Re: DPA 110 > 223

Tež bych se přidal (možná). Chtělo by to ale nějaké bližší info, nebo aspoň slepé schéma pro představu.

Re: DPA 110 > 223

mám zájem. vleze to do 2U krabice?

Web

Re: DPA 110 > 223

Bral bych buď jednu nebo tři desky, dle ceny.

Web

Re: DPA 110 > 223

Len by bolo vhodné distribúciu nechať robiť konečne niekomu poctivému. Inak krásne hračky, aj ja by som chcel. Podľa ceny.

Re: DPA 110 > 223

Můžu poprosit o hrubý nástřel ceny ? Ať můžu hrubě nastřelit počet desek kterých bych si vzal "o).

(upravil Plechovka 4. 7. 2009 7:35)

Re: DPA 110 > 223

Normálně to tu vždy jenom proletím, ani jsem nebyl registrován. Ale tohle mě donutilo registraci udělat. Vzal bych 4 desky.

EDIT: redukuji na 2ks + 4x elyt 6G8

Re: DPA 110 > 223

Závazně bych bral dvě desky, zatím s otazníkem další dvě. Nabízím pomoc s distribucí. Kolik desek se musí sejít, aby byla akce spuštěna?

Re: DPA 110 > 223

Chlapci, uklidněte se...cenu neznám, protože jsem se na ní ještě neptal, respektive by se do ní musela rozpustit i příprava výroby a to dle celkovýho množství...
Jinak ta destička má 75x150 mm, čili do 300 mm standardní modusšopí krabice se dvě za sebou vejdou...:)

Re: DPA 110 > 223

Minimálne dva kusy by som aj ja zobral.

Re: DPA 110 > 223

Tak teď už jen dát tomuhle tématu správný název lol

Web

Re: DPA 110 > 223

Je to deset let starý, čili " vykopávka " ?:/

Re: DPA 110 > 223

Ten Years After ??

Re: DPA 110 > 223

Aldax může nabídnout evidenci, distribuci desek i součástkových setů. Cena součástkového setu by nejspíš byla stejně příznivá jako u DPA222, předpokládám, že jde jen o jednodušší variantu DPA222 a máme tedy většinu aktivních i pasivních prvků skladem.

Web

Re: DPA 110 > 223

Nemôžete držať aj dosky? Lebo takto to bude jednorazová akcia ako pri DPA222 a je to v r... A Kazzatelovi odvádzať % zisku? Ak to takto nefunguje, tak ma nebite, v obchode sa nevyznám. Ale ak to má dopadnúť ako s DPA222, že začali kopírovať tie kurvy cigánske z východu, tak sa na to asi kazzatel vysere.

(upravil sinclair 15. 6. 2009 21:10)

Re: DPA 110 > 223

Ale jistěže můžeme, to bychom mohli i v případě DPA222, jenže Pavel nevyrobil dostatečný počet a vždy to bylo "na kola".
My zisk z desek nepotřebujeme žádný. Zisk si Pavel zakalkuluje do ceny desky, za kterou nám je dá k distribuci.
Na desky DPA222 se furt někdo ptá a my bohužel musíme odkazovat na Slovanet a příslušné vlákno.

Web

Re: DPA 110 > 223

Aldax může nabídnout i ochrany. smile

Re: DPA 110 > 223

Ano, můžeme k tomu nabídnout i stavebky ochran SPP1-SPP2, které dokonce můžeme nechat udělat ve stejném provedení jako Pavel, tj. zelené, nikoliv černé.

Web

(upravil MaBat 15. 6. 2009 21:19)

Re: DPA 110 > 223

S ochranama zvlášť to podle mě vyjde stejně (ne-li dráž), jako 222. Možná jsem to pochopil špatně, ale měl jsem za to, že tohle by byl modul k zástavbě třeba do komba, nebo aktivní bedny, kde je např. možnost zkratu výstupu minimální, prostě "obejde" se to bez ochran... (?)

Pravda, vejdou se takhle 4 do jedný krabice smile

Re: DPA 110 > 223

Tak zrovna ochrana proti zkratu bych si dovolil tvrdit, že na desce implementována bude smile

Re: DPA 110 > 223

Jako bych nic neřek, už budu zticha uui