Re: Digitálne konce

betarone co s tím starým rackem? budeš rozprodávat?

Re: Digitálne konce

…se šrotováním starých zesilovačů to nebylo míněno vážně smile, určitě dva nechám v rezervě jako náhradní…
Zesilovače jsou v podstatě neprodejné, ale časem, když se budu nudit, mohu udělat v rámci bastlení nějakou renovaci. Nebo použiji materiál – trafa, chladiče apod. na něco jiného.

Re: Digitálne konce

Někam do pevné instalace... časy se mění, tahat metráky materiálu se nikomu nechce.

Web

Re: Digitálne konce

Predbežné info pre tých, ktorým nestačí výkon..
http://www.pknc.com/3phase_eng.html

Re: Digitálne konce

yikes

______
Sorry za taký duchaplný príspevok od moderátora, ale musel som... 4x10kW, resp. 2x20kW. To je veľa aj povedať...

Web

Re: Digitálne konce

Ono se k tomu ani víc napsat nedá smile Ten smajlík vystihuje vše smile

Web

Re: Digitálne konce

Doufejme, že to bude technicky úspěšnější než Powersoft Digam a spol.

Web

Re: Digitálne konce

TO je pořád ještě do 1U??? Já se poseru....:O

Re: Digitálne konce

No nevím, jestli je to krok správným směrem. Malý, lehký a spolehlivý jednokanálový modul by výrobci aktivek asi přivítali raději.

Re: Digitálne konce

Já nechci bejt zas za negáče, ale představil si někdo, jakou by to muselo mít účinnost aby se to mohlo uchladit? cool

Re: Digitálne konce

Ano, to jsme si někteří představili. A taky jaký je problém narvat do takového rozměru třeba jen síťový přívod takového výkonu s kvalitním odrušovacím filtrem a blokem přepěťovek, aby vyhověly izolační vzdálenosti apod, natož celý zesilovač. No jsem zvědav smile.

Web

Re: Digitálne konce

Už jen z principu fandím každému kdo se snaží něco vyrábět.Akorát si myslím,že ta snaha nacpat 40kW do 1U je až kontraproduktivní. Tohle mohlo být ve 2 nebo 3U.Při deklarovaném výkonu je jedno jestli to bude mít 13 nebo 20kg. Oni to mají jistě dobře spočítané,ale tak nějak se mi příčí tolik tepla a taková extrémní hustota součástek,kterým teplo dlouhodobě nedělá dobře, v malé krabici.:roll:

(upravil BV 11. 9. 2011 7:21)

Re: Digitálne konce

Počkajme si najprv na výsledok.. Tí ľudia majú dosť skúseností s PWM a spínanými zdrojmi, a účinnosť pri rezonančných, "soft switching" obvodoch na nižších kmitočtoch je prekvapivo vysoká a tepelné straty sú v jednotkách % . Videl som od nich zdroj cca 80kW v 3U krabici. Samozrejme určite tam  budú limity, nebude to tepelne dimenzované na trvalý sinusový výkon všetkých kanálov súčasne v ráde desiatok minút. Je to určené na hudbu, a primárne na basy (s ohľadom na výkon), tam je stredný výkon dosť malý.