Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nějaká ta Korekce

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 21]

Téma: Nějaká ta Korekce

Zdravim potřeboval bych doporučit nějakou korekci, tak jestli mate s nějakou dobré skušenosti tak pište. Diky

Re: Nějaká ta Korekce

nějakou korekci čeho?

Re: Nějaká ta Korekce

Jasně něco jako RSD 4132 (řizená signálem)  od EZK mělo by to být na slavný Aldax 100P+
STEREO KOREKCE!!!!

Re: Nějaká ta Korekce

si prečítaj celý dred... http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=5720&p=1

Web

Re: Nějaká ta Korekce

no aline šťastné počteníčko smile

Re: Nějaká ta Korekce

na takýchto dredoch som sa ja tu už naučil také veci...

Web

Re: Nějaká ta Korekce

Ono není špatný, když se téma pořádně rozebere na několika stranách. Je to rozhodně lepší, než jen předhodit instantní recept. Účel to sice splní, ale dotyčnej o tom bude vědět prd.

Web

(upravil e-man 10. 4. 2009 16:18)

Re: Nějaká ta Korekce

K "nějaká korekce"=prvorepublikový ekvivalent " být zakatrován".  Ps. pozdravuj Durička.
Viz rada Vacátko a jeho mordparta. Když už korekce, tak ty-minimálně dvě pásma. Ta korekce, kromě zmíněné
by mohl být jedině filtr presence,ale to je specializovaná muzikantská aplikace. A snad ještě korekce RIIA. Proto když se už ptám , napíšu co od toho očekávám ,napájecí napětí, přebuditelnost,zdvih, zesílení nebo útlum, vstupní
a výstupní impendance. Dobře položený dotaz je základem úspěchu a povšechná a nic neříkající korekce nikoho
neoslní a nevyprovokuje k odpovědi.

Re: Nějaká ta Korekce

Jo už jsem polovinu přečetl docela pěkné počteničko http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=5720&p=1
i jsem se docela zasmal.

(upravil krajina 10. 4. 2009 20:21)

Re: Nějaká ta Korekce

no když se tu tak řeší ty korekce, tak by mě zajímalo co říkáte  kdybych k leachu nebo power base dal stereo korekci s audioprocesorem např. TDA7318??

Re: Nějaká ta Korekce

TDA7318 do autoradia možná dobrý jinak je to k ničemu.

Re: Nějaká ta Korekce

Zajimalo by me, proc k velmi dobrymu analogovymu konci budes davat digitalni preprocesor... Jinak ja teda vetsinou stavim korekce s gyratorem, i kdyz se mi to tu nekdo pokusil omlatit o hubu smile.

(upravil krajina 11. 4. 2009 10:35)

Re: Nějaká ta Korekce

protože se mi líbí když je to digitálně řízené, pak je jednoduché tam připojit dalkové ovládání, nějaké grafické lcd atd.....ale tak já chci mít koncák v jedná bedně a předzesák s korekcemi v druhý bedně....takže asi v tom předzesáku udělám jak analogové korekce tak i digitální a budu je mezi sebou přepínat relátkama.........nevitě někdo o předzesilovači s korekcemi, který by svou kvalitou odpovídal zesilovači Leach??

Re: Nějaká ta Korekce

pekna blbost s tym prepinanim

Re: Nějaká ta Korekce

proč by to byla blbost???? no a nevíte teda někdo o nějakým korekčním audioprocesoru, který by byl lepší než to tda7318??

Re: Nějaká ta Korekce

Aline, neumíš vypočítat výkon trafa atd a chceš se pouštět do toho co tu popisuješ?:mad:

Web

Re: Nějaká ta Korekce

wwsly: co si  osobě myslíš ty chytrolíne, jak to můžeš vědět, když  mně vubec neznáš a (protebe když tak, umím vypočitat výkon trafa). Jestli si myslíš že máš přes 1000 přispěvku, že můžeš někoho urážet. to si na omylu
Prosimte a už nepiš svůj .... názor!!!!
Toď vše.

Re: Nějaká ta Korekce

Aline, kdybys byl tak chytrej, jak si myslíš, neptáš se tady na foru, ale sám si všechno spočítáš a navrhneš. Věděl bys co je dobrý a co špatný, tak tu neříkej, že si sežral moudrost světa. Někteří lidi co by Ti mohli dost pomoct jsou tady na to vyloženě alegričtí.

Re: Nějaká ta Korekce

Dobře chápuu už bych to dále nerozvíjel

Re: Nějaká ta Korekce

Hele, štěňata se škubou lol

Web

Příspěvky [1 až 20 z 21]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Nějaká ta Korekce

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£