Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Modul do subwooferu z TIPY

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 28]

Téma: Modul do subwooferu z TIPY

Bohužel nejsem ještě tak zdatný,abych si objednal výhybku z aldaxu nebou ezk a dopájel si tam trafo kondiky a zdroj,takže jsem nucenej udělat barbasky krok a objednat si tohle http://www.tipa.eu/DetailPage.asp?DPG=62573 z tipy.Pokud zná někdo lepší řešení a pořád zustaneme na 15 stovkách budu za to velmi vděčný.

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Teda neviem neviem, ale asi by bolo menšie zlo, objednať modul z Conradu:
http://conrad.websale.biz/cgi/websale6. … ..301043..
ja mám ten najsilnejší a nie je to také hrozné

Re: Modul do subwooferu z TIPY

to jo,ale jsme finacne uplne nekde jidne a v tom pripade,bych to neresil conradem

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Aldax Ti ti dva pánové rádi složí smile ale ne zadarmo a ne hned.

Re: Modul do subwooferu z TIPY

vsak ja vim franku mistr sinclair mi delal zesilovac a cekani se vyplatilo.nemam moc money a modul nutne potrebuju,tak proto zoufalej krok v podobe tipy.

Re: Modul do subwooferu z TIPY

To je fakt čiré zoufalství.

Re: Modul do subwooferu z TIPY

opamp a co bys mi teda doporučil?v rámci možností!

(upravil opamp 18. 4. 2007 11:48)

Re: Modul do subwooferu z TIPY

No, já nevím, jak moc chvátáš a kolik peněz Ti chybí na Aldax. Ale šel bych třeba směrem Aldaxí koncák + levnější subwooferová aktivní výhybka "jiného výrobce" nebo ubastlená - furt to bude míň o hubu. Na minulým fóru někdo jakýsi modulek vyhybky ukazoval, nevím jestli to bylo z EZK nebo odkud.

No a časem vyměniš modulek za Sub**niora.

Je ale fakt, že za 1500 celkem se moc neodvážeš...

Aldax:
SPV100P215 990
Tr2a 890

+ modul vyhybky + chladič...

Web

(upravil vizir 18. 4. 2007 11:55)

Re: Modul do subwooferu z TIPY

dejme tomu,že bych to chtěl mít do měsíce funkční a investovat do toho do 2tis. kdo mi to ale zbastlí?když v tomhle nejsem ještě tak zběhlej
Tr2a objevím kde? a když bych važně chtěl investovat do poctivé práce na kolik by mě vyšel kompletní modul?

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Existovalo jedno hezký přísloví : Bez peněz do hospody nelez ! Co takhle radši sbírat broučky ? smile

Re: Modul do subwooferu z TIPY

broučky mě neberou zato tohle strašně moc a váš exemplář už jsem taky
doma měl pane,je to asi 3 měsíce co jsem ho prodal do dobrých rukou.

(upravil ondra Ch 18. 4. 2007 12:26)

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Ty bláho za Litr kompletní zesilovač 100W s pomocným zdrojem,ochranamy,s kvalitním osazením to je naprosto zadarmo,já se divím,že to Aldax za takový prachy vůbec dělá.Já mám chuť Koupit dvě stavebky do foroty,aby si to náhodou nerozmysleli smile))))
Sestavení a oživení dělá Sinclair za 500,-

Web

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Ondro a tys bys mi dokázal odpovědět na jakou částku bych se dostal při sestavení kompletního modulu?Nebo ty bys to zbastlil sám,kdybych tě moc poprosil a dohodli se na odměně.Vždyť jsme skoro sousede,takže domluva by mohla proběhnout osobně.

(upravil ondra Ch 18. 4. 2007 12:34)

Re: Modul do subwooferu z TIPY

No oživit stavebku Aldax bych si klidně troufnul,horší je to s mechanikou,to by bylo na delší dobu...
Ale možná by bylo pro tebe lepší obětovat 500,- a nechat si modul poslat už oživený včetně trafa za 2380,- + subJunior 890,- a měl by jsi slušný zesilovač pro sub....

Web

Re: Modul do subwooferu z TIPY

to bys mě strašně moc pomohl.časově to vidíš jak?

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Vizíre, jestli chceš, mám tu oživenou SPV100P (před změnou značení - tedy i s výstupem pro preampy) s trafem, na chladiči, která je mi momentálně k prdu a vzhledem k tomu, že se mi trošku změnily plány nadále k prdu bude.

Konec a trafo.

Jestli chceš, nechám ti to za cenu materiálu vč pošt. Jestli teda věříš mým bastlícím schopnostem. Já jim moc nevěřím. smile  Když se rozhodneš, můžeš to doma mít příští týden a mechaniku už si uděláš po svém, nebo s ondrouch.

(upravil ondra Ch 18. 4. 2007 12:45)

Re: Modul do subwooferu z TIPY

2 Vizir: Být tebou tak neváhám! Jsem ochotný v rámci svích schopností pomoci..

Web

(upravil vizir 18. 4. 2007 12:43)

Re: Modul do subwooferu z TIPY

ok jdem do toho!takže se domluvíme na adrese po emailu a fotka by nebyla?

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Dobře.

Ty sem napiš kolik mi za to dáš a já to dneska vyndám z krabky a možná i pošlu. Dej sem adresu. Trafo je provrtaný 8mm, ale to Ti snad nevadí.
Abys měl i protikusy konektorů, tak to odstříhám i z kusem drátu, můžete si to nastavit. Snad někde dohledám i dokumentaci, pierre mi jí dokoce posílal dvojmo...

ale fakt nech třeba ondruCh nebo někoho aby to zkouknul po letovací stránce. Když něco mého zabije mne je mi to jedno, ale nemuselo by to zabíjet jiné. smile

Re: Modul do subwooferu z TIPY

Michale zrovna já se necejtím na to, abych dělal kritika tvé práci....to může někdo jako Leoš nebo Pavel Dudek... smile)

Web

Příspěvky [1 až 20 z 28]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Modul do subwooferu z TIPY

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£