http://img32.imageshack.us/img32/6793/chatal.th.jpg
Nedorobená terasa, no... Ale to ničomu nevadí. Treba sa dohodnúť na termíne. Mne vyhovuje  ktorýkoľvek víkend v čaasovom horizonte od 25.júla. Ten víkend už mám voľný, a aj ďaľšie po ňom okrem prvého a druhého augusta. To máme v kempe akciu s gulášom.
Elektrika tam je samozrejme, takže posluch je možný tiež. Prinesiem ARS850, zos a tuner. Svoju účasť treba nahlásiť sem. Dátum nechávam otvorený, lebo sa musia dohodnúť Froggg, Maykee, Thales. Aby im to sadlo do programu.
Takže otázka znie: Kto sa pridá?


Nahlásili sa:
Bubuxin (od soboty do neznámo kedy)
Frenkies (sobota večer až nedeľa)
Thales (piatok večer až nedeľa)
Millano (detto)
Standyf (detto)
Maykee (od soboty obeda)
Redy (ak vybaví odvoz z domu, tak v sobotu večer. ale len možno...)
Jean
Drim

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

ja smile

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

vyzera to pekne...ale to som v KE sad

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ak ide mrtvolka tak by som siel samozrejme ak ma zobere

a ty  mato dovolis

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Každý je vítaný, pokiaľ sa plne nenaplní kapacita... Spanie aj v stanoch, ak si prinesiete... Pedro, aspoň bude čo opekať, ak neschudneš dovtedy lol

Web

(upravil maykee 28. 6. 2009 20:29)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Jasné že sa pridám aj keby traktori padali smile
A dátum? v podstate mi to je jedno, len ak to bude cez víkend (čo určite bude) tak jedine každy druhý čiže napríklad nadchadzajúci (prvy júlovy) mi to nevyhovuje to pracujem...

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Aká krásna chalúpka, nieje to škoda ju obzvracať??? lol

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Tak to žiadne obvracanie nebude! Žiadna najebávka... Predpokladám že sa zídu slušní ľudia.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

big_smile heh no nazdar, to by teda dopadlo...

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

To ne, naši dali podmienku, že žiadne vracanie nebude, no... A Ty vieš aký som ja antialkoholový. Akože všetko s mierou, ale najebávka to nie.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ja.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Privezu sud svijansky jedenactky a pipu s chlazenim smile a plnej notebook muziky smile

(upravil kurpelm 28. 6. 2009 22:17)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Tak Ťa pripíšem na zoznam.

Už len dve miesta voľné, ostatní budú spať na zemi na karimatke alebo v stane smile

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

OT: Fuuuj Svijany, nic horšího sem snad nikdy nepozřel, takovej humus!

Kurňa udělejte někdo takovej sraz v Plzni, maximálně v Praze. Taky bych se s rád s pár lidma seznámil osobně wink

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ale šak v Prahe ste mali... a celkovo v ČR ste mali viac stmeláčov ako tu.

Web

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

A už chodte do riti s tými dátumami. Jak minulý rok, som v Tatroch mad. Posuň o týždeň smile

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Já jen, kurpelme, že s tím tvým autem jsi asi silně nepřehlédnutelnej, což? cool

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Tak já samozřejmě pojedu, pokud nebudu muset dělat, jen to nesmí bejt 26.7. A termín dohodněte co nejdřív, ať si to kdyžtak v práci zkusím vyjednat.
A Svijany jsou dobrý pívo, babakus měl asi smůlu na pípu, trubky nebo toho, kdo to točil smile

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Ja si myslim, ze to nebylo spatny pivo, ale plzenskej lokalpatriotismus smile Jo a G10 neni pivo smile

(upravil babakus 29. 6. 2009 11:53)

Re: Stmeláč, víkend, pohoda...

Možný to je, protože jak to není 12˚ Plzeň, není to dobré lol

Ha, Gavin na to kápnul wink Sice nejsem ze z Plzně, ale pivo mají dobré.

kurplem: nemáš někde video s liberem jak to postaví na přední kola? Nikde to nemůžu najít smile