Re: ART481 co k tomu?

Před strašnou spoustou let jsem dělal bedny do stálé instalace, do takového tanečního salonku jednoho lázeňského domu, kde čas od času pro hosty místní kulturní referenti dělali takové "diskotéky". Byla to asi 200L almara, ve které byly 2xARN8608 paralelně, 4xARO6604 sérioparalelně a 4xARV3604 také sérioparalelně, výhybka-na basech a středech jen 12dB/okt s útlumem jedním odporem na středech, na výškách 18dB/okt s ochranou žárovkou a antisériově zenerkami KZ715. Napájeno dvěma zesilovači DISCO 240K /150W-4R/, k tomu malý mixpult Vivanco od Conrada. Osud mě tam nedávno zavedl na jednu oslavu a co nevidím-bedny tam stojí, dodneška v nich hrajou všechny reproduktory, jediný, co je v prdeli, tak ten mix Vivanco, kde chrastí už snad i kastle, ale díky subsonicům v koncákách to s reproduktory ani nehne...
Myslím, že je to mírně přes dvacet let...

Web

Re: ART481 co k tomu?

Ospravedlnujem sa za vytiahnutie starej temy. Podarilo sa mi zohnat dva originali ARO835. Rozhodol som sa teda postavit KE=150. Mam taky problem s prevodovym trafom ku ART ... v navode je pisane 0,150mH ,meriame vzdy zo zapojenym repro. Mne sa podari namerat taku hodnotu len pri odpojenom ART481. Zo zapojenym sa dostanem tak na max. 0,090mH.
Dakujem

Web

Re: ART481 co k tomu?

Tak tam budeš mať niečo zle. Ladí sa to štrbinou kúskom transformátorového plechu.