(upravil mat00 17. 5. 2009 14:13)

Téma: Skusenosti so sinus live SL240

caute, nema niekto skusenosti s tymito reproduktormi?

(upravil marecek1984 15. 5. 2009 13:41)

Re: Skusenosti so sinus live SL240

na tomto fore si o značke SAL každý myslí svoje...(a nie je to nič dobré). Pochybujem že by niekto s nimi mal dobré skúsenosti. Ale predpokladám že sú to klasické bum-cinky smile , stredy nikde, paremetre o hovne

Re: Skusenosti so sinus live SL240

Len som sa chcel opytat na nazor, viem ze to neni nic moc:D aj tak favorit je u mna Sinus live, takze nazov temy zmeneny, otazka ta ista:D

Re: Skusenosti so sinus live SL240

Já jsem od nich měl jen výšky Neo 25s a za 900,- i s výhybkama nejsou špatný. Tím moje zkušenost s touto značkou končí.

Re: Skusenosti so sinus live SL240

Aha, a tak aké lacnejsie ale dobre hrajúce repro by ste mi odporucili? Rozmyslam, ze do predu by som dal Dexon VF 52, dost ich tu chvalia, ale neviem ake dat do zadu, kedze to ide do Smarta, tak netreba nejaky extra vykon:D

(upravil peny 3. 6. 2009 16:30)

Re: Skusenosti so sinus live SL240

napr. Hertz DCX 690 daju sa zohnat za 65 eur maju velku citlivost takze slusne zahraju aj bez zosiku. tu aj doprava kurierom zdarma
http://www.autoradia.sk/hertz-dcx-690

Re: Skusenosti so sinus live SL240

Se SL má zkušeností docela dost. Záleží co od toho chceš. Jestli na tom chceš poslouchat  a jaký jsou tvoje nároky. Já za sebe návám palec dolu. Má to basovej potenciál (ale základ je dobrá montáž a krmení), ale tim to končí, třeba výšky jsou příšerný, ale nepomůžeš si ani těma Dexonama, spíš bych věřil opaku. Kup si raději jetý slušný kompa než tyhle ....
Peny: Hertz řada DCX možná hraje o něco líp, ale použitelný je to pořád jen na kravál. Hertz měl pár slušnej věcí za slušný peníze, ale začínaj řadou Hi-Energy a ta dneska stojí tolik, že je poměr value/performance naprosto v trapu. žlutáci z řady energy jsou sice hitem teenagerů, ale poslouchat se to nedá. Fakt ne. Znám ale spoustu lidí, kterejm se to líbí. Šťastní to lidé. To už bych víc věřil že bude hrát 188 + 104 na uni vyhybce než tohle.

Web

(upravil peny 3. 2. 2014 19:13)

Re: Skusenosti so sinus live SL240

v porovnatelnej cene ale nenajdes toho vela lepsieho  a mam aj ARN 188 a ARV 104 dokonca ja s uni vyhybkou a nehra to az tak zle smile