Téma: Aký zosilivač kúpiť

Neviem sa rozhodnúť aký zoz mám kúpiť. Má to byť na menšie akcie. Bedne osadené Eminence Kappa 15 LF a Selenium D220Ti + horna HM25-25. Rozmýšlal som nad tymito: BEHRINGER EP2500 alebo TAPCO JUICE 1400.
Financie už do drahších zozilovačov nepustia. Cenový strop je okolo 400 EUR (12000 SK).

Re: Aký zosilivač kúpiť

Radit je ošidné a může se to vrátit jako bumerang. Nicméně existují zásady. nejdřív si prostudovat nabídku. recenze-
mezi ně patří

(upravil sinclair 14. 3. 2009 13:50)

Re: Aký zosilivač kúpiť

Na jakékoliv recenze bych se vysral jako první - jsou všechny zaplacené a za pomoci slušně udělané recenze pomůžeš prodat kdejaký shit, kterého by si nikdo normálně ani nevšim.
Proto třeba raději ani nikomu neradím QSC řady GX, protože jsou to očesaný ojebaný shity, akorát vyráběný pod značkou QSC. Tapco taky zrovna není žádnej přeborník ve spolehlivosti a jestli bych si teda měl vybrat, tak buď maličko připlatit a koupit QSC RMX2450, nebo toho Behringera. Ale Prodance není jediná firma, co prodává zesilovače...
Myslím, že naprosto ideální k těmto bednám by byl Crest Audio CC1800. Je to legenda, ten zesilovač jsem měl na testu a nějaké RMXy a Tapca tomu nesahají ani po kotníky. Hraje jak z praku a za poměrně příznivé peníze.

Web

Re: Aký zosilivač kúpiť

Radit je ošidné a může se to vrátit jako bumerang. Nicméně existují zásady. nejdřív si prostudovat nabídku. recenze- mezi ně patří i specializovaná webová fora. Kupovat až si budeš jistý.Šrotu se těžko zbavuje a levné
koupě bývají nejdražší. Ani nepíšeš ,jestli jsi schopný 1/něco postavit 2/ něco prodrátovat 3/jsi odkázán na hotový výrobek. Pro případ1 radit netřeba -č.2 bych doporučil hotové moduly fy Aldax SPV 250 *2  pro eventualitu tři
třeba produkty BVaudio- nešlápneš vedle.

Re: Aký zosilivač kúpiť

Ano, BVaudio PA1000BM i PA2000BM jsou výborné zesilovače, ale právě proto, že jsou tak spolehlivé a lidi si na ně zvykli, jsou i v inzerátech relativně drahé. Jinak jsou to poctivý, neodstřelitelný zesilovače 2x500W/4ohm a 2x1000W/4ohm s výbornými limitéry /nic lépe chodícího jsem v žádném profizesu neviděl/, PA2000 má ale jednu malou nevýhodu-nejde už můstkovat, protože koncové stupně jsou už zapojeny v můstku.

Web

Re: Aký zosilivač kúpiť

Omlouvám se za přerušený příspěvek, ale byl jsem odvolán manželkou a než jsem ji uspokojil:cool:nějak se to odeslalo. Ještě dopln¡uji, že Aldax nabízí i prodrátování s testováním a že nejsem placeným agentem ani jedné z
uvedených firem.

Re: Aký zosilivač kúpiť

sinclair:
Tapco taky zrovna není žádnej přeborník ve spolehlivosti a jestli bych si teda měl vybrat, tak buď maličko připlatit a koupit QSC RMX2450, nebo toho Behringera. Ale Prodance není jediná firma, co prodává zesilovače...

No na RMX2450 by som si musel ešte priplatiť okolo 200 EUR a toľko už nemám. Maximalne tak RMX 1450 , a ten má len 2x280W /8ohm.

(upravil sinclair 14. 3. 2009 22:52)

Re: Aký zosilivač kúpiť

No tak prostě když máš holou prdel, tak si kup nějakou lacinou sračku a v tom případě vůbec nezáleží na značce, ony jsou to všechny stejný shity, tak to tady neřeš....Jestli nejseš schopen dát dohromady usraných 200 éček, tak běž s takovýma dotazama do řiti.

Web

Re: Aký zosilivač kúpiť

Prečo neposlúchneš sinclaira a nekupiš ten Crest????ved na ebay sa pohybuje za 320 eur + pošta do 400 by sa vošiel...

Re: Aký zosilivač kúpiť

ahoj mam repro soustavu PŘEDNÍ :8ohmu, nominal power(din):70w, peak power:350w, band width:35-20000hz; ZADNÍ :8ohmu,nominal power(din):35w, preak power:175w, band width:35-20000hz; STŘED: 8ohmu, nominal power:70w, peak power:350w, band width:35-20000hz;SUBWOFFER:4ohmy,150w....Jaký bych potřeboval av resiever?Mám staré domací kino...kdyz si pustím hudbu, zvuk je jako by to hralo v plechovce a vyšky jsou řezavé.Díky za odpověd a radu.