Re: DPA 110 > 223

Měl jsem špatný rozsah na multimetru. Bylo my to podezřelé. Teď už si budu dávat větší pozor.

Re: DPA 110 > 223

Ahoj chlapi nemáte prosím někdo bom na funkční variantu rychlý dpa223 s fjp? Někde to v archivech 100% mám ale vůbec netuším kde,vyměnil jsem od tý doby několikrát PC,takže najít to je asi nemožný...  našel jsem dvě zabalený pcb tak buď to postavim v práci a nebo udělám sadu součástek (polovodiče+kondy) a pošlu to na bazar. klidně do sz dík předem moc smile

Není co dodávat...

(upravil danhard 4. 8. 2021 16:25)

Re: DPA 110 > 223

No nemám, koupil jsem jich tenkrát 100 párů a hlásil, že nebudou, když měli EOL a už je to všechno pryč.
Já to nepotřebuju, ale byl to za ty prachy nóbl tranzistor, když tam nic jinýho, než TO220 nešlo.
Ale nápaditý konstruktér mohl počítat také s TO3P, že ?

ps. dají se přiohnout nožičky, nebo přitáhnout drátky smile

Re: DPA 110 > 223

Danhard:
Díky to je v pohodě, já jich doma pár mám dokonce neizolovaných,mam i dostatek různých MJE1503x ,hledal jsem jen zda tu někde nevisí aktualizovanej BOM (aktualizovaný kompenzace a případný jiný potřebný úpravy) na rychlý moderní osazení.

Ale rozhodl jsem se nakonec to poslat dál neb bych stejně neměl pro to žádný využití.

Kluci byli tak hodní a poslali odkazy alespoň na původní osazení, takže jsem dal dohromady aspoň komplet polovodiče a něco kondíků co jsem doma měl v pytlíku a šoupl to na bazar.

Není co dodávat...