Re: Pražský stmeláč!

V pondělí končím ve škole pozdě a v úterý začínám brzo. Takže pondělí není pro mě nic moc. Tahle neděle taky ne. Můžu úterý a dál. Ad. hospoda - opět navrhuju Strahovskou rychtu alias Restaurant Petřín. Nekuřácké prostory, slušný ceny, dobré pivo. Přes týden tam není ani tak velký hluk, o víkendu to je horší. Mají tam i salónek.
P.S: Proč nejsem na seznamu  uui ?

Re: Pražský stmeláč!

No dobrá... tak příští pátek? Strahov klidně.

Už tam jsi smile

Web

Re: Pražský stmeláč!

Nazdar klucí. Já bych měl také zájem ale nemůžu to slíbit na 100%. Každopádně jestli to klapne konečně vám můžu předat ty poťáky. Strahov by byl fajn.

Re: Pražský stmeláč!

Hurá, Thales žije! Tak jo, na Strahově, já Ti aspoň Thaléte předám lampy pro kurpelma smile

Web

Re: Pražský stmeláč!

OT: Opamp, na účet som poslal nejaké korunky, skontroluj či sa dakde nezasekli. Jojo, Thales je furt živý.

Web

Re: Pražský stmeláč!

OT: Martine, je to tam, a lampy mám připravené pro Thaleta. Takže se jich s rightem dočkáte smile

Web

Re: Pražský stmeláč!

OK.

Web

Re: Pražský stmeláč!

Jaky je tedy posledni navrh? Patek? Kde? V kolik?

Re: Pražský stmeláč!

Pokud vím tak pátek, Strahov, čas nikdo neupřesnil, tak co třeba kolem 19:00?

Web

Re: Pražský stmeláč!

Kolik nás teda bude ? Na pátek by to chtělo rezervaci.

Re: Pražský stmeláč!

U koho budu moct přespat? lol

Re: Pražský stmeláč!

Co je to "Strahov"? smile

Re: Pražský stmeláč!

Klone, co je to Strahov?

Web

Re: Pražský stmeláč!

Strahov, to je takové místo na kopci, kde se prolíná čas a prostor. Občas to tu je jak ve středověku, ubykace jsou prostorně a když někdo řekne že šel spát v 8 hodin, tak nemyslí večer...   smile .
Jinak pro naše potřeby Strahov = Restaurant Petřín. Nekuřácká hospůdka/restaurace ve sklepě bloku 8.
Co se noclehu týče, poptám se spolubydly, kdy jede dom. Pokud nezůstane na víkend (vetšinou nezůstává), tak se ke mě jeden vejde na jeho postel, a pokud setřu, tak další dva na zem  smile. Jinak další možnost by byla asi u Bentlyho, ten je na pokoji sám.

Re: Pražský stmeláč!

Nějaká studentská putika na nějakym strahovnskym pavilonu? smile

Web

Re: Pražský stmeláč!

OK. Apdejtuju #1. Klone, zkus tam prosímtě zamluvit místa...

Web

(upravil Klon 21. 4. 2009 12:20)

Re: Pražský stmeláč!

No z všech putik co tu máme je tahle nejméně putikovatější "o).
Kolik míst ? Večer bych tam skočil to zarezervovat.

(upravil opamp 21. 4. 2009 12:22)

Re: Pražský stmeláč!

Odhadem 10... nemají nějakej saloonek?

Web

(upravil Klon 21. 4. 2009 12:59)

Re: Pražský stmeláč!

Salónek mají, skočím tam hned, je šance že je ještě na pátek volný.
----------------------
EDIT:
Tak zarezervováno.
24.4, od 19:00
10 lidí. Rezervace na jméno Petřík. Máme to v klidnější části hospody ze které se dá udělat salónek (velké zatahovací dveře). V pátek tam je prý ale klid.

http://amapy.atlas.cz/mapa/restaurant-petrin
Autobusem na Stadion Strahov, Koleje Strahov nebo lanovkou na Petřín. Pak následovat dav studentů/opilecký zpěv do areálu kolejí nebo podél šipek MENZA. Od menzy to je pár metrů. Restaurace je v suterénu bloku 8 (viditelně číslovány), vchod ze strany od menzy. Zavíračka v 0:30, pokud by se plánovala afterparty, tak je možnost půjčit si klíče od společenské místnosti na bloku kde bydlím, ale chce se to rozhodnout dřív aby bylo co k debatě pít. Samoobsluha zavírá kolem 10 večer. Jako nouzovka je na chodbě "pivomat". A nebo pod kopcem nonstop na malovance.

Re: Pražský stmeláč!

V pátek nejdu, v sobotu střihám ovce, takže pěkně mašíruju domu.