Re: auj637.... zes na sub??

Dagusi, jak rikam -- jde o to, co od toho kramu chces... hifi na poslech v bezodrazovy komore to nikdy nebude, ale kravalu to udela dost a dost. A uprav to podle Sinclairova navodu, staci multimetr a PC s generatorem. Nikomu tu kravu tezkou neposilej, skoda penez. Jo a je ejden clovek, jmenuje se Borysek a je z Uherskyho Brodu a prihlasi se ti o vystupni trafo. Poucen Sinclairem ti rikam -- vyser se na nej, i kdybys to mel zahodit na smetiste.

(upravil dagus 20. 5. 2009 8:08)

Re: auj637.... zes na sub??

gavin: jo určo pokud ho chce smile třeba mi přidá 50kč na nákup smile přeci jen je s tím balení a odesílání...
tak už jen dostat ten "krám" domu smile a uvidíme jak to dopadne smile upravav by sinclaire bude myslím v poho je to moc pěkně popsaný smile aneb jednoduše stroze bez okolních keců.
tak ten zesík je na dobré cestě nevypadáj tak zničený, možná nějaké novější serie dobře uskladněné, tak snad to dopadne dobře smile
ps.: ještě tak koukám že ty jsi z libu odkud je on? V libu jsem dnes a denně smile

Re: auj637.... zes na sub??

No ja pracuju na Hospodarsky fakulte na katedre informatiky a nevim, koho hruhyho mas na mysli...

Re: auj637.... zes na sub??

"Jo a je ejden clovek, jmenuje se Borysek a je z Uherskyho Brodu a prihlasi se ti o vystupni trafo" toho jsem myslel ... ale nečtu fakt sry... Takže, uherský hradiště smile

Re: auj637.... zes na sub??

pokud čtu dobře, máš se na něj vysrat a ne mu to prodávat smile

Web

Re: auj637.... zes na sub??

Ten Borysek je neco jako Blekota v malym -- nakupuje smejd, vymeta smetiste a pak to na krame prodava. U me si to rozlil potom, co ze me vytahnul dve vystupni trafa z AUJ, ze prej to ma na pokusy s lampama. Ja lampam nerozumim, ale bylo mi divny, naco muze bejt v lampovym zesu prevodni trafo do 100V rozvodu. Zeptal jsem se na nej Sinclaira a bylo... Borysek samozrejme kecal a tyhle vymontovany trafa prodava za tezky prachy jeste vetsim blbcum. Kdyz na Aukru kupujes AUJ637, nalepi se na tebe a zacne s tim trafem otravovat.

Re: auj637.... zes na sub??

toho Borýska znám...měl servis elektro, ale zavřel ho. Na aukru vyprodává věci z dílny. Na krámě ale nic neprodává, protože žádný krám nemá smile jen dílnu ve sklepě. Je to velký elektronkový fanda, elektronek má tisíce smile některé jeho věci nehrají vůbec špatně...

Web

(upravil dagus 20. 5. 2009 15:16)

Re: auj637.... zes na sub??

aha no je m i to šumák pokud zaplotí ať si to klidně někomuu prodá ne? Zadarmo ani kuře nehrabe, to mu na to z vysoka, to dám radši známému na měď smile Jakože vyhodit to je škoda, když to někomu pomůže sic jako matrial a ne jako trafo smile

PS: jsem student, každou korunu dvakrát otáčím, takže někdo koho neznám a nic pro mě neudělá nemůže čekat něco zadarmo smile

Re: auj637.... zes na sub??

Jo jinak ted zrovna jeden borec z Pisku ma na Aukru AUJ637, evidentne jich ma doma hromadu. Kup si dva, zmustkuj je a mas zes, kterym zbouras barak.

Re: auj637.... zes na sub??

ja jsme ho bral z sbazaru za 350kc kus stačí mi fakt jeden, nepotřebuju bourat barák a mám doma teď toho seaka co má 2x400W/8OHM smile to je pekný bouradlo big_smile Jinak fakt mi 100w stačí až až, zatím není na co a na lepší repro bych koupil už jinej zes nebo udělal nějakej aldax bo něco jiného... zeptám se nemá někdo nějaké zapojení s tranzistory bux48a ? Mám tu z nějakého pekelného zesíku, ze kterého mám i desku, měl tam cca 16 těchto trandu smile Tenkrát jsem to koupil s kámošem jako nefunkční na aukru kvůli chladiči, měl tak 30x20cm, prodával k tomu i toroid měl 2kW smile