Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovac brumi-genius home theater 5005(opraveno)

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 45 z 45]

Re: zesilovac brumi-genius home theater 5005(opraveno)

BigDrobek napsal:

dagus: Jak to tu tak pročítám tak se mi z toho trochu nahnalo. V pravidlech máš jasně napsaný, že to nemáš přehánět se smajlama a to Tvoje posty rozhodně nedodržují. Nedá se to číst, tady nejsi na ICQ ale na foru.

spokojenej? doufám že ano,.... pokud budeš mít problém ještě s něčím můžu to smazat celý, pokud je to tak nečitelný, nečti to. lepší radu asi nemám kdyby jsis to četl pravidelně, věděl by jsi žě ten příšernej odstavec s 10 smajlama vznikl více příspěvky tak se nezlob... pokud i tak va tak už nevím a omlouvam se pokud mé příspěvky zanechávají v někom potřebu mě urovnávat (hledáte snad chyby co kdo dělá nebo co se děje?) proč teda když je to tak děsný to téma neuzavře a neodstraní.... chapu pravida se maj dodržovat ale....

Re: zesilovac brumi-genius home theater 5005(opraveno)

Tak už ho nechte, sakra smile Aspoň mluví slušně.
Jinak mě dost překvapily ty kondy. Znamená to, že fyzicky tam bylo něco jinýho než je ve schématu?

Web

Re: zesilovac brumi-genius home theater 5005(opraveno)

jo přesně tak, schéma je skoro nicneříkající sad

Re: zesilovac brumi-genius home theater 5005(opraveno)

Jenom jsem viděl, že je to editovaný jinak nic. Hold nemám někdy to štěstí číst to tu každý den. Hned to vypadá líp, však nikdo není dokonalej. smile

Re: zesilovac brumi-genius home theater 5005(opraveno)

Stejně se mi to úplně nedaří pochopit. To se jednalo o kondík za výstupem toho operáku? Neřeknu, kdyby byl třeba před ním, ale za ním? smile

Příspěvky [41 až 45 z 45]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » zesilovac brumi-genius home theater 5005(opraveno)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£