Téma: HE 2009

Kdo? Kdy?

Ja hned Sobota od zacatku, tedy nekdy po desate. Jestli se tam nekdo chcete sejit v tu dobu, tak to klidne muzeme projit spolu.

603 54 42 62

Re: HE 2009

ja v Nedeľu

Re: HE 2009

Sobota, nejspíš dopoledne...

Re: HE 2009

Kua, následující 2 neděle jsem pryč sad být to tak až 21/22...

Re: HE 2009

já budu, nevim kdy, asi ale sobota...

Re: HE 2009

můžete mi někdo objasnit o co jde?

Re: HE 2009

Že by:
http://www.hifi-voice.com/novinky/high- … i-vii.html

(upravil junglist 12. 3. 2009 12:01)

Re: HE 2009

Kreš: http://high-end-praha.cz/cz/Home.htm Já půjdu, ale taky ještě nevím jestli sobota nebo neděle sad
Dawsoo, co ty chlape? Nemáš vycházky, že by jsi se přišel pobavit při hajendu? smile
Ha, pibi už hodil link .o) Jinak se mi nechce věřit že už je to rok yikes lol

(upravil dawsoo 12. 3. 2009 12:16)

Re: HE 2009

Junglist:
Já bych rád uvidím co zejtra dochtóři na controle mi poví..když už budu mít vycházky vezmu tygří mikinu a objevím se 100% lol Ne je to o tom že nerad bych tam potkal třeba někoho z práce když jsem doma furt na neschopence.. nechci dráždit...

Crash PC:
Tam ani nelez páč se obávám že žádný PA krom pánského dvora (WLM) a možná nějekých větších Tannoyů tam asi nenajdeš big_smile

Není co dodávat...

(upravil Crashpc 12. 3. 2009 12:16)

Re: HE 2009

a může se tam fotit? big_smile
NJ, to je mi jasný, že PA ne...

Re: HE 2009

Fotit se může, bohužel já letos nemám čím hmm Zato si vezmu svoje céda lol
Davide, je mi to jasný. Chlapák tvojich rozměrů se v davu jen tak neztratí smile Když bys měl ale vycházky tak by to mělo bejt v poho wink

(upravil dawsoo 12. 3. 2009 12:26)

Re: HE 2009

crashPC:
Jasná páka že jo fotit se může big_smile Dělám si prdel ale vážně WLM a Tannoye by se ti mohly líbit je to péáčko na doma v pěkným kabátě.

http://www.wlm-loudspeakers.com/indexengl.html

Není co dodávat...

Re: HE 2009

Letos se chystám taky... nevíte jak je to tam s parkováním??Nejsem přažskej tak nevím jetli jet až k hotelu nebo to nechat někde na kraji a pak metrem??

Re: HE 2009

já to v loni nechal v jedný zatáčce naproti hotelu. cca 5minut cesty od hotelu. jinak raději někde dál...

Web

Re: HE 2009

Zaparkovat se da dobre naproti pres magistralu, jako nad vysehradem, je tam dost ulicek. Na strane smerem k hotelu urcite taky, ale tam to moc neznam.

Potkam teda nekoho, nebo tam jdete jako trubky az po obede, kdyz tam bude nejvetsi naval? smile

Davide, znas Patrika Blahu?

Re: HE 2009

Já asi nevidim důvod proč bych tam nešěl dopoledne...

Re: HE 2009

to Michal:

Já bych měl být už dopoledne... Rád poznam někoho z místní komunity, jen nevím jak se poznáme... Franka bych taky rád poznal...

to Dawsoo:

Viz. dnešní telefon smile (já jen abych nevypadal jako nereagující nezdvořák)

Re: HE 2009

Možná mě, Michale. Já taky jedu v sobotu, snad dopoledne... tedy, to jednotný číslo není na místě. Navrhnul jsem sestře, ať se jede taky mrknout a ve finále je nás plný auto smile

Re: HE 2009

Cislo mate v prvnim threadu, takze budu rad, kdyz se kazdej ozvete po prichodu smskou. smile

Rad te uvidim...

Re: HE 2009

to Michal:

Jsem slepej smile Ozvu se, až dorazim...