Re: Úpravy/tuning zesilovačů

Zesilovač bez pojistky představuje dost velký riziko...

(upravil dawsoo 10. 5. 2009 19:18)

Re: Úpravy/tuning zesilovačů

paolo.n:
Tak pokud si myslíš že zrovna s aldaxem (jakýmkoliv) dosáhneš zrovna na accuphase tak jsi vcelku blázen lol  Hlod dne,týdne,měsíce... možná kdyby tu nebyl little tak i roku !! lol Nic proti aldaxu chraň bůh! Ale to už rovnou můžete napsat že všecky ty předražený sračky do smetí jedině aldax je to pravý... já jsem opačného názoru.A to i přesto že Fejz není žáden top gear kuli kerýmu bych nespal,nicméně obvodářsky jsou ty stroje trošku na jiným levelu...a zvukově taky. Víš evidentně nemnoho o zesilovačích ...myslím nejlíp uděláš když si aldaxe od někoho pučíš a s Azurem přímo porovnáš ... ne teď zcela vážně na řeči na fórech a to o čemkoliv a odkohokoliv o tom co co přehraje nebo ne bych já nedal ani za nehet smile Nezbyde ti než to zkusit a pak vědět jak to je sám.

Není co dodávat...

Re: Úpravy/tuning zesilovačů

Na Tesla bednách by to třeba slyšet nebylo lol

Re: Úpravy/tuning zesilovačů

No tak klídek, pánové. Stačilo si trochu pozornějc přečíst, co jsem psal. Jako "zatím ultimativní" řešení budou DPA222. Na ty už mám nakoupený věci, a myslím že to jsou zesilovače na úrovni. Pokud nemám těch 120k na toh Accuphase, tak co můžu dělat jinýho. Použitý starý mašiny mi prostě nějak nejdou pod fousy. Ale nerad bych tady měl pocit, že pokud nemám stroj za půl mega, tak jsem trotl. Jo, přiznávám, že nejsem tak dobrej, abych postavil vlastní zesilovač, ale tak proto se ptám tady, kde je pár lidí co tomu rozumí. Bohužel v mým okoli nemám žádnýho hifistu, kterej by měl k poslechu Aldaxí zesilovače, takře bych to tak jako tak musel udělat sám. Možná to tak nakonec dopadne, prodat to v případě nevyužitelnosti by se pak dalo...
A to vylepšení CA640 - a původně jsem spíš myslel vstupní obvody - jsem chtěl kvůli tomu, že bych ho používal jako předzesilovač. A konce jenom jako záložní. Ale nechtěl bych do něj investovat víc než je řekněme polovinu jeho pořizovací ceny. Z čehož vyplývá, že z toho nehodlám vystavět kdoví jakej stroj, jen ho trochu vyladit.

Re: Úpravy/tuning zesilovačů

Když se teda vrátim k původní otázce, tak předpoklácám, že receiver Yamaha RX 395 není zrovna objekt vhodný k přestavbě. Co by tak podle vás byla náhrada, aby výměna měla smysl? Aby to nebylo z bláta do louže...

Re: Úpravy/tuning zesilovačů

Když my nevíme, co vlastně chceš...

Web

(upravil Chleba 12. 5. 2009 16:42)

Re: Úpravy/tuning zesilovačů

smile Já si totiž nejsem sám jist smile)) V podstatě mi jde o to, že svoje nové bedny (třípásmo Peerless SLS 10", Vifa PL14, Vifa XT25) Napájím výše zmíněnou Yamahou. Ta je asi v podstatě v pohodě (koneckonců Mr. Linkwitz napájí svoje aktivní bedny 3886kama) ale porád ve mě něco škrabká, že je možná škoda napájet takovýhle budky tímhle strojem. Že to zkrátka nevyužije jejich potenciál.

Je pravda, že v podstatě o tom samém mě během stavby přesvědčoval Milan tady z fóra a já jsem se na něj obořil, že ta Yamaha je zkrátka supr a basta smile

Re: Úpravy/tuning zesilovačů

to musíš nejlíp vědět sám jestli ti zvukově vyhovuje..co posloucháš, jak kvalitní je zbytek řetězce, kolik do toho můžeš/chceš investovat...ta tvá Yamaha je obyč. spotřebka ošizená kde to jde..3886  bych nezminoval, poctivé diskrétní řešení je jinde...

Web