Re: Martin Logan Mosaic (Neo8 + Neo3)

končím : právě jsi prokázal svojí neskutečnou kompetenci a dokázal jsi že všechno víš nejlíp .

(upravil MaBat 30. 6. 2009 19:43)

Re: Martin Logan Mosaic (Neo8 + Neo3)

Takže to nejsi schopnej víc přiblížit, co myslíš tím prostorem... Hm.
To může znamenat spoustu věcí, navzájem se do značný míry vylučujících, jak oba víme. Tak nic.

Bude tedy stačit "něco na úrovni Aragornů"? big_smile

Re: Martin Logan Mosaic (Neo8 + Neo3)

Co tady blbnete?

(upravil dawsoo 30. 6. 2009 21:00)

Re: Martin Logan Mosaic (Neo8 + Neo3)

pistole:
Tome jak jsem psal je to škoda času se zabejvat krávovinama a dohadama s lidma tohodle typu (četl jsem slyšel jsem že... apod.)... dotyčnej asi neví s kým má tu čest,donedávna se tu ptal na fóru na elementární věci a dneska bude poučovat lidi co to dělaj x let mají nějaký hmatatelný výsledky, tohle myslim nemáme nikdo z nás zapotřebí...

Matbat:
Piš si co chceš tebe já neberu vážně už delší dobu neb nevíš o čem mluvíš, postav si ten úžasnej hornovej sráč jako methman  z diyaudia pokud v to věříš tak budeš asi spokojenej to je tvá věc,ale nevopruzuj soudama typu "dojmologie" nad lidma kteří maj postavený hrající boudy, kerý si ani z deseti metrů neviděl a ani neslyšel... na tyhle puberťácký kecy tu fakt nikdo není zvědavej smile Bohužel musíš se smířit s tím že ukázaná platí... neuvědomuješ si totiž jednu věc... tohle si může dovolit jen člověk kterej má nějakej kredit a hlavně výsledky ... tys nepředvedl kromě blbejch rejpavejch kydů zatím nic tak minimálně do doby než něco ukážeš a předvedeš dotaženýho do podoby kdy to bude hrát a nebude to jen zoufalej akademickej pokus  bys měl hodně ubrat ... To jestli ty nebereš věci co já píšu vážně je tvůj problém,ale nech si příště tyhle trapárny od cesty... kdybych věděl co jsi za blba, tak ty neo 8 jsem si raději nechal. pro tebe je jich opravdu škoda.. protože lidi jako ty co všude byli a vod všeho maj klíče přímo nemůžu vystát big_smile

PS: Tohle je opravdu poslední co tady napíšu tím končím tvá máňa big_smile ostatním sorry za zneuctění přelomovýho a veledůležitýho dredu.

Není co dodávat...

Re: Martin Logan Mosaic (Neo8 + Neo3)

Mám pocit, že se tu navzájem hádají dva extrémy a interpretace ani jednoho se mě nelíbí.

Re: Martin Logan Mosaic (Neo8 + Neo3)

Dyť je to jen prdel a o nic nejde, můžu já za to, že jsou pánové tak ješitný a nedikážou se bavit věcně?

dawsoo: o sráči z DiyAudia a věcech kolem toho víš úplný hovno, tak se k tomu nevyjadřuj a můj nick se píše MaBat - nauč se číst, joudo!

Re: Martin Logan Mosaic (Neo8 + Neo3)

Marceli, tohles přeci nemusel http://image-bits.ro/uploads/922c1be7e514c93e31cf631592a6108f.gif