Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » pomoc se sps50

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: pomoc se sps50

ahoj. kdysi jsem koupil od jednoho typka tenhle zesik. dost dlouho mi lezel doma bez vyuziti. ted bych ho rad dal do maleho subiku. problem je v tom, ze typek neumel pajet a dost soucastek je popalenych od pajky a jiny maj kratky nozicky. tak nez to zprovoznim, tak bych rad ty soucastky vymenil, aby se mi to odvdecilo spolehlivou funkci proto vas prosim o pomoc. potreboval bych vedet hodnoty par soucastek.
kondenzatory C7 a C1 jsou popalene, ze neprectu hodnotu
a dioda D6 a D1 maji desne kratoucky nozicky, ale oznaceni na nich jsem nenasel

Re: pomoc se sps50

On ti k tomu nedal původní dokumentaci?

Web

Re: pomoc se sps50

bohuzel ne.
prisla mi jen deska. trafo a zdroj. bohuzel to nezabalil oddelene, tak tam byl jeste utrzeny elektrolyt C5 a ohnuty tranzistor T2. ale to neni problem.

Re: pomoc se sps50

To bylo dobrý hovádko... Tipuju že když napíšeš sinclairovi od koho to máš, potřebný informace Ti poskytne. Jenom naslepo střelím, nebyl to Karel Frydrych z Ostravy?

Web

(upravil KarelJ 27. 3. 2009 13:29)

Re: pomoc se sps50

opamp: trefa

edit: tuším, že už se tu o tom psalo v dredu "Kronos, nedůvěryhodná osoba"

Re: pomoc se sps50

Náš starý známy... Ja som to chcel od neho kúpiť, ale ako vidím, chvala Bohu, že mi to ani neposlal... Je to posratý klamár a magor. Hneď ako som si prečítal prvý príspevok, tak som vedel, o koho ide...

C1 - 220n
C7 - 22n
D1,D6 - 1N4004

Web

Re: pomoc se sps50

deadman: díky za informaci

ještě jedna věc. R24 slouží pro nastavení klidového proudu koncem? kolik tak tam mám nastavit.

sorry za lama otázky, ale toto je můj první diskrétní konec smile

(upravil opamp 27. 3. 2009 15:24)

Re: pomoc se sps50

Myslím že R24 (pokud to je trimr) slouží k nastavení co nejnižšího offsetu, kliďák je u SPS50 nastaven pevně.

Kdybych mlžil, opravte mě prosím, SPS50 jsem měl v rukou asi jen 20 minut na nějaké měření...

Web

Re: pomoc se sps50

Ano, R24 je na nastavenie čo najmenšieho jednosmerného napätia na výstupe.

Web

Re: pomoc se sps50

jeste jednou dikes

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » pomoc se sps50

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£