Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stavba zesilovače pro subwoofer

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 35]

Téma: Stavba zesilovače pro subwoofer

Zdravím vás.
Subwoofer jsem doposud krmil zesilovačem s TDA 2005 (1x20W) a výkonově by mi to štačilo. Jenže plánuji subwoofer s ARN 312 nebo 2x 6614 (možno 226). Bojím se, že to bude slabý. Zatím jsem to honil přes dolní propust (pasiv) 120Hz, ale teď mám doma auto ekvalizér, který má vestavenou dolní propust stavitelnou na 150/80Hz, tak bych to chtěl zkusit takhle. Má někdo stavbu nějakého jednokanálového zesilovače pro subwoofer ? Zase něco s TDA třeba. Výkon, já nevím, tak 50-70W .... může mi někdo poradit ? Možno i s tím subwooferem. Zatím jsem měl sub 22W přes tu vyhybku dexon (Marco Polo 120Hz) a hnany 20W zesilovačem z TDA 2005. Basy stačí, ale sub hrozně rezonuje. Chci to kompletně obměnit. Díky

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

vykašli sa na TDA.... kór na SW

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

No asi by vyhovoval v tvém případě SPS50  z http://www.aldax.cz/index.php?tab=2& … mp;userid=

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

Hlavně to ale chce aktivní výhybku (před koncovým zesilovačem), třeba subjunior, když zůstaneme u osvědčeného Aldaxu.

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

OT: wemo, kdyby jsi uvažoval o tý SPS50, tak mám k mání složenej kousek + zdroj EZK + korekce EZK + nějakej hliník.

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

Což je přesně to, co je potřeba!

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

junglist napsal:

OT: wemo, kdyby jsi uvažoval o tý SPS50, tak mám k mání složenej kousek + zdroj EZK + korekce EZK + nějakej hliník.

A co by to stálo ? mě stačí jen samotný zesík. elektronikou se zabývám .... nebo jen plánek. A jako elektronicka dolni propust slouzi ten autekvalizer, ktery ma primo vystup pro sub (150/80 Hz)

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

Wemo, neřeš to smile a objednej si u sinclaira stavebnici: http://www.aldax.cz/index.php?tab=2& … mp;userid=

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

ty woe, to je domluva smile

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

Kdyby ti dal plánek, tak by sinclair nebo kdo vede aldax prodělal. Radši ti řeknou ať si to koupíš a hotovo smile ale oni to nemyslí zle

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

korekce, zesilovač 2x40W, trafo 2x19/3A mám k prodeji taky,leží mi to tu a chci se to zbavit.

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

spíš mě zajímají ceny ... ne že bych koukal na každou korunu smile

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

ceny čeho?

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

jak říkám .. nejlepsi volba pro me bude asi 1x50W

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

trafo na to nechceš? výkově by stačilo a napětí je akorát.

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

Já ani nevím ..... nejraději bych nějaký komplet ..... nebo alespon modul zesilovače, zbytek snad do kupy dám.

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

co je na tom, že trafo koupíš odděleně od koncáků?

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

Ne, takhle to nemyslím ... myslím to tak, že buď mi stačí jen návod (to byl oto, oč jsem žádal), nebo modul (protoze mam dost zbytků doma) a nebo komplet, abych do toho nemusel zasahovat. Ale asi si stahnu nejaky navod na netu. Cekal jsem tady vetsi ohlas na plánky smile Nic ve zlém. Každý je dnes zastánce koupit hotové.

(upravil Erik-2030 26. 3. 2009 21:37)

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

Najlepsie kupit tda2030 mono alebo stereo a nebudeš banovat.

Web

Re: Stavba zesilovače pro subwoofer

kdyby někdo chtěl tak mám stereo stavebnici s TDA2050 /oživenou/ a je mi k ničemu

Web

Příspěvky [1 až 20 z 35]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Stavba zesilovače pro subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£